Ковельський депутат звернувся по допомогу до громади

14 Січня 2020, 13:00
Володимир Косцьов’ят 5546
Володимир Косцьов’ят

Депутат просить громадськість прийти на засідання депутатської комісії з правових питань, де над ним хочуть вчинити «розправу».

13 січня ввечері депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят оприлюднив на своїй сторінці у Facebook відеозвернення із закликом до громадськості.

«Моя діяльність, як депутата міськради Ковеля, не подобається як ковельському міському голові, так і депутатському корпусу. Кажуть мені: «І сам не живе, і другим не дає». Вирішили дружно відправити мене, депутата Ковельської міської ради, на відпочинок. Як думаєте, куди? На обстеження до психіатра. Примусово, колективно, бо носа всюди пхаю. Не врахували одного – 70 тисяч ковельчан питають: «Де наші гроші?». То що, всіх на обстеження?» – говорить він.

Читайте також: Депутату показали премії в мерії Ковеля і зарплати «босів» комунальників

«16 січня правова комісія депутатів за поданням Кіндера спробують мене госпіталізувати. Хто хоче побачити, як працює ця «гідра», приходьте. Разом покажемо, що людські гроші красти не можна. А, може, їх відправимо до лікарні? Є за що», – заявив Володимир Косцьов’ят.

Читайте також: Ковельського депутата хочуть відправити до лікарів

 

 

Коментарі
14 Січня 2020, 15:12
Кукукнутого давно пора на обстеження направити. Результати повинні бути дуже цікавими і несподіваними.
14 Січня 2020, 15:43
Це тебе треба відправити на обстеження. Косцьовят єдиний депутат, який намагається якось контролювати діяльність місцевої влади.Останнім по барабану. І такі люди, звичайно, не подобаються чиновникам при владі.Лояльним до прийняття рішень депутатам, влада надає певні преференції у вирішенні їхніх проблем і всі задоволені. А ми, мешканці, маємо дерибан коштів на прибирання снігу у безсніжний період у нашому місті і теж задоволені,а кому не подобається на обстеження до психіатра. Так і живем!
14 Січня 2020, 17:28
Йому треба поновити другу групу інвалідності з загального (психічного) захворювання, яку він раніше мав. Або дати першу.
14 Січня 2020, 18:09
Якщо не дали першу і забрали другу, є два варіанти відповіді- 1). повністю здоровий, 2). не заплатив. Видно хтось хоче заплатити, щоб позбавитись незручної людини.
14 Січня 2020, 18:52
Мавпа на дерево
14 Січня 2020, 21:16
Не мішало б половину мерії відправити,особливо кукукнутого і кіндера.
14 Січня 2020, 22:58
Які ж ви уроди. Людина бореться за ваші права, а ви як бидло в гівні хочете жити. Вам лікуватись потрібно.
15 Січня 2020, 00:01
Та йди вже спочивай З миром.<br/>В паспорт подивися,є молоді багато з новітьнім мозком
15 Січня 2020, 01:19
Є третій варіант - Кукукнутий не з'явився вчасно на МСЕК. Побоявся, що після продовження інвалідності можуть позбавили дієздатності через суд. А до цього йшло...
15 Січня 2020, 01:20
Судячи з відео і його поведінки по життю - повний - шиз! І збирає біля себе таких самих…! <br/>Давно пора на примусове лікування!<br/>Вільні місця є…!
15 Січня 2020, 01:23
Давно пора<br/>Повний неадекват і збирає біля себе таких самих кукукнутих…!<br/>На мило…
15 Січня 2020, 01:25
Повний неадекват!<br/>І збирає біля себе таких самих кукукнутих… <br/>Всіх на мило.…!
15 Січня 2020, 10:34
Давно потрібно було ізолювати такого &amp;quot;захисника&amp;quot;. Морочить людям голову і з Нінкою наживається на бідолахах, які їм вірять. Пройдисвіт, причому точно психічно ...., як мінімум, не врівноважений, а більшість, хто з ним стикався, впевнені - хворий!
15 Січня 2020, 10:40
Так бачу, що коментарі публікуються тільки ті, що вигідні проплаченому виданню і писаці, який новину висмоктав з пальця. Ті ж коментарі, які не підтримують вказану &amp;quot;резонансну &amp;quot;новину - просто упускаються &amp;quot;модератором&amp;quot;?
15 Січня 2020, 11:05
Воно ж читає, і саме з себе регоче..... Чи з Нінки, яка знімає?
15 Січня 2020, 13:06
Тож твій тупорилий коментар надрукували, всі інші теж публікуються - хто &amp;quot;за&amp;quot; і &amp;quot;проти&amp;quot; депутата. То чого скавулиш? Якби Гена Кіндер або Степанюк до народу вийшли з відеозаявами їх теж би опублікували, бо вони - депутати, але не тебе бовдура!
15 Січня 2020, 16:57
Я так розумію, що відповідь на мої коментарі написав сам пан Косцьов'ят? Манера спілкування його...
15 Січня 2020, 17:21
Сумно, сумно! Наші депутати і наша місцева влада це представники ж нашої громади. Яка громада така і влада. Судячи з коментарів і висловлювань коментуючих всіх до лікарні на обстеження на адекватність. Думаю, картина буде невтішною.
15 Січня 2020, 18:34
Хто знає, чи ще носить Кукукнутий дві порожні кобури на ремні на с..ці? Чи Нінка й ті конфіскувала?
15 Січня 2020, 18:55
100% то є дятел - неадекватний, пісклява чупакабра - думаю пора цьому &amp;quot;пацієнту&amp;quot; зі своєю командою дятлів в сторону Люблинця...
15 Січня 2020, 19:24
Кукукнутому не до громади, а до вузькопрофільних лікарів треба звертатися за допомогою. Хай не вилікують, так хоч залікують...
15 Січня 2020, 19:42
чьто валодья ачько не крюжька
15 Січня 2020, 19:47
Ну і нехай провірять. Чого боятись? А потім з довідкою від психватра йти до суду і подати в суд на ту когорту. за приниження честі і гідності. Чи може у Кукукнутого є сумніви в стані свого здоров&amp;quot;я що він так боїться.
15 Січня 2020, 22:34
Звичайно боїться, бо шизофренія і алкоголь-це для нього коктейль Молотова. От і мозги постоянно не на місці. Таких людей треба ізольовувати від общества. А то щей гроші з людей збиває за свої дурні ідеї.
16 Січня 2020, 02:29
Підтримую сказане<br/>Чув і бачив, чудачок ще той…, нехай дійсно перевірять, надіюсь він не заразний, але ізолювати від суспільства однозначно потрібно…<br/>Всіх з новим роком! Всього найкращого і щоб на дорозі незустрічалися от такі шезофреники, як наш пацієнт бо на них шкода тратити час…<br/>:)