У Ковелі за п’яний дебош судили генерала у відставці

23 Січня 2017, 12:41
6888

На лаві підсудних знову опинився голова Ковельської міськрайонної організації Української спілки ветеранів Афганістану, генерал-лейтенант у відставці Микола Савосюк (на знімку).

Як зазначає місцевий відділ поліції, 10 вересня 2016 року близько 2 години ночі в селі Радошин Ковельського району на вулиці Жовтневій (вулицю владці чомусь не перейменували) Микола Савосюк керував автомобілем «Сітроен», перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння. Крім цього, на подвір’ї одного з будинків він висловлювався нецензурною лайкою в адресу місцевого жителя, порушуючи своїми діями тишу та громадський спокій, а також порушив правила зберігання, носіння та перевезення пневматичної зброї.

За вищевказаними фактами інспектор поліції Дмитро Левчук лише 11 грудня 2016 року склав протоколи про притягнення відставного генерала до адміністративної відповідальності, яка передбачена ч. 1 ст. 130, ст. 173, ч. 1 ст. 191 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Ці справи (провадження № 3/159/121/17) надійшли на розгляд суду 20 грудня.

Микола Савосюк в суді факт вчинення правопорушень не визнав, однак попросив суддю закрити провадження проти нього в зв’язку із закінченням строку для притягнення до відповідальності. Одночасно пояснив, що пневматична рушниця належить йому, а щодо мисливської рушниці ІЖ-58М, то дозволу на носіння та зберігання такого виду зброї він не має.

Суд встановив, що вина Миколи Савосюка у вчиненні правопорушень повністю доводиться зібраними доказами: протоколами про адміністративні правопорушення, консультативним висновком спеціаліста від 10 вересня 2016 року, з якого вбачається, що близько 5 години 35 хвилин він перебував в стані алкогольного сп’яніння, постановою про закриття кримінального провадження від 25 листопада 2016 року, протоколом огляду місця події, письмовими поясненнями, протоколами допитів, в тому числі потерпілого під час даного інциденту.

Аналізуючи докази, суддя Ковельського міськрайонного суду Олена Восковська прийшла до висновку, що в діях Миколи Савосюка наявний склад правопорушень, передбачених трьома вищевказаними статтями КУпАП, однак провадження підлягає закриттю у зв’язку із закінченням трьохмісячного строку, передбаченого для притягнення до адміністративної відповідальності. Головуюча також постановила пневматичну рушницю, яка знаходилась на зберіганні у Ковельському відділі поліції, повернути Миколі Савосюку, а мисливську рушницю ІЖ-58М конфіскувати в дохід держави.

У березні минулого року той же суд розглядав кримінальну справу проти Миколи Савосюка, який підозрювався у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 358 КК України. За даними слідства, діючи умисно з метою отримання доплати до пенсії, головний «афганець» міста Ковеля та району використав підроблену орденську книжку, яка містить завідомо неправдиві відомості про нагородження його орденом «Червоної зірки», внаслідок чого за період часу з 18 грудня 2003 року по 31 грудня 2015 року він незаконно отримав 2 348,64 гривень, чим завдав майнової шкоди державним інтересам.

В судовому засіданні процесуальний прокурор Олександр Омельчук подав клопотання з проханням звільнити Миколу Савосюка від кримінальної відповідальності, оскільки той вчинив злочин невеликої тяжкості, за який передбачено максимальне покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років і з дня вчинення ним кримінального правопорушення минуло 12 років. Микола Іванович надав свою згоду щодо закриття провадження у справі та звільнення його від відповідальності у зв’язку із закінченням строків давності.

Суддя Єлизавета Агеєва клопотання задовольнила, а фальшиву орденську книжку, «видану» на орден «Червоної зірки» і визнану слідством речовим доказом в кримінальному провадженні, залишила при матеріалах, які зберігаються в Ковельській місцевій прокуратурі.

Тут нічого дивного немає, хоча би через те, що колишній заступник Ковельського міжрайонного прокурора Микола Дарчик, який за часів керування тут одіозного Сергія Масалова відповідав саме за кримінальний напрямок роботи, проживає біля Савосюка в сусідній квартирі…

