Бойкотують Prozorro: чому зірвали сесію Ковельради

26 Січня 2017, 18:18
3142

Засідання 19 сесії Ковельської міськради не відбулося через спробу внести у порядок денний  питання про застосування електронних закупівель.

Депутати не дійшли згоди щодо внесення на розгляд сесії пропозиції проекту рішення, яке стосувалося запровадження у практику бюджетних закупівель Ковельської міської ради системи ProZorro.

Депутати від чотирьох політичних сил (фракції «Солідарність», «УКРП» та представники ВО «Свобода» і РПЛ) пропонували зробити перерву в роботі сесії і зібратися на вечірнє пленарне засідання.

Натомість головуючи Олег Кіндер оголосив перерву на невизначений термін.

15 депутатів зібрали підписи за призначення сесії на 31 січня, аби була можливість прийняти важливі для міста рішення. 

Нагадаємо, днями сталася гучна сварка між чинним і колишнім мерами Ковеля Олегом Кіндером і Сергієм Кошаруком саме через те, що останній підняв питання запровадження системи ProZorro

Довідково:

Prozorro (укр. Прозоро — відкрито, безпосередньо) — системна реформа тендерного процесу в електронних публічних та державних закупівлях в Україні.

«Всі бачать все» — офіційний слоган реформи. Після закінчення тендеру в електронній системі можна побачити всю інформацію стосовно поданих пропозицій всіх учасників, рішень тендерної комісії, всі кваліфікаційні документи, тощо. Ця інформація доступна через зручний модуль аналітики для широкого загалу.


 

Читайте також У Ковельській міськраді освятили сесійну залу, але депутати зірвали сесію.

Коментарі
26 Січня 2017, 20:40
Подивімося браття і сестри кого ми обрали,та такого очільника як Кіндер, потрібно виганяти з влади,як розповідав сусід,він своїми амбіціями засрав весьБЮТ.
26 Січня 2017, 20:44
Певно вже пік такої політсили,як Юлька-шмулька закінчилися,є нові партії і їм потрібно дати шанс.
26 Січня 2017, 20:49
Юлька коса тримає Кіндера за рахунок процентів з 11 міліардів доларів вкрадених та покладених в англійський банк.А на кишенькові витрати все , що Мавпа сама вкраде у громади без прозоро...
26 Січня 2017, 21:08
так кошик де тільки не був,Пініс з Бюту вийшов і тд.
26 Січня 2017, 21:54
нехай кошарук розповість як "прозоро" купували китайський непотріб у вигляді автомобіля ФАВ для комунальних підприємств. Щоб ти с.....а все життя на таких машинах їздив.
26 Січня 2017, 22:00
А чому бояться приймати "прозоро" ? Тому що не все прозоро! Обов' язково повинно бути і депутати невідступати від цього новвоведення. Громада підтримуе.
26 Січня 2017, 22:08
Сергій Кошарук Ви просто молодець. Корупційним діям - стоп! Дерзайте! Хай Вам Бог допомагає.
26 Січня 2017, 23:12
о як ти кошику лизнув... ну лижи ,вилизуй...
26 Січня 2017, 23:25
Ти хам навчисякультурно висловлюватися. Невиховане мурло! Фе!
26 Січня 2017, 23:55
КІНДЕР РИБАЧОК ЧОК ЧОК , ЦЕ ЗЛОДЮГИ ЯКИХ СВІТ НЕ БАЧИВ .
27 Січня 2017, 00:23
А чого кукукнутий Косцьов'ят папірця не підписав?
27 Січня 2017, 00:50
Прозоро потрібно приймати обов'язково вся громада Ковеля за двома руками а корупціонери проти тому подивимося хто де
27 Січня 2017, 01:28
Костьовят номер 15!
27 Січня 2017, 02:01
скотодоктор пініс, з кошиком разом, вас всіх вилікує від зайвої довірливості, почекайте....
27 Січня 2017, 10:38
Поддерживаю...
27 Січня 2017, 10:42
І навіщо те прозорро. З державними підприємствами і так ніхто не хоче працювати, а як про казначейство мова заходить то взагалі. А ті тендери виграє всерівно той кому потрібно. Навчились і там...
28 Січня 2017, 07:48
ну скотиняки приходьте до міськради, всім дам безплатну прививку від лейкозу.
28 Січня 2017, 10:48
Дайте ще трішки докрасти
28 Січня 2017, 11:10
прозоро - це дурилка для лошар, Банда своє діло робить. Я от тут почитав статті з УПК. за діяння Товстиги по проведенню фіктивного конкурсу на визначення управителя, йому світить до 15 з конфіскацією. так що Андрюша суши сухарики. Прийде нова влада, зразу сядеш.
29 Січня 2017, 14:03
Застосування закупівель через PROZORRO визначено законом і це робиться тоді, коли сума податку конкретному предмету закупівлі перевищує 200 тисяч грн. Тоді така процедура виправдана та ефективна, адже за реєстрацію в системі треба платити! Вже понастворено купу "електронних" посередників, яким від кожної процедури закупівель " капають" гроші на державному рівні!!! Саме тому, заганяючи закупівлю олівців та думали під PROZORRO ті хто при владі не тільки піаряться, а й добренько заробляють!
29 Січня 2017, 14:05
Застосування закупівель через PROZORRO визначено законом і це робиться тоді, коли сума по конкретному предмету закупівлі перевищує 200 тисяч грн. Тоді така процедура виправдана та ефективна, адже за реєстрацію в системі треба платити! Вже понастворено купу "електронних" посередників, яким від кожної процедури закупівель " капають" гроші на державному рівні!!! Саме тому, заганяючи закупівлю олівців та паперу під PROZORRO, ті хто при владі не тільки піаряться, а й добренько заробляють!
30 Січня 2017, 11:56
Так що Пеніс роби не тільки привівки від сказу УКРОПу,але і вітамінотерапію!!!
31 Січня 2017, 15:43
Систему Прозорро (від 3 тис. грн) підтримують лише ті хто ніколи з цим не мав справи!!! Якщо б хоч один з цих депутатів які наполягають на цьому були хоча б членом тендерного комітету, не говорячи вже про секретаря чи голову, впевнений на 100% вони б і чути не хотіли про цей проект, тому що щоб провести тендер потрібно ДУЖЕ багато часу та нервів. Доречі самі учасники не хочуть брати участь у тендері на такі смішні (від 3 до 200 тис. грн) суми.
10 Лютого 2017, 21:46
Не знаю хто там цитує Закон, але, що явно його не дотримується - це беззаперечний факт. Який іще "податок" від 20000??? шановний міськвиконком, вами прокуратура вже цікавилась, чому про це мовчите? З таким дотриманням законодовства вами ще й антимонопольний комітет зацікавиться.