Відому в Ковелі підприємицю зловили на крадіжці в супермаркеті

21 Січня 2020, 14:00
Камера спостереження / Фото ілюстративне 15177
Камера спостереження / Фото ілюстративне

У Ковельському суді оголосили ухвалу в кримінальній справі щодо крадіжки в супермаркеті.

На лаві підсудних опинилася відома в Ковелі підприємиця Юлія Мерензак.

В обвинувальному акті стверджується, що 20 червня 2019 року о 9-й годині ранку в магазині «АТБ-Маркет», який знаходиться у Ковелі на вулиці Незалежності, вона вкрала пляшку віскі «Grant’s Family Reserve» за 243 гривні та упаковку цукерок «Ferrero Rocher» за 139 гривень.

Поліція відкрила провадження за фактом крадіжки, яку записали камери спостереження торговельного закладу.

Релігійна громада Благовіщення Пресвятої Богородиці Української православної церкви звернулась до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності Юлії Мерензак з передачею її на поруки. Вказується, що вона щиро покаялася у вчиненому і повністю відшкодувала збитки.

Головуючий суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк клопотання задовольнив та звільнив Юлію Мерензак від кримінальної відповідальності, а провадження щодо неї закрив. Речовий доказ – оптичний диск, на якому зафіксовано крадіжку, залишено при матеріалах справи.

Коментарі
21 Січня 2020, 16:52
Чим вона займається і де? На базарах чи щось виробляє?
21 Січня 2020, 16:53
Губа не дура. Блек джек чого не взяла. Теж віскі
21 Січня 2020, 18:33
відому в ковелі підприємницю....а чим ще вона відома, крім того, що з супермаркетів тирить???
21 Січня 2020, 21:27
Якщо не помиляюсь магазин "Юлія"
21 Січня 2020, 21:28
Якщо не помиляюсь магазин "Юлія"
21 Січня 2020, 21:42
Яка "церква", такі й прихожани - дай захопити чуже
21 Січня 2020, 21:45
Яка "церква", такі й прихожани - дай захопити чуже
21 Січня 2020, 21:52
Живі квіти поставляє для міської ради за бюджетні гроші. Ви ж цього не робите, тому і невідомі загалу.
21 Січня 2020, 22:22
кр
21 Січня 2020, 23:26
вона живе на вулиці 1 травня 5 бідна нещасна юля
21 Січня 2020, 23:27
я живу на вулиці 1травня 5
21 Січня 2020, 23:32
До чого тут церква??? То нехай усіх беруть на поруки і за всіх злочинців просять, вони ж також каються!
21 Січня 2020, 23:44
При чому тут церква, щоб вплинути своїм авторитетом? Нехай тоді беруть усіх злочинців на поруки, вони також каються!
22 Січня 2020, 10:13
Звільняти від відповідальності потрібно тоді, коли крадуть хліб .Тут зовсім інша ситуація....<br/>Потрібно було дати по максимуму . Ще й церкву приплутали. ПОЗОРИСЬКО !!!!
22 Січня 2020, 12:15
Заповідь &amp;quot;не вкради&amp;quot; порішали...<br/>Мабуть решта заповідей так само для них важлива.<br/>Якби не попалась на гарячому то бухнули б разом і з рештою заповідей порішали б...
22 Січня 2020, 12:16
Заповідь &amp;quot;не вкради&amp;quot; порішали...<br/>Мабуть решта заповідей так само для них важлива.<br/>Якби не попалась на гарячому то бухнули б разом і з рештою заповідей порішали б...
22 Січня 2020, 12:16
Заповідь &amp;quot;не вкради&amp;quot; порішали...<br/>Мабуть решта заповідей так само для них важлива.<br/>Якби не попалась на гарячому то бухнули б разом і з рештою заповідей порішали б...
22 Січня 2020, 13:36
При чому тут церква? Потрібно сказати що піп взяв на поруки ту яка йому башляє, або з якою він бухає. Позорище і ганьба. Мичко вже дійшов до дна.
