«Ковельводоканал» «засекретив» автомобіль, придбаний у приватних осіб

24 Січня 2017, 16:18
7276

Наприкінці минулого року, коли грошей у ковельській міській казні було «завались», управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал» провернуло фінансову аферу, мабуть, не без відома градоначальства.

Комунальне підприємство, яким керує Юрій Рибачок (на фото), протягом тижня тричі переказало великі суми коштів «ПриватБанку» за автомобіль. Причому гроші «йшли» для зарахування на рахунки фізичних осіб: 238 425,00 грн. та 424 270,01 грн. отримав ковельчанин Богдан Безека, а 375 315,05 грн. – Тамара Безека (син та мати). Що за машину придбав Юрій Іванович – громадськості невідомо, але водоканал перерахував також і прибутковий податок за продаж рухомого майна Богданом Безекою в сумі 12 750,00 грн. та військовий збір за продаж цього автомобіля обома Безеками на загальну суму 16 728,45 грн.

3

З метою забезпечення принципу гласності начальнику водоканалу Юрію Рибачку було подано депутатське звернення з фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді. Юрія Івановича попросили надати невідкладно (як таке, що не потребує додаткового вивчення) копії трьох договорів № 0742/2016/220192 від 01.12.2016 р., № 0742/2016/232868 від 08.12.2016 р., № 0742/2016/32922 від 08.12.2016 р., трьох актів без номерів: від 01.12.2016 р. та від 08.12.2016 р., накладних № 1 від 01.12.2016 р., № 1 від 08.12.2016 р., № 2 від 08.12.2016 р.

Мова йде про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства міста Ковеля, а тому запитувана інформація не належить до конфіденційної. Не тут то було!

Дотримавшись десятиденного терміну, керівництво водоканалу надало формальну відписку.

Хто ж їздить на «загадковому» автомобілі, який придбав за бюджетні кошти у приватних осіб «Ковельводоканал»? Можливо, це з’ясують депутати на сесії Ковельської міської ради, яка відбудеться у четвер, 26 січня. 

