У Ковелі на «битву» зі снігом виділяють близько мільйона гривень

30 Січня 2020, 12:00
Сніг / Фото ілюстративне 6529
Сніг / Фото ілюстративне

Міська влада підписала договір про надання послуг з прибирання снігу.

Начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради Андрій Стернічук та директор комунального підприємства «Добробут» Ігор Михалевич підписали договір про надання послуг з прибирання снігу, терміном до 31 березня 2020 року. Ціна договору становить 740 888,30 гривень, в тому числі 20 відсотків ПДВ.

У тендері, який відбувся 26 грудня 2019 року, участь взяли два місцевих підприємства: КП «Добробут» та ТОВ «К.П.Верес».


 

Договір із переможцем аукціону підписано та опубліковано 20 січня. Виконавець зобов’язується робити патрульну очистку доріг від снігу, прибирати та викидати снігові вали на узбіччя, забезпечити цілодобове чергування дорожніх працівників та водіїв снігоприбиральної техніки, заготовляти піщано-соляні суміші та розсипати їх, щоб не було ожеледиці. Згідно документу, обсяги послуг можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків. 

Читайте також:

Коментарі
30 Січня 2020, 14:26
ти, журналюга, ти піди запитай яка зарплата у тракториста, який той сніг чистить. Ледве натягує до 6 тисяч і то платять нерегулярно. Чи у водія, який посипає дороги піском. А ви гавкаєте за якійсь гроші. Люба робота повинна достойно оплачуватись. Ти, журналюго заказний, мабуть менше 20 исяч в кишеню не кладеш.
30 Січня 2020, 15:46
Це стаття чиста заказуха.
30 Січня 2020, 16:14
Так, зарплати малі. Але...А коли тракторист той сніг чистив? Чи коли цієї зими посипались піском дороги?
30 Січня 2020, 16:30
а потім журналюги жалкуються що їх штиняють. Пишіть правду і не будьте шестьорами і будуть вас поважати.
30 Січня 2020, 17:46
А чого така істрерика? Що трапилося? Щось "не так" написано в статті? Тож там брехні нема, одні цитати з договору, навіть Стернічука і Михалевича ніхто на..уй не послав.
30 Січня 2020, 19:47
Вартість боротьби зі снігом визначають, виходячи із середньостатистичної кількості снігу, що випав у відповідному регіоні за останніх 100 років.
30 Січня 2020, 22:35
Ковельчани, доки ми це будемо терпіти і мовчати? Завтра на приборкання вулкану гроші спишуть з міської казни... Ми й це проковтнемо?.. Післязавтра - на годування русалки в річці Турія... Нас що, за ідіотів тримають? Ци це вже таке робиться в міській раді перед здохом?
31 Січня 2020, 14:19
Ти шмонька согодні йдеш по сухоу тротуару і не дуаєш, що перед тим трактор ту кашу, яка утворилась після снігу з доще. Чи оже ти думаєш, що це робиться задара? Не сунь свого смердячого носа туди, куди макар телят не ганяв.
31 Січня 2020, 16:17
Докаркались коментатори до того, що сьогодні сніг намагався випасти, правда, швидко розтанув. Але на боротьбу з ним гроші треба було виділити, бо міг і не розтанути...
31 Січня 2020, 18:15
Де ти козел бачив сухий тротуар і тракторів що гребуть сніг? Ти стернічук чи михалевич?