22 Січня 2020, 15:19
Мєнти з охоронцем наклеп зробили, не вдалося збити з потерпілої Юлі хабар, доказів ніяких не було у всіх буває машинально, та щей в 60 років. Вот і схарилися пишуть всяку клєвєту... Викручуються!!!
22 Січня 2020, 15:30
Я теж вже не одноразово чув про атб таке, що люди платять, а потім таке з охоронцем... Він подає заяву в міліцію що крадуть і дєрєбан роблять з мєнтами. Коли людина розрахувалася повністю за свій товар!!!
22 Січня 2020, 15:39
Охорона з мєнтами підставляють людей. Камеру монтує і роблять з людей злочинців. Вот і думайте тепер чи беспечно ходити по супер маркетах . Я теж таке про ковельська атб чув.
22 Січня 2020, 15:43
Охорона з мєнтами підставляють людей. Камеру монтує і роблять з людей злочинців. Вот і думайте тепер чи беспечно ходити по супер маркетах . Я теж таке про ковельське атб чув. Схема.. людина іде в шоці на виклик в поліцію що сталося? Тоді їй сунуть камеру де тільки видно що вона бере з продуктів, а на касі камеру не показують. І тут коли людина в шоці кажуть або 7-15 тисяч гривень, або стаття.
22 Січня 2020, 16:25
А як же?? Тож нам теж треба якось заробляти ми старої закладки по другому в нас ніяк
22 Січня 2020, 16:30
Дуже легко обмовити людину і зіпсувати репутацію того, хто не може захистити себе в нашій країні, а ще легше не розібравшись ображати і принижувати... Дуже шкода, панове редактори, що ви нічим не відрізняєтесь, від тої преси, яка крім того, щоб вилити бруд на просту людину, яка все своє життя чесно працює, платить податки і забезпечує зарплатою, не стараєтесь знайти теми, які дійсно достойні і допоможуть нашому суспільству... На рахунок цієї теми, було би добре, щоб перед тим, як писати таке, ви би можливо поговорили з цією людиною, тоді би дійсно стаття виявилась цікавішою... Наприклад ви би дізнались, що їй подзвонили з поліції через 3 місяці, і повідомили, що ніби то на камерах магазину є момент, коли вона поклала в сумку продукти.. і запропонували домовитись закрити питання заплативши їм хабар у декілька тис. грн... При неодноразовому проханні показати камеру їй було відмовлено... От і подумайте, панове редактори, можливо, якби ви справді хотіли бути такими чесними і справедливими, то розібравшись написали статтю, як охорона АТБ і наша поліція співпрацюють.. Дай Боже, щоб ми всі, і ви панове редактори і всі, хто так спішить образити, ніколи в житті не попадали в таку ситуацію, яку тепер не так легко пережити цій жінці..
22 Січня 2020, 16:52
Якщо людина визнала не намірену провину, відшкодувала збитки магазину і магазин не має претензій, то кримінальна справа не заводиться... Інша справа, коли людина відмовилась платити хабар... Тоді і кримінал приш'ють і статтюю в газеті накатають
22 Січня 2020, 17:08
НА ВИЛААААа таких МЄНТІВ і ОХОРОНЦЯ з АТБ треба!!!! ГАНЬБА!!!!
22 Січня 2020, 17:24
Не винна людина не буде відшкодовувати кошти за те що не брала. не винну людину не будуть брати на поруки. А церква яка засуджує крадіжки - яким боком на стороні потерпілої.? Та і взагалі в церкві про цей випадок не знають, а кулуарно домовились з Мичком. Рильце в пушку...
22 Січня 2020, 17:33
Якщо людина не винна - позивайся в суді до супер маркета і до тих хто вимагав хабаря! А не біжи до попа щоб взяв на поруки. А піп Мичко не має права приховувати злодія - він не церква!
22 Січня 2020, 17:34
Аххах...в мене дійсно шок...все життя знаю Юлю і за все життя ні разу не чула щоб щось вона вкрала. Навпаки завжди допомагає бідним і ті що хворіють ніколи не відмовить. Цікаво на що дивиться начальник міліції, коли в нього працюють такі працівники?! Пальці таким працівникам потрібно відрубувати по локті!!!! Теж мені знайшли злодія!!!! Фууу!!! Ганьба!!!!
