Екснардеп Ігор Лапін отримав майже півмільйона гривень від військового комісаріату

05 Січня 2020, 12:51
Ігор Лапін – крайній зліва 11704
Ігор Лапін – крайній зліва

Колишній нардеп і ковельчанин, син ексголови Ковельського міськрайонного суду Ігор Лапін за один раз розбагатів майже на півмільйона гривень.

Народний депутат 8 скликання від «Народного фронту» і командир роти в батальйоні «Айдар» Ігор Лапін в кінці 2019 року одержав одноразову грошову допомогу в розмірі 478 тисяч гривень. Сума була виплачена Волинським обласним військовим комісаріатом.

Про це пише національний антикорупційний портал АНТИКОР.

У січні-серпні 2019 року Лапін, як народний депутат, заробив 340 тисяч гривень. Він має заощадження: 30 тисяч доларів США, 18 тисяч євро та 30 тисяч гривень.

У банку зберігає понад 125 тисяч гривень.

У себе на батьківщині, у Волинській області, він має дві земельні ділянки (одна у місті Ковелі, а друга – в селі Любитів Ковельського району, – ред.), приміщення «ТОП» (тисяча двісті вісімдесят п’ять квадратних метрів – у селі Любитів) з асфальтовим майданчиком, а також квартиру в Липинах Луцького району (40 кв. м.), яку придбав у 2016 році за 253 тисячі гривень.

Він користується автомобілем Volkswagen Amarok (2017 року випуску), який куплено за 1,083 млн. гривень і оформлено на сина – Олега Лапіна.


 

ЗМІ називали Ігоря Лапіна командиром штурмової роти «Захiд» батальйону «Айдар». А одне з видань опублікувало інформацію про те, що він обіймав посаду заступника командира стрілецької роти по роботі з особовим складом 24 батальйону територіальної оборони «Південний».


 

Після складання депутатських повноважень, в жовтні 2019 року, Лапін отримав дохід (зарплата за основним місцем роботи) від Міністерства оборони в розмірі 122 тисячі гривень.

За які заслуги Лапін отримав одноразову допомогу від військкомату в сумі, яка перевищила його річний дохід, тепер буде розбиратися Національне агентство з питань запобігання корупції.

Читайте також:

Коментарі
05 Січня 2020, 17:30
каму вайна, а каму мать радна. Йоу що, бурштину мало?
05 Січня 2020, 17:41
худоба
05 Січня 2020, 17:41
худоба
05 Січня 2020, 19:26
Бідує... Але ж і *персонажі* зібралися на фото.... Попандопуло і його молода команда.
05 Січня 2020, 22:55
Шароварні бариги Пороха-разомм і ...
05 Січня 2020, 23:01
ЯКІ ГИДОТНІ ПИСКИ У ПСЕВДОХЕРОЇВ
05 Січня 2020, 23:27
На нари бидло ,аферист Лапін
06 Січня 2020, 01:16
Ну да, волонерил кое-кто в одну сторону, а с другой оружие привозили--медалисты ёпта!)
06 Січня 2020, 02:27
Немає більше про що писати? Як такі правильні, візьміть інтерв'ю в нього, якщо духу вистачить... Не звинувачую, не захищаю, але Ви маєте розуміти, який негативний вплив поширюєте доя тих, хто воював і воює зараз за ідею...
06 Січня 2020, 13:04
Володимиру Редкачу - респект! Обливати брудом захисників України може тільки круглий ідіот і заслане чи завербоване бидло.
06 Січня 2020, 16:20
Дебилоид, а за какую идею вы воюете?
06 Січня 2020, 16:20
Дебилоид, а за какую идею вы воюете?
06 Січня 2020, 19:19
Не плутайте праведне з грішним! Тут ніхто не обливає брудом захисників України. Пишуть про мародера з Айдару, показують його спільників. Про таких не тільки писати, їх судити треба. Це якщо Лапіну духу вистачить, то нехай розкаже тим, хто воює на Сході - за які заслуги він отримав пів мільйона гривень, коли інші не отримали таких грошей? І чого його батька колишнього голову суду в Ковелі називають Сашка-долар?
06 Січня 2020, 20:00
Припускаю, що то за акубаротравму
06 Січня 2020, 20:27
Лапін може і захисник но не Харківський бидло яке має бути стреляне і пізджане.Херой якій кришує зараз і має свої азартні ігри . Дорога на зону
06 Січня 2020, 20:27
Лапін може і захисник но не Харківський бидло яке має бути стреляне і пізджане.Херой якій кришує зараз і має свої азартні ігри . Дорога на зону
06 Січня 2020, 20:27
Лапін може і захисник но не Харківський бидло яке має бути стреляне і пізджане.Херой якій кришує зараз і має свої азартні ігри . Дорога на зону
07 Січня 2020, 10:14
Порох барига гидотна все проплачує-до коритця хоче
07 Січня 2020, 12:49
Ти може й барига, але до Пороха тобі - як до Місяця пішки
07 Січня 2020, 16:51
НАЙ ЙОМУ В КОРИСТЬ ПІДУТЬ ЦІ ГРОШИКИ
07 Січня 2020, 16:53
Файні медальки від смердючого Пороха
07 Січня 2020, 16:53
Файні медальки від смердючого Пороха
07 Січня 2020, 19:18
Так звіздуй до москви-СОРТИРовочної і голосуй за путіна назло Пороху!
07 Січня 2020, 21:16
Порох обікрав Україну а ця гидота його продовження
07 Січня 2020, 21:19
ЯКЕ ЇХАЛО ТАКЕ І ЗДИБАЛО
07 Січня 2020, 23:17
Кажуть Порох агент Кремля
08 Січня 2020, 00:00
Помогли Порошенку зоорганізувати формулу Дюссельдорф плюс-та обікрасти країну
08 Січня 2020, 12:13
І ЧОГО ВИ ПАЩЕКУЄТЕ ХОРОШІ ВІДКРИТІ ЩИРІ ОБЛИЧЧЯ УРАЇНСЬКИХ ХЛОПЦІВ.
08 Січня 2020, 17:31
Хто біля чого ходить той і об це і треться
08 Січня 2020, 19:34
ЙОЙ БУРШТИНОВІ МАТРЬОШКИ
08 Січня 2020, 22:33
То вони з Порошенком бурштин копають
09 Січня 2020, 11:00
Ї М ПОРОХНО БАРИГА ПЛАТИТЬ НА КРИВОМУ КАНАЛІ ЯК ЕКСПЕРТАМ ПО ПЯТЬ ТИСЯЧ ЗА ЕФІР....<br/>ЗА ТЕ ЩО ЗЕЛЕНСЬКОГО ОБЛИВАЮТЬ БРУДОМ
09 Січня 2020, 21:43
А що тобі Зеленський зробив доброго? А народу? Приклади - в студію!
10 Січня 2020, 20:24
Та нехай собі собаки дикі і далі копають свій бурштин