У Ковелі на боротьбу зі снігом списали 132 тисячі гривень

04 Січня 2020, 17:00
Прибирання снігу / Фото ілюстративне 9694
Прибирання снігу / Фото ілюстративне

Комунальники з «Добробуту» добре заробили на прибиранні снігу, хоча в ті дні була плюсова температура.

Комунальне підприємство «Добробут» отримало від управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради 132 751,03 грн. за послуги з прибирання снігу. Про це свідчать документи: трансакція від 27 грудня 2019 року та підписаний посадовцями напередодні акт виконаних робіт № 500.


 

На сайті Sinoptik зазначається, що 26 грудня 2019 року в Ковелі була плюсова температура, протягом усього дня трималася хмарна погода. Вночі та вранці був дрібний дощ, який ввечері пішов знову, але вже сильніше. Взагалі протягом 23-27 грудня у місті зареєстрована плюсова температура. Похолодання почалося з 28 грудня.  

 

Коментарі
04 Січня 2020, 19:07
За ці гроші білий дім замовив штучний сніг, але він виявився неякісним і розтанув, доки його везли до місця "боротьби"...
04 Січня 2020, 20:29
Ви не забувайте що Михалевич і Стернічук хороші друзі. Ще не закрита кримінальна справа торішня за приписи добробутом величезних сум, а вже повторюється те ж саме. мабуть висновки не зробили. Правда пане Товстига. Ви теж в долі.
04 Січня 2020, 20:33
я взагалі не знаю чим прибирав сніг Добробут, якщо у нього немає відповідної техніки і обладнання. По тротуарах проїхав тільки аленикий синенький трактор. Не знаю кому він належить.
04 Січня 2020, 21:37
Вчіться - так добре прибирали, що ніхто того снігу і не побачив.
04 Січня 2020, 21:58
Брехня особисто бачив як поспали дорогі вночі
04 Січня 2020, 23:11
Чому не відкриють кримінальну справу ?
04 Січня 2020, 23:12
Урядова гаряча лінія 1545<br/> 0<br/>поширень<br/>Урядова «гаряча лінія» – механізм для взаємодії Уряду з громадянами, що дозволяє оперативно вирішувати проблемні питання, які порушуються у зверненнях громадян, а також удосконалювати роботу органів виконавчої влади з урахуванням громадської думки.<br/><br/>Звернення приймаються працівниками Урядового контактного центру за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку і надсилаються органам виконавчої влади відповідно до компетенції, Секретаріату Кабінету Міністрів для вирішення порушених у них питань по суті, надання відповідних роз’яснень.<br/><br/>Урядова «гаряча лінія» 1545 працює цілодобово<br/><br/>Дзвінки на урядову «гарячу лінію» 1545 з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Лайфселл для заявників безкоштовні.<br/><br/>Для громадян України, які перебувають за кордоном,<br/>номер телефону урядової «гарячої лінії»:<br/><br/>+38 (044) 284-19-15 (оплата за тарифами відповідного оператора зв’язку).<br/><br/>Громадяни також мають можливість подати електронне звернення до органів виконавчої влади через веб-сайт Урядового контактного центру: www.ukc.gov.ua
05 Січня 2020, 00:04
Якщо акт від 26.12 то це не означає, що роботи виконувалися саме 26 числа, це по-перше. По-друге, сюди можуть входити такі послуги, як заготівля солі, піску, іншого роду робота, в т.ч. і за той день, коли сніг дійсно випадав. В пошуку сенсацій не виставляйте себе ідіотами, панове журналісти!
05 Січня 2020, 09:14
Сьогодні теж сніг був. І де нічна посипка доріг Добробутом. А спишуть тисяч 500. І знову тільки один маленький тракторець тільки чистить. Мабуть чийсь приватний. Хтось допомагає ковельчанам нормально жити
05 Січня 2020, 11:38
Я сама бачила як Кіндер прибирав сніг лопатою
05 Січня 2020, 12:59
на володимирській не посипано жодної зупинки. Люди падають, послизаються. Одна тьотка так кляла сьогодні Памідориху, що аж у мене вуха зів&amp;quot;яли. Ось вам корупція в дії. Товстига всунув паміориху на посаду начальниці ЖЕКу і тепер тільки одні муки. Але кіндер з Товстигою ммають з того бабло. Тому й не прибирають її з посади. Коли вже того кіндера посадять?
05 Січня 2020, 12:59