22 Січня 2020, 17:41
Шановна Юлія Мерензак або її адвокат Чорна, бо як видно хтось з вас строчить один за одним коментарі. Який наклеп від журналістів? Який хабар? Яка «клєвєта»? Ви що за дурню пишете?! Є докази – відео з камер відеоспостереження, як Мерензак вкрала віскі та цукерки. Якщо вона така чесна і порядна, то чому в суді не розказувала цих нісенітниць? Чому не було її заяви в поліцію чи прокуратуру, що в неї вимагають хабар? Чому в суді повністю визнали свою вину? Ви маєте всіх за дурнів?!
22 Січня 2020, 17:58
Шось не стикується якщо вона квіти за бюджетні кошти носить в міську раду то нащо їй ваше віскі за 200грн...???!!! Чи я хвора чи ви хто строчив вище і на Юлю пише наклепи
22 Січня 2020, 17:59
Шось не стикується якщо вона квіти за бюджетні кошти носить в міську раду то нащо їй ваше віскі за 200грн...???!!! Чи я хвора чи ви хто строчив вище і на Юлю пише наклепи
22 Січня 2020, 17:59
Шось не стикується якщо вона квіти за бюджетні кошти носить в міську раду то нащо їй ваше віскі за 200грн...???!!! Чи я хвора чи ви хто строчив вище і на Юлю пише наклепи
22 Січня 2020, 18:02
Ще би ви так як цю злочинницю ловили тих, хто в мене серед білого дня грабував квартиру і з вашого &amp;quot;під носа&amp;quot; спокійно покульгали, поки ви переживали під моїми дверима, що і скільки у мене вкрали... Чи хоч раз подзвонили по ще деяким заявам по регулярному пошкодженню майна.. Справді велику справу відкрили, молодці, ми дуже пишаємось вами!!! Самим не стидно?? Справді велику злочинницю спіймали і кримінал повісили!!! Совість не мучить вас, наші справедливі правоохоронні органи???
22 Січня 2020, 18:09
Не мені вам розказувати, чому не написала зустрічну заяву, і чому визнала провину... Ви, шановний, самі знаєте наше правосуддя і толк з тих заяв... Не дай Боже, вам з тим зіткнутись!
22 Січня 2020, 18:16
Хоч є чим в газеті похвалитись. Такий злочин розкрили... Довго злочинницю розшукували, ту що грабує супермаркети?? Тьфу, плювати хочеться
22 Січня 2020, 18:31
Ото злочин розкрили! Навіть в газеті похвалились! Напевно довго розшукували цю кримінальну злочинницю... Тьфу, плювати хочеться
22 Січня 2020, 19:37
Досить уже брєд поширювати! Жодного слова в статті не спростувала, а сльози виправдання нікому тут не потрібні.
22 Січня 2020, 20:05
Видно що мєнтам немає що робити, замість того щоб дійсно злочини розкривати сидять комєнти строчать
22 Січня 2020, 20:05
Добре, що у нас є священники, які можуть підтримати і поручитись за людину, яка старається трудитись, жити чесно і допомагати іншим. І &amp;quot;гріш ціна&amp;quot; правоохоронцям, які повісили кримінальну справу людині, яка напевно (не треба бути поліцейським, щоб зррзуміти!), автоматично поклала продукти замість кошика в сумку, при цьому визнала провину, (хоч камеру так і не показали, як я розумію) і відшкодувала магазину. Звичайно легше зіпсувати репутацію людині і поставити галочку собі, про відкриття супер-кримінальної справи, ніж підняти свою ж... і шукати справжніх злочинців. А потім, такі як ця жінка платять податки на зарплати таких наших правозахисників! Пишайтесь собою, &amp;quot;шановні&amp;quot;!
