У Ковелі швидка медична допомога просить допомогу

07 Січня 2020, 12:37
Швидка допомога 11147
Швидка допомога

У Ковелі бригади екстреної медичної допомоги переселили до приміщення колишньої вузлової лікарні, а тому медики просять допомогти його вмеблювати.

Про це написала Наталія Балак на сторінці у Facebook.

«У зв'язку з переїздом бригад екстреної медичної допомоги до приміщення колишньої залізничної лікарні, звертаємося до небайдужих за допомогою. Нам виділено приміщення, але, на жаль, без умеблювання. Можливо, у когось є меблі у задовільному стані, якими ви не користуєтесь і могли б надати у користування медичним працівникам: шафи, столи, стільчики, диван, кушетка, електрочайник, мікрохвильова піч», – написала Наталія у дописі.

Для допомоги можна написати на сторінку жінки у Facebook, Viber або на мобільний телефон 067 33 77 88 4 або 067 288 44 89 Тетяні Сергіївні.

Читайте також: Машину екстреної допомоги у Ковелі чомусь не передали на «швидку»

Коментарі
07 Січня 2020, 15:14
Як взагалі міська влада могла допустити таку ситуацію???
07 Січня 2020, 16:12
Хто прийняв таке тупе рішення про переселення швидкої на 2 Ковель ???<br/>Мабуть приміщення в центрі міста можна використовувати з більшим прибутком для себе для свого карману а не для оперативної роботи швидкої ........
07 Січня 2020, 16:30
ТО ВСЕ ПОГАНИЙ МАВП З СОМОМ
07 Січня 2020, 16:43
Тиц-пиздиц, хай СОМ подасть
07 Січня 2020, 17:57
котельню у військовому госпіталі продали, поліклініку бомжара купив. то нехай на та гроші й куплять все ля швидкої. А скільки свята троїця Товстига- кіндер- памідориха накрали, то не на одну швидку вистачить. А де старі меблі з кіндера кабінета? він же собі нові купив
07 Січня 2020, 18:54
Товстига-кіндер-памідориха - символи гріхопадіння, а не Свята Трійця. Повний текст вироку я підготував для них... чекаю...
07 Січня 2020, 19:10
Зробили односторонній рух біля лікарні, вимели швидку з центра на окраїну... щоб швидше не змогла надати допомогу 73% хворим. Маємо не те, що маємо, а те, що хотіли...
07 Січня 2020, 19:56
Коли вже того кіндера посадять
07 Січня 2020, 23:23
А нехай мтмо збільшить суму благодійної допомоги для пацієнтів і за МРТ збільшить суму) І лікарям нехай план збільшать на рецепти по визначених ліках) Вже й так їздять у Луцьк, бо там дешевше в якісніше) так можна і на меблі у стилі барокко нашкрябати)
08 Січня 2020, 04:17
Діло в тому, що швидка підпорядковується Луцьку, а не МТМО чи міській раді. Обласна рада є опікуном швидкої. Приміщення там де була швидка - ремонтувати будуть (але хто його знає чи воно так). Та й на 2 Ковелі була станція швидкої. Щоб швидка приїздила скоріше - треба робити декілька станцій, щоб в бригад були райони по яким вони будуть працювати. Я звісно не захищаю когось і мені прикро, що мої колеги змушені просити милостиню, але коментатори вище скоріше б чимось допомогли, або зробили щось, щоб Кіндер і т.д. допомогли, а не кидаєте тут анонімочки, від яких мало толку.
08 Січня 2020, 04:18
Діло в тому, що швидка підпорядковується Луцьку, а не МТМО чи міській раді. Обласна рада є опікуном швидкої. Приміщення там де була швидка - ремонтувати будуть (але хто його знає чи воно так). Та й на 2 Ковелі була станція швидкої. Щоб швидка приїздила скоріше - треба робити декілька станцій, щоб в бригад були райони по яким вони будуть працювати. Я звісно не захищаю когось і мені прикро, що мої колеги змушені просити милостиню, але коментатори вище скоріше б чимось допомогли, або зробили щось, щоб Кіндер і т.д. допомогли, а не кидаєте тут анонімочки, від яких мало толку.
08 Січня 2020, 12:57
То нехай і допоможуть з бюджету, який з наших податків складається. А то, на ялинку (що саме цікаво, виросла сама, купляти не треба з тогорічними гирляндами та іграшками) - 190тис, послуги з прибирання снігу (який ще не випав) - 132тис. Напевно, перед тим як переселяти, умови роботи зручні зробити потрібно.