Коментарі
24 Січня 2017, 19:08
якщо начальникам комунальних підприємст зробити зарплату на рівні їхніх працівників 3 200 по новому курсу а не 20 000 - 50 000) та прибрати всіх "метрвих душ" то тарифи автоматично зменшаться мінімум у два рази. Вони жирують на наших з вами костях.
24 Січня 2017, 21:06
Вміють красти бюджетні кошти ,блін.Кіндер як завжди, не знає куди діваються мільйони гривень з бюджету?Кому потрбні такі найняті працівники?Треба оголошувати недовіру меру злочинцю.Що заважає депутатам зробити це?
24 Січня 2017, 22:24
це повинні зробити ковельчани а не депутати. депутати такі ж продажні шкури
24 Січня 2017, 22:32
З пінісом не поділились от і подав запит)
24 Січня 2017, 22:39
І В ЦІЄЇ ГНИДИ МОРДА СЕПЕРСЬКА
24 Січня 2017, 22:41
Невже серед депутатів та серед керівників громадських організацій не знайдеться кілька порядних людей,які могли б повести за собою ковельчан проти правлячого злочинного режиму Кіндера?
24 Січня 2017, 22:55
А Безеки це родичі Безеки Г.І. - старпьора і друга Рибачка шо диспетчером на водкоканалі робить . А сам злодюга лист-відповідь не писав навіть не підписував, тільки шавкам надав таку можливість, беріть за сраки шавок-соучасників зама мєнта, главбуха і юріста, вони вам не тільки це розкажуть а набагато більше , на шо тратить злодій гроші водоканалу.
25 Січня 2017, 00:07
Рибачок та його команда привикли на фірмах зривати пломби а потом вимагати гроші або штраф це вже неодноразово
25 Січня 2017, 01:01
ВИБРАЛИ МАЄТЕ .КІНДЕР!!! ГОРДІСТЬ КОВЕЛЯ , ПІЛОРАМЩИК ПІЛЕ БЕЗ ЗУПИНКИ.РИБАЧОК ЦЕ ВЗІРЕЦЬ ЗЛОДІЯ .БАЙЦИМ СУКА МЄНТОВСЬКА.ЇХНЄ І ПОДІБНИМ ДО НИХ МІСЦЕ НА ШИБЕНИЦІ .
25 Січня 2017, 01:25
Нормально так собі прикарманили більше 1 мільйона гривень! Таких не посадять, а хлопцю з села за крадену курку буде тюрма.
25 Січня 2017, 01:42
На яку владу заслуговуємо,таку і маємо.
25 Січня 2017, 08:02
шукаю правду а бачу аферу.остап бендер відпочиває.маштаб афери -сучасний з розмахом.Відкати видно нормальні.та машина з золотими деталями була?з рук машина,а така дорогуща!
25 Січня 2017, 10:38
Тепер зрозуміло куди ідуть гроші громади і чому пенсіонери приречені на приниження при проїзді в міському транспорті.Коли вже з такою ганьбою буде покінчено?
25 Січня 2017, 10:40
Відпрате Рибачка на пенсію
25 Січня 2017, 11:09
Я вже стомився повторювати про необхідність проведення громадських слухань по ситуації що склалася в місті.
25 Січня 2017, 11:16
А чому паралельно не були поінформовані генпрокуратура та СБУ?
25 Січня 2017, 11:42
Коли були вибори , чому народ проявив пасивність і мало хто пішов голосувати ??? Потрібні люди пішли і вибрали того , кого маємо !!! Робімо висновки і вчімося хоть на своїх помилках , якщо не можемо на чужих ....!!!
25 Січня 2017, 11:49
Та всі і все куплено, і все пох . Рибачок вже пів міста нерухомості накупляв за вкрадені гроші ,але він сидіти не буде , будуть сидіти його прихвостні , хто підписував договора.
25 Січня 2017, 12:05
Допущені на виборах помилки можна виправити зараз.Потрібно,як пропонує ВП,провести збори громади,ухвалити з цього приводу рішеня та проконтролювати його виконання.
25 Січня 2017, 12:20
Цікаве спостереження: "... Рибачок вже пів міста нерухомості накупляв за вкрадені гроші... "ЯК на мою думку,існує велика вірогідність того що буде сидіти.
25 Січня 2017, 13:02
Не з Пінісом, а з Косцьов'ятом . Щось ніхто не хоче ділитися з Володимиром Кириловичом, бідолага, , мєчиться по місту то Ковельтепло його обділило , то жеки не вгодили, скоро буде по хатах ходити пропонувати платні послуги - захисника народу, сам ДОК свідомо розвалив, яле час іде, гроші закінчуються, а жирувати то хочеться.
25 Січня 2017, 13:08
А по ДОКУ випадок особливий!!! Вже забувся , як організовував німцям вивозити цінну деревину, і документи не треба були , правда ж Володимире Кириловичу! Де ж було тоді Ваше патріотичне бачення ? А грошики відмили чималі.
25 Січня 2017, 13:14
Ну й і придбали екскаватор і спецмашину гавно качати, а що треба було б щоб роботяги з лопатами копали землю, а головний інженер на собаці з санками їх кнутом підганяв.!!!!!!!!!!!
25 Січня 2017, 13:17
ХА ха ха ! Ще б і Рибачка б на коня посадили , бо паливо дуже дороге. Треба економити бюджетні кошти.