22 Січня 2020, 20:42
Шановний, то не п.Мерензак пише. То людина, яка дуже добре знає цю жінку, як порядну і чесну людину, про що, підтвердять більшість жителів міста, що її знають, які я впевнена, ніколи не повірять в той БРЄД, який якраз ви поширили, щоб отримати надурно чергову премію.
22 Січня 2020, 20:42
Шановний, то не п.Мерензак пише. То людина, яка дуже добре знає цю жінку, як порядну і чесну людину, про що, підтвердять більшість жителів міста, що її знають, які я впевнена, ніколи не повірять в той БРЄД, який якраз ви поширили, щоб отримати надурно чергову премію.
22 Січня 2020, 20:42
Шановний, то не п.Мерензак пише. То людина, яка дуже добре знає цю жінку, як порядну і чесну людину, про що, підтвердять більшість жителів міста, що її знають, які я впевнена, ніколи не повірять в той БРЄД, який якраз ви поширили, щоб отримати надурно чергову премію.
22 Січня 2020, 20:45
Питання: за чиєю вказівкою, цікаво, в статті вказано призвіще? А? Шановні???
22 Січня 2020, 20:45
Питання: за чиєю вказівкою, цікаво, в статті вказано призвіще? А? Шановні???
22 Січня 2020, 20:46
Питання: за чиєю вказівкою, цікаво, в статті вказано призвіще? А? Шановні???
22 Січня 2020, 20:46
Ти де сльози бачиш? Работай!!! За шо я тобі зп плачу??? Всі добре знають хто така Мерензак!!! А ти позор міліції!!! Чи охраннік що атб позорить!!!
22 Січня 2020, 20:53
Мімо Кутузов!!! Я думаю Мерензак навіть не читає твої комєнти якби вона тут сиділа писала так як ти то тожє на вєліку їздила.... Роби висновки!!! Работай а не строчи!!! Да нада пахать а шо ти думав..
22 Січня 2020, 21:10
Шановний поганий слідчий, то не п.Мерензак пише, (був би хороший, здогадався би) То людина, яка дуже добре знає цю жінку, як порядну і чесну людину, про що, підтвердять більшість жителів міста, що її знають, які я впевнена, ніколи не повірять в той БРЄД, який якраз ви поширили, щоб отримати надурно чергову премію.
22 Січня 2020, 21:10
Шановний поганий слідчий, то не п.Мерензак пише, (був би хороший, здогадався би) То людина, яка дуже добре знає цю жінку, як порядну і чесну людину, про що, підтвердять більшість жителів міста, що її знають, які я впевнена, ніколи не повірять в той БРЄД, який якраз ви поширили, щоб отримати надурно чергову премію.
22 Січня 2020, 21:44
АТБ - нашенське, януковицьке. Нікому не дозволимо зводити на нього наклеп!
22 Січня 2020, 23:44
Та священник може підтримати - та не злодія! А що злодій - факт, бо визнала свою провину. Підтримати то можна , а от клопотання від імені громади подавати до суду попу - зась! Бо хто прикриває злодія - той сам злодій, і хто не виконує заповіді - то і других так навчає.
22 Січня 2020, 23:54
Якщо не винна,чому каятись? Нехай напише заяву,про неправдиве звинувачення
23 Січня 2020, 00:17
Ох, ох , ох . Друзі і знайомі підключились в активний захист . НЕ ВІРЮ. Охорона , мети да в СУД не могли помилитися. Да і наша церква це теж ВИЗНАЛА. Не захищайте вже пізно. Потрібно було їй купити все що вона вкрала тоді і не було в скандала....
23 Січня 2020, 00:17
Ох, ох , ох . Друзі і знайомі підключились в активний захист . НЕ ВІРЮ. Охорона , мети да в СУД не могли помилитися. Да і наша церква це теж ВИЗНАЛА. Не захищайте вже пізно. Потрібно було їй купити все що вона вкрала тоді і не було в скандала....
23 Січня 2020, 00:18
Ох, ох , ох . Друзі і знайомі підключились в активний захист . НЕ ВІРЮ. Охорона , мети да в СУД не могли помилитися. Да і наша церква це теж ВИЗНАЛА. Не захищайте вже пізно. Потрібно було їй купити все що вона вкрала тоді і не було в скандала....
