ТОП-8 витрат ковельського бюджету-2017

22 Січня 2017, 16:37
3223

Місто залізничників планує потратити майже 684 мільйони гривень.

На вісімнадцятій сесії міської ради депутати прийняли бюджет Ковеля на 2017 рік. До цього на сайті Ковельської міської ради у публічному доступі було розміщено проект обговорення бюджету міста на 2017 рік, де усі бажаючі могли ознайомитись із запланованими витратами на майбутній рік.

Як повідомлялось раніше, Ковель залишається дотаційним містом. І отримає із державного бюджету субвенції для фінансування освітньої і медичної галузі міста.

Субвенції – це грошова допомога місцевим бюджетам для фінансування конкретних цілей (виплату зарплат, купівлі необхідної техніки для державних підприємств, ремонтні роботи, тощо), коли не вистачає власних коштів. 

Детальніше ознайомитись із усіма запланованими витратами можна за посиланням:    http://www.kovelrada.gov.ua/budget.html

Інфографіка Олени КЛИНОВОЇ


 

Коментарі
22 Січня 2017, 20:36
Якщо на туалетний папір для Кіндер зондер команди без закупівлі прозоро то мабуть вистачить
22 Січня 2017, 20:53
Які ж то астрономічні суми підуть на відкати???
22 Січня 2017, 23:17
З,0 млн.грн. на будівництво літньої естради і 1,0 млн.грн. на будівництво житла. Так повинно бути????? Співи і танці на свіжому повітрі в Ковелі є найважливішими?????
23 Січня 2017, 00:18
З,0 млн.грн. на будівництво літньої естради і 3.0 млн.грн. на медицину !?!?!?
23 Січня 2017, 00:51
Пріоритети використання бюджетних коштів хоч з кимось із представників громади погоджувалися?Якщо ні - представники громади мають взяти під свій контроль використання коштів.Потрібно ж колись починати перекривати коруційні канали розкрадання грошей громади?
23 Січня 2017, 02:32
"Субвенції - ... коли не вистачає власних коштів" ??? Взагалі то, коли в місцевому бюджеті не вистачає власних коштів, держбюджет надає базову дотацію. Субвенціі надаються місцевим бюджетам на виконання делегованих повноважень (наприклад освіта, медицина, соціальний захист). І на наявність чи відсутність в місцевому бюджеті власних коштів розмір субвенціі не впливає. Депутати місцевої ради ніяк не можуть вплинути на суми і використання субвенцій, які дає держава.
23 Січня 2017, 02:38
Чого не скажеш про кошти, які місцевий бюджет направляє на виконання різноманітних місцевих програм. Саме тут є поле для відкатів, корупції і т.д.
23 Січня 2017, 05:50
Допоможу зоорганізувати торгове місце без дозвільних документів та реєстрації підприємця.Єдиний кишеньковий внесок до 19 числа помісячно.Гарантується повний юридичний супровід.Пропозиції менше 30 календарних днів не розглядаються.Всі питання особисто в приваті.
23 Січня 2017, 22:55
Дуже прошу видаляти дебільні коменти всякої "хамси". Вони зводять нанівець рейтинг сайту.
23 Січня 2017, 22:58
А з ким із представників громади (прошу назвати прізвище) можливо обговорювати пріоритети використання бюджетних коштів?
23 Січня 2017, 23:06
А ПОДІЛИТИСЯ ЗАБУЛИ,бурштин приносить 55 міліардів ,спирт 5 міліардів,а скільки приносить нелегальний Ковельський ринок.І ХТО СМОТРЯЩИЙ...
23 Січня 2017, 23:16
А ОТ МЕНІ ДУЖЕ ЦІКАВІ ВСІЛЯКІ ТІНЬОВІ СХЕМИ ЗБАГАЧЕННЯ
23 Січня 2017, 23:58
Хіба не являються членами громади депутати нинішні і попередніх скликань,члени Громради,авторитетні представники інтелігенції,бізнсменів і інших верств населення?Було б бажання - таких людей можна знайти чимало.
24 Січня 2017, 01:33
Щось мені останнім часом не подобаєтьтся коли митник на митниці, або контролер на ринку кладе гроші до своєї бездонної кишені
24 Січня 2017, 09:46
Обіцяли присвоїти звання Героя України небесній сотні,для того щоби товстоморді і надалі жирували за наш рахунок.
24 Січня 2017, 09:56
Чи вам шкода державних грошей