Ковельська мерія заплатила підприємцю 40 тисяч гривень винагороди

17 Січня 2017, 18:00
3399

Бюджетні кошти отримав підприємець з Київської області Анатолій Шабалтун, хоча в договорі про оплату робіт за участь у замовленому конкурсі на кращу проектну пропозицію пам’ятника «Борцям за волю України» йдеться про суму вдвічі меншу.

«За виконану роботу Замовник сплачує винагороду 20 000 (двадцять тисяч) грн. на розрахунковий рахунок Виконавця», – зазначається у документі, який підписали та скріпили печатками начальник управління капітального будівництва виконавчого комітету Ковельської міської ради Андрій Стернічук, як замовник, підприємець Анатолій Шабалтун, як виконавець, та начальник відділу містобудування та архітектури Людмила Мурай.

Нагадаємо, що пам’ятник «Борцям за волю України» було відкрито у Ковелі минулого року на День Незалежності. Автор ідеї – творчий колектив приватного підприємства «Кузня Росич» із селища Рокитне Київської області, керівник проекту – Юрій Виродов, який власне й створив цей монумент. 

Коментарі
17 Січня 2017, 20:23
Стернічук ше той злодюга , підслужник злодюги Рибачка.
17 Січня 2017, 20:54
Замовник замовляє у Виконавця заплатити за його участь в конкурсі? Хтось шось поняв?
17 Січня 2017, 21:13
Дані з Єдиного реєстру підприємств: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО &quot;КУЗНЯ РОСИЧ&quot;<br/> (09600, Київська обл., Рокитнянський район, селище міського типу Рокитне, ПРОВУЛОК МИРНИЙ, будинок 10) ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ: Код КВЕД 25.11 Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій (основний); Код КВЕД 25.12 Виробництво металевих дверей і вікон;<br/>Код КВЕД 25.62 Механічне оброблення металевих виробів;<br/>Код КВЕД 25.99 Виробництво інших готових металевих виробів, н. в. і. у.;<br/>Код КВЕД 47.52 Роздрібна торгівля залізними виробами, будівельними матеріалами та санітарно-технічними виробами в спеціалізованих магазинах. З ЯКОГО ЧАСУ ВОНИ СТАЛИ ЗАЙМАТИСЬ ТВОРЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ І ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ТВОРЧИХ КОНКУРСАХ ???
17 Січня 2017, 21:57
Я думав, піде Балак і перестануть красти. А красти стали ще більше. Що ж то вже робиться? Коли вже ви наїстеся?
17 Січня 2017, 21:58
Балак би такої ху*ні не підписав
17 Січня 2017, 22:39
балак в січні насадив дерев на 160 000 грн( по тому курсу 30 000 доларів) а ти мені розказуєш, що Балак підписав чи не підписав. Запах бабла відбиває розум і відключає совість. Донець он Товстизі тоже доносився в кабінет, що тепер мусить ховатись від правосуддя.
17 Січня 2017, 23:21
Вор должен сидеть в тюрьме
18 Січня 2017, 00:01
Кіндер падло дай міліон
18 Січня 2017, 01:02
то все печенюк винен
18 Січня 2017, 10:30
а чи відреагувала належним чином &quot;ГРОМРАДА&quot;, згідно п. 8 розділу ХІ &quot;Положення про громадську раду при Ковельській міській раді&quot;, тобто, чи, в разі виявлення корупційних дій або порушення законних прав і свобод громадян Органом, невідкладно повідомила правоохоронні органи та , чи, здійснює громадський контроль за розслідуванням.
18 Січня 2017, 11:50
А скільки коштує місце депутата у Верховній Раді
18 Січня 2017, 14:44
Невже Вам ще не зрозуміло,що у Громраді керують заслані Кіндером козачки по розвалу протестного руху з середини?Як не сумно це визнавати,але....з покладеними на них злочинним режимом обовязками вони справляються на &quot;відмінно&quot;.
19 Січня 2017, 00:57
Невже розкрадання землі міської громади не варто Вашої уваги?
19 Січня 2017, 03:15
Чим більше тут полощуть громраду, тим більше в мене до неї симпатії, видно добре комусь вона муляє.
19 Січня 2017, 22:14
Гроші відразу віднесли Кіндеру
19 Січня 2017, 22:42
Які ви всі цікаві.....кінець року, потрібно було освоїти кошти з рахунку, от вони і освоїли собі, ну через поспіх &quot;неправильний&quot; отримувач, ну забули вони що люди знають хто і коли пам'ятник робив........ тупонули вони, але гроші &quot;непропали&quot;.
26 Січня 2017, 15:57
Тож треба на Новий рік та Різдв'яні свята якісь фінанси, де ж їх взяти?