на володимирській не посипано жодної зупинки. Люди падають, послизаються. Одна тьотка так кляла сьогодні Памідориху, що аж у мене вуха зів&amp;quot;яли. Ось вам корупція в дії. Товстига всунув паміориху на посаду начальниці ЖЕКу і тепер тільки одні муки. Але кіндер з Товстигою ммають з того бабло. Тому й не прибирають її з посади. Коли вже того кіндера посадять?
05 Січня 2020, 13:00
на володимирській не посипано жодної зупинки. Люди падають, послизаються. Одна тьотка так кляла сьогодні Памідориху, що аж у мене вуха зів&amp;quot;яли. Ось вам корупція в дії. Товстига всунув паміориху на посаду начальниці ЖЕКу і тепер тільки одні муки. Але кіндер з Товстигою ммають з того бабло. Тому й не прибирають її з посади. Коли вже того кіндера посадять?
05 Січня 2020, 13:02
на володимирській не посипано жодної зупинки. Люди падають, послизаються. Одна тьотка так кляла сьогодні Памідориху, що аж у мене вуха зів&amp;quot;яли. Ось вам корупція в дії. Товстига всунув паміориху на посаду начальниці ЖЕКу і тепер тільки одні муки. Але кіндер з Товстигою ммають з того бабло. Тому й не прибирають її з посади. Коли вже того кіндера посадять?
05 Січня 2020, 14:29
Ковельчани самі вибрали таку владу-лошари. Тепер не треба жалітись. Бачили очі що купували тепер їжте хоч повилазьте. По приколу проголосували за кіндера , потім за зєлю...... Дебіли.
05 Січня 2020, 14:49
чхала я на вас всіх. Мені головне хатинку добудувати. а там піду після виборів разом з Кіндером і Товстигою
05 Січня 2020, 15:31
тупорилому Ігорьку, той який в Добробуті. Невже життя тебе нічому не навчило? Заготівля солі, піску, іншого роду робота - це зовсім інші акти виконаних робіт! А за ПРИБИРАННЯ СНІГУ саме 26 грудня, ти ж сам підписав акт виконаних робіт за цей день, будеш розказувати прокуратурі та поліції.
05 Січня 2020, 16:02
ну і що тут такого? сіль закупити потрібно, техніку підготувати, пісок розвести по тротуарам на випадок ожеледиці...
05 Січня 2020, 16:02
ну і що тут такого? сіль закупити потрібно, техніку підготувати, пісок розвести по тротуарам на випадок ожеледиці...
05 Січня 2020, 17:38
Ти такий самий як Ігорьок, а може ти ним і є? Причому тут закупка солі і підготовка техніки до акту виконаних робіт з прибирання снігу? А акті написано, що ПРИБИРАЛИ сніг, а не купували сіль чи не пісок розвозили по тротуарах.
05 Січня 2020, 18:11
пісок по тротуарах і посипку тротуарів роблять ЖЕКи. Добробут тут ні до чого.
05 Січня 2020, 20:40
Товстига, зніи свою і куму з посади начальниці ЖЕКу. Ти зробив злочин поставивши її на посаду. Ти є злочинець разом з кіндером. Ви крадете у міста гроші, ви обкрадаєте ковельчан. У тому числі і через памідориху.
05 Січня 2020, 21:31
Товстига, зніми свою і куму з посади начальниці ЖЕКу. Ти зробив злочин поставивши її на посаду. Ти є злочинець разом з кіндером. Ви крадете у міста гроші, ви обкрадаєте ковельчан. У тому числі і через памідориху.
05 Січня 2020, 21:53
Шановна Наталія Михайлівна, ваше перо видно неозброєним оком, краще прибирайте у підїздах
05 Січня 2020, 21:53
Шановна Наталія Михайлівна, ваше перо видно неозброєним оком, краще прибирайте у підїздах
05 Січня 2020, 21:54
Шановна Наталія Михайлівна, ваше перо видно неозброєним оком, краще прибирайте у підїздах
05 Січня 2020, 21:55
Шановна Наталія Михайлівна, ваше перо видно неозброєним оком, краще прибирайте у підїздах
05 Січня 2020, 23:30
Явно продешевели, в Ковелі цьогоріч снігу як мінумум тис на 300 випало))))))
06 Січня 2020, 00:25
Тепла зима - біда для злодійської влади Ковеля. На снігові вкрасти не получається. На опаленні тоже біда, дров заготовили а морозу немає. Кочегарять як з переляку, приходиться зимою спати з відкритою форточкою.
07 Січня 2020, 23:03
Таж сама історія,як на прикрашання ялинки витратили 190 тисяч грн
08 Січня 2020, 17:15
Де поділись ковельські активісти, борці за справедливість? Де робота наглядової ради при мерії Ковеля, яка має контролювати витрачання коштів з місцевого бюджету? Де результати цієї перевірки? Де Косцьовят в кінці-кінців? Він добре знає цю кухню і всі вибрики можновладців наших &amp;quot;&amp;quot; любих моїх&amp;quot;. Терміново перевірити і оприлюднити, а то Кошарук інтенсивно готується до виборів і впевнено вкидає тільки половину інформації.