23 Січня 2020, 00:19
Ох, ох , ох . Друзі і знайомі підключились в активний захист . НЕ ВІРЮ. Охорона , мети да в СУД не могли помилитися. Да і наша церква це теж ВИЗНАЛА. Не захищайте вже пізно. Потрібно було їй купити все що вона вкрала тоді і не було в скандала....
23 Січня 2020, 00:21
Ох, ох , ох . Друзі і знайомі підключились в активний захист . НЕ ВІРЮ. Охорона , мети да в СУД не могли помилитися. Да і наша церква це теж ВИЗНАЛА. Не захищайте вже пізно. Потрібно було їй купити все що вона вкрала тоді і не було в скандала....
23 Січня 2020, 00:35
Правоохоронці нічого не &amp;quot;вішали&amp;quot;! Жінка &amp;quot;автоматично&amp;quot; обікрала магазин, потім &amp;quot;автоматично&amp;quot; вибачилася в суді і відшкодувала магазину завдані збитки?! Ви хоч думаєте головою своєю, коли пишите цей брєд, вибачте, брєд сивої кобили?! Це магазин і поліція зіпсували &amp;quot;репутацію&amp;quot; жінці? Вона сама собі влаштувала &amp;quot;перегони&amp;quot; з крадіжкою! Ота &amp;quot;галочка&amp;quot;, про яку ви пишите, нікому з правоохоронців не треба, вони досить багато розкривають злочинів, про які регулярно повідомляють в ЗМІ. Свою зарплату вони відробляють! Ця справа не є &amp;quot;супер&amp;quot;-кримінальною, просто злодійкою виявилася не циганка чи бомжиха, а відома в Ковелі підприємець.
23 Січня 2020, 00:39
Весь цей захист і виправдання тільки І свідчать про винуватість пані ЮЛІЇ !!!
23 Січня 2020, 00:39
Весь цей захист і виправдання тільки І свідчать про винуватість пані ЮЛІЇ !!!
23 Січня 2020, 03:07
ОГО во як
23 Січня 2020, 12:15
Шановний поганий слідчий, то не п.Мерензак пише, (був би хороший, здогадався би) То людина, яка дуже добре знає цю жінку, як порядну і чесну людину, про що, підтвердять більшість жителів міста, що її знають, які я впевнена, ніколи не повірять в той БРЄД, який якраз ви поширили, щоб отримати надурно чергову премію.
23 Січня 2020, 12:37
Змиріться вже!!! Не буде вам хабара!!!
23 Січня 2020, 13:04
Шановні, намагаюсь донести вам, наші ви справедливі, питання не в тому винна вона чи не винна, а в тому, що після відшкодування АТБ не мав претензій до жінки, а от вас, якраз, заїло те що вона відмовилась давати хабар, тому і продовжили справу.. Так звичайно, зараз можете розказувати, що ви вчинили правильно і все справедливо, але не мені вам розповідати, які ви чесні і справедливі, і ніхто крім вас самих вас краще не знає, як і цю ситуацію, яка відбулась... Мали би совість, то хоч би мовчали тихенько, що з хабарем не сплило, але ж хіба у вас вона є? Треба добити жінку в пресі, бо ж вам не перепало на лапу! Де ж ви такі беретесь? Люди ви чи хто, взагалі? Невже вас ваші батьки не родили? Невже ж ви не боїтесь, що за ваші &amp;quot;добрі справи&amp;quot; вернеться вам тим же &amp;quot;добром&amp;quot;?
23 Січня 2020, 13:12
А ну тепер, цікаво, чи є у вас справжні справи, чи немає чим зайнятись і будете вишукувати (ой, вибачте, розслідувати), що ж це за розумник такий пише тут? Наклепи такі зводить на чесних і справедливих шановних..
23 Січня 2020, 13:16
Злодій, це той, хто намірено чинить злочин і не одноразово. Навчились би розрізняти, шановні, то, можливо би, і злочинність зменьшилась у нашому місті.