1

Коментарі
23 Січня 2017, 15:58
Який з цього фріка генерал? Зараз любий клоун може купити і натягти на себе форму навіть фельдмаршала спально-диванних військ.
23 Січня 2017, 16:05
то ж то й воно .по телевізору дуже часто показують, як бариги вишивають в генеральських формах. А в армії мабуть і єфрейтором не був. Сумно до сліз.
23 Січня 2017, 17:29
МИКОЛА ІВАНОВИЧ МАЙТЕ ЧЕСТЬ - ЗАСТРЕЛІТЬСЯ АБО ХОЧ НЕ ПОЗОРТЕ ЧЕСТІ ОФІЦЕРА ПОДАЙТЕ У ВІДСТАВКУ
23 Січня 2017, 19:03
ПОСАДИТИ МЕНТА ЛЕВЧУКА ЗА ХАБАР
23 Січня 2017, 20:58
Хто пише недостовірну інформацію ...??? Савосюк Микола звільнявся з ЗСУ / 359 абр , що була на "горці" / у військовому званні підполковник з капітанської посади - начальника вузла зв'язку. Куди попав з покаранням в пониженні посади ! Це хвора людина, яка оділа на себе форму генерала. За це його потрібно притягти до відповідальності , не кажучи про інші його діяння . Такий голова спілки афганців - позор всім афганцям ... !!! Г-А-Н-Ь-Б-А ....!!!
23 Січня 2017, 21:29
"провадження підлягає закриттю у зв’язку із закінченням трьохмісячного строку, передбаченого для притягнення до адміністративної відповідальност" - а чому раніше не притягали до відповідальності ? Дуже зайняті були ?
23 Січня 2017, 22:17
Чекали поки термін давності спливе.
23 Січня 2017, 23:08
ТАК ВІН ГЕНЕРАЛ-ЛЕЙТЕНАНТ ЧИ ЛЕЙТЕНАНТ -ГЕНЕРАЛ
23 Січня 2017, 23:24
Які ж ви с............ка недоумки хватає мозгів тільки тут писати так зайдіть прихвостні і в очі скажіть чи кишка тонка Прапор а ти чмо з одним погоном чого понти тут показуєш стріляти воно вирішило чмо в АТО піз...........уй чи кішка тонка тварина злодійкувата!
23 Січня 2017, 23:50
писать на дверцах туалета увы совсем не мудрено. Среди говна вы все поеты, среди поэтов вы говно
24 Січня 2017, 01:27
А хіба можна самому собі присвоїти генерала
24 Січня 2017, 01:44
ТИ ІЛЮШИК ТАКИЙ ЯК І ТОЙ САМОЗВАННИЙ ГЕНЕРАЛ В НЬОГО НЕМАЕ ЧЕСТІ ЯКЩО ЗАЙДУ І СКАЖУ ТИ З НИМ ЗАСТРЕЛИШСЯ ?
24 Січня 2017, 02:41
у його один пагон генерала , другий майора -значить генерал майор
24 Січня 2017, 09:13
Ви ж бойові хлопці! Як ви можете терпіти на посаді голови організації ветеранів-"афганців" такого муд@к@? Вам не соромно?! Ладно зловили п'яного за кермом, морду комусь хотів начистити, з ким не буває, але "Червону Зірку" собі приписав, вважайте вкрав у когось ОРДЕН!!!
24 Січня 2017, 09:55
В нього морда як у сепера
24 Січня 2017, 10:41
Він однозначно самозванець , йому ніхто ніяких звань не присвоював - це легко перевірити через особову справу у військоматі. Крім цього, мошенник - злочинець тому , що присвоїв собі чужий орден і значний час за це отримував бюджетні гроші ! А що п'янь кончена , це вже похідна від його розуму і інтелекту ... Робота прокуратури поставити все на свої місця , люди інформацію дали .
24 Січня 2017, 10:51
Взагалі то я білше підхожу на цю посаду і орденів та медалей я не отримував від Путіна
24 Січня 2017, 11:34
Самий короткий анекдот - Савосюк Микола - ГЕНЕРАЛ !!! Можливо він і голова тіньового уряду Ковеля ...??? Шановні люди, знайте хто керує спілкою афганців. Який ПІП , такий і прихід.
24 Січня 2017, 12:06
А що то за форма в нього така синя? Який рід військ? Льотчики, мєнти чи реєстрові козаки?
24 Січня 2017, 12:39
Колір форми - під колір п'яного обличчя ... Рід військ - НКВД 1939р. Його негайно скерувати до гарного спеціаліста - психіатра ... SOS - SOS !
24 Січня 2017, 12:44
Куда смотрит прокуратура , СБУ и милиция - это мошенник, про действия которого люди дают информацию .
24 Січня 2017, 15:35
Ніколи не ховався за чужими спинами і під чужими іменами не писав коментарі. Так що "ДЛЯ-БЛЯ" заходь! Розкажу тобі про честь!