25 Січня 2017, 13:24
Треба посадити мера на новий придбаний водоканалом екскаватор , зверху буде більший обзор недоробок влади міста! А Товстигу в ковш нотувати записи для міроприємств в осінньо-зимовий період на виконком, получиться економія палива і для міської ради.
25 Січня 2017, 15:06
Виходячи з того,що Громрада не відреагувала на дуже серйозні порушення фінансової дисципліни в комунальних підприємствах міста(РЖКП,Добробут,водоканал) вона тим самим схвалює розкрадання бюджетних коштів у великих розмірах.Хотілося б знати,що це: випадковість чи закономірність?
25 Січня 2017, 15:38
Ще Вам мер поганий, да він не безгрішний, то візьміть косцьов'ята в зами недорого , мовчіть і сопіть в дві диркі, бо краще не буде а ще буде гірше
25 Січня 2017, 15:40
як би там не було , але Кіндер дбає про громаду міста і зроблено чимало
25 Січня 2017, 15:49
Водоканал теж найшли бідну фірму. Всі кабінети як в міністрів, зарплати чималі, території скрізь такі , що в приватних фірмах такаго нема , фотосесії можна робити. Не бідують там працівники. Добре там живеться всім. Скоро пилосос по асфальту буде іздити ніде смітинки не побачиш. Рибачок всіх раком поставить.
25 Січня 2017, 15:54
Вже і ЖЕК передали "Вересу",корупція процвітає.Влада шикує.Плює на всіх.
25 Січня 2017, 16:27
Я не полінився і прочитав цю відписку &quot;Водоканалу&quot;, а також оці 3 платіжні доручення. Якщо керуватися елементарною логікою і тим, що написано у текстах &quot;призначення платежу&quot;, то виходить, що &quot;Водоканал&quot; придбав 3 автомобіля: 2 у Безеки Г.Б. за 238425,00 грн. і 424270,01грн.; і 1 авт. у Безеки Т.І. за 375315,05 грн. Всього за 3 авт. &quot;Водоканал&quot; заплатив 1 038 010,06 грн. Чому 3 автомобіля? В платіжках в &quot;призначення платежу&quot; скрізь вказуються різні реквізити накладних (№ та дати), тобто, виходить, що 3 автомобіля, адже автомобіль не продають по частинами, хіба що, якщо одна - кузов, 2-га - двигун, і т. д. Ну а якщо це все ж таки 1 автомобіль, а в платіжках просто &quot;помилилися&quot; з № накладних, актів та числами дат, то загальна сума вже більша 1 млн. грн. <br/>І чому депутат в запиті не вказав, що ж це за автомобілі, на які витрачено з підприємства ком. власності більше 1 млн. грн.<br/>Одним словом, щось тут не чисто, по любому &quot;накопати&quot; щось можна.
25 Січня 2017, 16:33
Рибачок пообіцяв що гарантованих державою 3200 платити не буде, бо немає змоги.Тепер зрозуміло чого не платитиме.&quot;Простому робітнику&quot;побажаю - щоб ти мав такі зарплати як ми.
25 Січня 2017, 16:47
Згідний що &quot;накопати&quot; щось можна.Місцеві правоохоронці цього не робили і робити не будуть.В центральні правоохоронні органи УКРОП і Громрада звертатись не бажають.Буде як завжди - ніхто покарання не понесе.
25 Січня 2017, 16:51
Ну і навіть цікаво, що ж це за техніка, адже це 1 038 010 грн., переводимо у амер. $ по курсу 26 грн./$ (у грудні десь такий був), і це виходить аж 39 323 $. А якщо ще взяти (12750+16728,45)/26=1134 ($) - це ПзДФО і військовий збір). Це вже буде 40457 $. І це все без ПДВ (не буде зменшення платежів підприємства по ПДВ).<br/>Якщо це ще якась користа, виробнича техніка (екскаватор, чи будь що) за конкурентною ціною, то ще можна промовчати. Но коли це якийсь Land Rover дупу начальника возити, то з цим потрібно розібратися. І скільки можна було б, цікаво, замінити метрів труб водогонів по місту за ці кошти?<br/>Це мабуть такий бізнес &quot;по-ковельському&quot;.
25 Січня 2017, 16:58
А ти що не віриш що ГР очолюють заслані Кіндером люди?
25 Січня 2017, 17:04
Згідний що в місті робиться чимало.Але ця обставина не дає нікому права так безбожно красти.Нікому, а міському голові насамперед.
25 Січня 2017, 17:12
Ну і реально, що це за автомобіль, хто знає? Адже вже цілий місяць пройшов, як заплатили.
25 Січня 2017, 17:36
Рибачку цього разу знов не повезло. остався без land Rovera . Бо купили екскаватора, гавновозку під дупу роботяг і тарантайку з дублькабіною . Треба менше жерти, бо водоканальська техніка за царя гороха несправляється з прочисткою дуповипусків.
25 Січня 2017, 17:38
