Ковельчан запрошують на водосвятний молебень

17 Січня 2017, 16:46
2600

Загальноміське освячення води відбудеться в Ковелі.

Про це повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

Зокрема 19 січня о 13:00 в районі водосховища відбудеться загальноміське освячення води. «Запрошуємо всіх мешканців Ковеля розділити радість водосвятного молебню», – йдеться в повідомленні.

Коментарі
17 Січня 2017, 22:45
а який піп буде воду святити? Справжній чи самозваний?
17 Січня 2017, 23:55
Якщо піп з московії то це гріх
18 Січня 2017, 08:38
на жаль іншої законної церкви крім УПЦ МП у нас немає. Віддавати шану Богові в самозваній, незаконній неосвяченій бандерівській церкві - те саме що поздороватись за руку з дияволом. Перейду в католики. Там такого дурдома немає
18 Січня 2017, 11:26
Запрошуємо в Емануїл на святкові богослужіння
18 Січня 2017, 17:22
Філія руського мира - це сатанинське отродьє! Церква свята і непорочна! Українська церква повинна бути не у назві - а по суті своїй! А ті що бігають по церквах - самі незаконні. Дурдом в тебе в голові!
18 Січня 2017, 17:33
Водосвятний молебень проводить Українська церква - та яка вже понад двадцять років освячує воду в річці Турія і сотні людей приходять і радіють! Запрошуємо всіх жителів Ковеля на 13 годину до водосховища район спорт школи!
18 Січня 2017, 19:00
всі діяння незаконної церкви не несуть в собі чуодійної сили. Тому істиний вірянин ніколи не піде до самозванців. тільки політично заангажовані дебіли, для яких церква - це дань моді. Ім по барабану дуди йди до самозваного незаконного попа чи в нужнику свічку запалити. Тому й живемо так, прокляті Богом.
18 Січня 2017, 21:06
Якщо московський піп благословляє на вбивство наших вояків то він має здохнути
18 Січня 2017, 21:58
Ти дибільний фома хочеш ходити у ФСБешну філію мацковскаго рускаго міра - прапор в руки.А дійсні Українці ходять у свою Українську церкву.І таїнства у ній дійсні і священники рукоположені згідно канонів церкви. Тільки тобі тупорилому цого не зрозуміти!
19 Січня 2017, 14:39
На воротах Бухенвальда було написано «Jedem das Seine». Що означає Кожному своє.