24 Січня 2017, 18:30
Це москальський засланий козачок
24 Січня 2017, 21:34
То по твоему про орден це не правда чи ти захищаеш Савосюка ? Якщо так то ти такий як і він
24 Січня 2017, 21:54
Ну то чого ти ховаєшся? Вийди з підпілля і назвись! Ось тоді можемо говорити про ЧЕСТЬ!
24 Січня 2017, 22:02
Ти ДАЙ ВІДПОВІДЬ ПРО ОРДЕН І СКАЖИ СКІЛЬКИ ТИ ОТРИМАВ НАГОРОД ПІДЧАС СЛУЖБИ І СКІЛЬКИ ПРИ СПІВПРАЦІ З САВОСЮКОМ ?
24 Січня 2017, 22:11
Савосюк алкаш і вкрай не порядна людина. Звільнили його з капітанської посади у звані підполковника. Потім він подався в козаки де зібралися одні клоуни і самі собі присоюють генеральські звання. за свій рахунок шиють генеральську форму, а люди думають, що то дійсно генерали. Серед афганців його не поважають, а біля нього крутиться не велика купка людей серед яких частина взагалі ніякого відношення до афганістану не має. Савосюка давно пора гнати з керівництва афганців але його підтримує обласне керівництво спілки афганців, разом грошики дерибанять.
24 Січня 2017, 22:40
Чмошник прийди та скажи чи духу мало так ні такі гниди як ти і в 1939 доноси писали і посміхались ховаєшся за чужими іменами гнида!
24 Січня 2017, 22:43
Ще прапори не командували все життя крали і більше нічого не вміють збігай до комісара занеси дань та отримай хоть молодшого лейтенанта.
24 Січня 2017, 22:46
ДАЙ ВІДПОВІДЬ !
24 Січня 2017, 22:59
Панове офіцери, є пропозиція! Нардепи і чиновники високих рангів оприлюднюють електронні декларації. Чому б вам не оприлюднити із своїх офіцерських особових справ записи, які стосуються військових звань та нагород?
24 Січня 2017, 23:41
чому мовчиш бо є чого боятись медальоносець ?
25 Січня 2017, 00:36
Не знав ,що в Ковелi е генерал.
25 Січня 2017, 10:35
Цей генерал із спальні мабуть з одного війська з Марущаком, такий колись працював у вашому воєнкоматі. Років з десять тому казали, що Марщуак вже був генерал-полковник, то може зараз генерал армії або навіть і маршал. Вони напевно командують оловяними солдатиками.
25 Січня 2017, 11:33
Не позорте військове звання генерал-лейтенанта , воно не має ніякого відношення до Савосюка . Він сам собі його "присвоїв" , це пацієнт палати №6 - дурки . Здравомисляща людина так ніколи не поступить. Більшість офіцерів запасу Ковеля з ним не вітаються і не розмовляють !
25 Січня 2017, 21:03
Д О ТАКОЇ МОРДИ ФАЙНО І ЦЕГЛИК ПАСУВАВ БИ
25 Січня 2017, 22:31
ТО скільки ваша шайка приписала собі нагород ? і про яку честь з вами говорити ?
26 Січня 2017, 10:15
Про ту честь, до якої ти відношення не маєш.
26 Січня 2017, 10:59
ДО такої честі як у вас (Савосюк. Ілюшик і медальоносна банда) я відношення не маю ! А відповідь за нагороди ти даси?
26 Січня 2017, 15:19
Готовий хоч сьогодні!
26 Січня 2017, 17:44
напиши в інтернеті про нагороди
26 Січня 2017, 18:31
Я в них 15-го лютого прийду тобі на радість!
26 Січня 2017, 19:16
І ЩО, НИХ ТОБІ ВРУЧИВ САВОСЮК А ТИ ПРИЙДИ В ТИХ ЩО, ВРУЧИЛИ ПІД ЧАС СЛУЖБИ - ТО Й НЕ БУДЕ ЩО НАДІТИ
26 Січня 2017, 20:38
Савосюк Микола - мошенник і злочинець , а по суміцництву ще і голова спілки афганців. В народі кажуть скажи хто твій друг, я скажу хто ти. Подумайте над цим шановні афганці.
26 Січня 2017, 22:01
Домовились! Тоді ти, старпер назвеш, своє ім'я.
27 Січня 2017, 09:01
Про те ні! Не буду тебе розчаровувати. Бо для того тобі потрібно як мінімум вміти читати і писати, як максимум служити і розбиратись у військових званнях і нагорродах.
27 Січня 2017, 10:40
А ЧИ ТИ САМ ПИШЕШ БЕЗ ПОМИЛОК ? ПРИКЛАД - НАГОРРОДАХ ХІБА З ДВУМА Р
09 Лютого 2017, 16:17
Савосюк 10 років не збирає збори,щоб його не переобрали.
09 Лютого 2017, 16:18
Савосюк 10 років не збирає збори,щоб його не переобрали.