3200 тільки з січня 2017р , а на водоканалі кажуть таких малих зарплат вже давно нема . Рибачок вже три чи п'ять разів пілвищував напротязі трьох років, то що?
25 Січня 2017, 17:54
Якщо це так, то немає ?. Чому не могли надати депутати у відповідь просто копії того, що він хотів, та й усього то.
25 Січня 2017, 18:04
Про що мова?
25 Січня 2017, 18:10
Депутату все дали просто вцього депутата не все добре з головою. Чи хтось може скаже , що це не так
25 Січня 2017, 18:17
Та цей депутат вже вуличних музикантів -алкоголіків по місту збирає і до совбезу приводить. Шкода , що ніяк не зняли на відео. Хай би місто побачило. Вже поваги не має ні до кого . Живе в своєму світі. Це який цирк .
25 Січня 2017, 18:18
Для чого ображати депутата?
25 Січня 2017, 18:22
не хочу озвучувати наше підприємство, але в Вас були квіточки. деп. Косцьов'ят - я навіть не можу прокоментувати ........
25 Січня 2017, 18:27
Ображати ? шкода що немає відео - скільки працівників соціального захисту він образив
25 Січня 2017, 18:34
Ну да він захищає бомжів , крадунів. Це внього є. Але ж і для них треба захист
25 Січня 2017, 18:38
Може й Ваша правда. Ну то давайте його на мера . То хоч порядки понаводить . Бо як по вулиці йде до люди розходяться на десять метрів , щоб не зачепив.
25 Січня 2017, 19:22
&quot;<br/><br/>&quot;?<br/><br/>16:10 25.01.2017<br/><br/>Депутату все дали просто вцього депутата не все добре з головою. Чи хтось може скаже , що це не так&quot;.<br/>Взагалі то з фотокопії відповіді випливає, що ніяких копій йому не надавали. Зазвичай, повинно було б зазначено, наприклад; додаток, копії І. т.д. і. т.п.
25 Січня 2017, 20:11
Не може того бути щоб при купівлі техніки у родичів свого дружбана обійшлося без серйозних відкатів.
25 Січня 2017, 20:36
На те є відповідні органи, от коли перевірять , то ді й напишите може бути чи не може
25 Січня 2017, 20:40
А як що й щось не додали то не така й вже велика особа цей Косцьов'ят, значить згідно законодавства не зобов'язані перед кожним звітуватись,
25 Січня 2017, 23:15
Так там таких гамновозів іще парочка була, правда Дячук???? <br/>Мають вилізти і ті ж.....<br/>А мене заставляє в грязних чоботах з шлангом ходити!
26 Січня 2017, 02:13
Якщо все чесно, то чому Ковельводоканал не надав копії документів на автомобіль? Навіщо ховати? Підприємство комунальне, працює за бюджетні гроші і має звітуватись навіть перед депутатом міської ради, хто б це не був. Які в ж*пу 3 машини? Які тендери? За що ми платимо комуналку, щоб вони займалися аферами?!
26 Січня 2017, 02:18
НЕ ПЛАТИМО ВОДОКАНАЛУ ДВА МІСЯЦІ . ДЯЧУК МАЛИЙ БАРАН ДУМАЄ ,ЩО ВІН ПРАЦЮЄ ЩЕ ЕКСПЕРТОМ, ЕКСПЕРТОМ ГАМНА І КАНАЛТЗАЦІЇ ,СІДІТИ ХТО БУДЕ СТРЕЛОЧНІК-ЖОПОЛИЗ .
26 Січня 2017, 09:56
То що тепер Рибачок не може купитити собі якогось джипа раз в рік
26 Січня 2017, 10:32
Афери в Ковелі будуть до тих пір доки не буде налагоджений дієвий контроль громади за діяльністю влади.На жаль окремими керівниками громадських організацій все робиться для того щоб ковельчани продовжували сидіти по своїх хатах скраю і не приймали участі в громадському житті міста.
26 Січня 2017, 14:15
Пропоную запросити громадських активістів з Києва для того щоб вони (як і увипадку із звільненням Балака),раз і назавжди припинили різного роду афери по розкраданню майна,землі та грошей громади.
26 Січня 2017, 15:35
Якщо не надали депутати копій документів, а якусь відписку - в звичайної людини може з'явитися думка, що дуже тут попахує &quot;відкатом&quot;.
27 Січня 2017, 09:43
Хто біля чого ходить той об те і треться
27 Січня 2017, 22:44
То Рибачок для дружини взяв машину
27 Січня 2017, 23:07
ДАЧУ ПОСТРОЇВ ЗА БЮДЖЕТНІ КОШТИ, АВТОМОБІЛЬ ПРИДБАВ ТЕЖ І ТІ 7 ГРИВЕН ЯКІ З НАС ЗДИРАЮТЬ ЗА ПЛАТІЖКИ ( ПРЕЗИДЕНТ ЦЕ ВІДМІНИВ ) ЙДУТЬ ЙОМУ В КИШЕНЮ ВСІ ЦЕ ЗНАЮТЬ І МІР ДО НЬОГО НЕ ПРИЙМУТЬ ТОМУ , ЩО КРУГОМ ДРУЗІ І ЗНОВУ ВІН ВИКРУТИТЬСЯ
27 Січня 2017, 23:21
Тому нам усій громаді потрібно активізуватись! Іжодного випадку такого ганебного не повинно бути . Тому і пропонують систему прозорро. , щоб викоренити це зло. Ось подивимось , хто як буде голосувати, і будете знати своіх героів в лице. Прохання проконтролювати кожен голос кожного депутата і взяти на озброення.