23 Січня 2020, 13:17
Злодій, це той, хто намірено чинить злочин і не одноразово. Навчились би розрізняти, шановні, то, можливо би, і злочинність зменьшилась у нашому місті.
23 Січня 2020, 13:25
Злодій, це той, хто намірено чинить злочин і не одноразово. Навчились би розрізняти, шановні, то, можливо би, і злочинність зменьшилась у нашому місті.
23 Січня 2020, 13:25
Злодій, це той, хто намірено чинить злочин і не одноразово. Навчились би розрізняти, шановні, то, можливо би, і злочинність зменьшилась у нашому місті.
23 Січня 2020, 13:39
Кожного разу, коли будете проїзжати повз магазин цієї жінки, пишайтесь собою, шановні! Таку злочинницю виявили! І коли додому до дружин, дітей і батьків повертатиметесь - пишайтесь собою, які ви чесні і справедливі! А от коли, не дай Боже, хтось з ваших рідних попаде в подібну безглузду ситуацію, моліться, щоб їм не попались такі самі Шановні, як ви.
23 Січня 2020, 14:09
Кожного разу, коли будете проїзжати повз магазин цієї жінки, пишайтесь собою, шановні! Таку злочинницю виявили! І коли додому до дружин, дітей і батьків повертатиметесь - пишайтесь собою, які ви чесні і справедливі! А от коли, не дай Боже, хтось з ваших рідних попаде в подібну безглузду ситуацію, моліться, щоб їм не попались такі самі чесні і справедливі Шановні, як ви.
23 Січня 2020, 15:58
Кожного разу, коли будете проїзжати повз магазин цієї жінки, пишайтесь собою, шановні! Таку злочинницю виявили! І коли додому до дружин, дітей і батьків повертатиметесь - пишайтесь собою, які ви чесні і справедливі! А от коли, не дай Боже, хтось з ваших рідних попаде в подібну безглузду ситуацію, моліться, щоб їм не попались такі самі чесні і справедливі Шановні, як ви.
23 Січня 2020, 16:55
заспокойтеся ви уже нарешті, набридли!
23 Січня 2020, 22:00
Журналістам: Ви не маєте права вказувати у статті прізвище. Суд був лише первинної ланки, може бути апеляція, яка її виправдає, якщо не було складу злочину. Хоча всі обставни справи говорять про те, що вона дійсно винувата і здійснила крадіжку. Але у відкритому доступі судової системи завжди пишеться &amp;quot;Особа 1&amp;quot;. На моє переконання, журналістам цього також слід дотримуватися.
23 Січня 2020, 23:31
Охранник в атб который в деле бывший мент сбушник
23 Січня 2020, 23:31
Охранник в атб который в деле бывший мент сбушник
24 Січня 2020, 08:51
У даному випадку на підставі ЯКОЇ НОРМИ ЗАКОНУ журналісти не мають права вказувати у статті прізвище? Це ви самі таке придумали?
24 Січня 2020, 21:18
З етичних міркувань.
25 Січня 2020, 00:49
Це не той випадок, коли кажуть про &amp;quot;етичні міркування&amp;quot;. Може, ваша підзахисна - вагітна, неповнолітня чи неповносправна? Такого нема! Може ще якась &amp;quot;біда&amp;quot;? Ви &amp;quot;падаєте&amp;quot; в очах журналістів, як адвокат, якщо ви справді маєте таке посвідчення...
25 Січня 2020, 21:30
Можливо в очах таких підлабузників і підлизників &amp;quot;нашим шановним&amp;quot;, як ВИ вона і падає.. Які не мають ні совісті, ні честі, тільки шукають де б то нагадити, не дивлячись на долі людей.. А ця адвокат, з посвідченням чи без - вона просто Людина, яких мало зараз,.. На відміну від вас, які є справді БІДОЮ для нашого суспільства! (ану слабо пропустити такий комент, чи забаните??)
25 Січня 2020, 22:36
І скільки для підзахисної коштували у суді твої послуги?
26 Січня 2020, 17:09
Скільки б не коштували, вона має право на юриста... А не відкупилась хабарями...