Забирайтеся, поки дрином не дали по голові, – люди до ексрадника мера Ковеля

16 Січня 2020, 14:12
Юрій Конащук 8140
Юрій Конащук

Під час суперечки біля павільйону колишньому консультанту ковельського міського голови мешканці пригрозили, що можуть дати дрином по голові.

Біля скандального павільйону в дворі кількох багатоповерхівок у самому центрі міста, який мешканці кілька років поспіль вимагають прибрати, знову трапилася суперечка. Головними дійовими особами були депутатка Ковельської міської ради Ірина Роїк та колишній консультант міського голови Юрій Конащук. Його дружині, директорці МПП «Землемір» Інні Конащук належить ця споруда.

Ірина Роїк тут проживає та очолює депутатську тимчасову контрольну комісію, яка з 2016 року вивчає даний конфлікт. Разом з іншими мешканцями вона висловлювала претензії, мовляв замість того, щоб демонтувати павільйон, в ньому почали проводити якісь роботи. Як стверджував Юрій Конащук, порушень жодних немає і всередині споруди все відбувається на законних підставах.

«Робіть бізнес на своїй території, а не в нас», – доводила йому одна із жінок.

Жителі допитувалися в Юрія Конащука, чого він привів якихось людей в той павільйон і чи має доручення від своєї дружини на управління цим майном. Конащук відповів, що тим майном не управляє.

«Ну то забирайтеся звідси і забирайте людей, поки не взяли дрина доброго хлопці і не дали по голові», – заявила жінка старшого віку з букетом троянд.

Відео Миколи Силюка

Читайте також:

Коментарі
16 Січня 2020, 18:33
А казали, що Ковель не Європейське місто. Три дурнуваті баби встановлюють свої закони. Позорище! Треба було наряд поліції викликати з санітарами з дурдома.
16 Січня 2020, 19:30
Це - дурнуваті Конащуки, якім ніякі закони не писані. Знайдіть у будь-якому Європейському місті ларьок посеред прибудинкової території на дитячому майданчику.
16 Січня 2020, 19:43
Потрібно на площі біля білого дому поставити ларьки черепашки торгівельні павільйони.....<br/>На зупинці напроти 3 школи торгові точки це точно не європа там на газоні повинні рози рости а не міні базар. Хтось приймає рішення і думає про красу нашого міста .....
16 Січня 2020, 20:00
Моїх родичів до мене
16 Січня 2020, 20:34
До Ого<br/>Що вже не ги-ги?
16 Січня 2020, 20:48
Якби в мене в дворі поставили,<br/>Я б мовчки підпалив<br/>Хіба важко вночі з балкону кинути сірника?<br/>З такими «власниками» тільки так!
16 Січня 2020, 22:56
Нам с тобою ги-ги, а Роїк сушити сухари. Це для поліції просто знахідка доказу злочинної дяльності цієї дурнуватої жінки. Вона зараз повинна з хати не висовувати дупу, а тут така допомога слідству!Ги-ги-ги!
16 Січня 2020, 23:04
Я ВЖЕ ДУМАЛА ЩО ВСІ КНОПИ ПОВИЗДИХАЛИ
17 Січня 2020, 09:45
Я взагалі в цей двір не просилася, мій ларьок сюди насильно поставили, а в 2016 я взагалі просила, щоб його в інше місце перенесли, то всі проігнорували. От яка я пухнаста!!! А зараз що вони від мене хочуть? В мене є &amp;quot;рішення&amp;quot; суду, купа адвокатів, скоро всіх їх на допити покличуть, будуть брати покази, з обшуками прийдуть та може ще всіх тих крикунів за грати на довічне... Бо я ж Конащук і чоловік мій &amp;quot;велика рішала&amp;quot;. От так! Ги-ги!
17 Січня 2020, 11:17
Потрібно було з Кнопою все шобло
17 Січня 2020, 16:09
Цей злодій звадав своіми махінаціями з землею збитків не на один міліон гривень! Скороім займуться у СБУ! Ім зараз треба показники!
17 Січня 2020, 17:43
Да шо вони причепились до мафіну .В &amp;quot;Меркурії &amp;quot;,напроти ,завжди антисанітарія,на дешеву ковбасу ціну не складуть,хай би зробив конкуренцію .
17 Січня 2020, 17:49
У Конащука стільки бабла що ті крикливі бабусі підуть лісом