На Ковельщині судили школяра за агітацію на виборах

30 Січня 2017, 10:47
3501

16-річному хлопцю правоохоронці інкримінували розповсюдження під час виборів голови та депутатів Дубівської об’єднаної територіальної громади друкованих матеріалів передвиборчої агітації, в яких не було зазначено відомостей про друк, тираж та осіб, відповідальних за випуск.

Юного агітатора зловили «на гарячому» 16 грудня 2016 року о 19 годині 25 хвилин в селі Вербка Ковельського району. Поліція склала відносно нього протокол за частиною 2 статті 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи характер вчиненого, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують відповідальність (вчинення правопорушення ще неповнолітнім), суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк застосував такий захід впливу як попередження.

Очевидно, суд має також розглянути справу і щодо батьків хлопця за невиконання обов’язків по вихованню.

Коментарі
30 Січня 2017, 13:15
то це син "знаменитих" Об'єдкових?
30 Січня 2017, 13:17
а щоб дали героя, потрібно вкинути тисяч з п"ять бюлетенів в урну, як це роблять завжди? Знайшли пацана крайнього. То два аокаша в секу ріжуться, то пацана знайшли з папірцями. А де ж крупна риба?
30 Січня 2017, 13:18
Суд виправдав Сашу Харьковського та ще двох осіб, звинувачених в організації у Ковелі грального бізнесу
30 Січня 2017, 15:48
тримайтесь укропу ! а там і коноплю посадимо !
30 Січня 2017, 17:56
Ось яка "поряднысть і чесність "скотодоктора пеніса і всього Укропу.Взятки - і чесність.Ще є совість щоб обзивати інших злодіями.Почніть з себе,а потім оцінюйте інших.Д я т е л і шукає собі подібних.Ганьба!
31 Січня 2017, 10:43
друзі, а хтось бачив цю листівку, там не міститься жодного заклику голосувати. чи не голосувати за будь-кого із кандидатів, є лише попередження, що обираючи Троцюка обираєш Безеку і весь бардак і беззаконня(дерибан землі, жлобство і таке інше). Що і підтверджує теперішня ситуація. Рома віслюк ніякий, рулить знову Безека. То за що судилище влаштували над пацаном
31 Січня 2017, 10:51
замовлення козака і його свити. мета- задавити будь-які прояви громадської активності.
31 Січня 2017, 22:48
Ось громада нарешті може зрозуміла за кого потрібно голосувати, але маемо те що маемо. За ковбасу і матір продаемо. Жаль що не хочемо перемін. А нарікаемо на погану долю і Украіну.
31 Січня 2017, 22:56
Може громада нарешті зрозуміла , що потрібні кардинальні зміни щоб щось мінялося в іх житті. А ті що біля корита ім не зрозуміти Ваших проблем. Так що за кусок ковбаси і батька продаси. А потім нарікаемо на життя на Украіну!
31 Січня 2017, 22:56
А організаторів знайшли? А то знайшли "крайнього".
01 Лютого 2017, 14:31
У хлопчика мама трішки на голову хвора, вона знов розводиться з чоловіком, а за дитиною нема кому приглядіти. Хоч і не рідний був батько, а її синами займався добре, а вона гуляла та пиячила. Не здорова сім'я на Вербці появилась. Вона знову буде проводити вечорами оргії як це було до чоловіка. Цікаве село Вербка наркота є, притон через 3 хати під керівництвом директора школи!)))
02 Лютого 2017, 11:45
На Вербці кажуть, що вона чоловіку шось подарувавала. Шлюха ще та! А її трахає Козак та Бруїло!
02 Лютого 2017, 13:23
Вона як директор залізла до наших грошей. Ми здаємо на дітей, а вона тратить наші гроші на козаків та інших її йобарів. Треба ревізію провести і вивести її на чисту воду. Я також перед Петром винуватий, що не попередив яка вона шлюха, правда я на ній нічого не зловив. На Вербці хто її тільки не мав - ленивий! І це директор школи яка виховує наших дітей!!! Що у нас гідних людей нема на цю посаду?
02 Лютого 2017, 14:08
Юрій! На цю посаду тільки шлюхи пробиваються. Петра я також знаю. Він дуже освічена людина і чого він з цією шлюхою спутався я його не розумію. Я ж його відмовляв від неї. В постілі вона ніяка, на кухні нікчемна і її хі-хі-хі свідчить, що вона хвора на голову.
05 Лютого 2017, 18:13
Юрчики. ви що справді хворі на голову, що таке пишете .
06 Лютого 2017, 10:41
До Ніхто! А що правда так міцно очі колить? Вони правду написали все так і було. І ми всі знаємо як було до Петра, береш бутилку самогонки чи пива і йдеш до Валі. А вона рюмку випила і уже в тебе на колінах сидить. І повний сервіс. На неділю поки жінка хворіє по жіночому в неї відпочивали. Бо вона слабенька на низ. Пархомук до неї постійно бігав з пивом, ми уже спорили чим вони займаються, хлопці ходили під вікно і все побачили. Вони в шахмати грали!))))) А як стала депутатом то постійно її добре підпиту вечором привозили машиною мужики. Ми ж сусіди все бачимо і дивувались чому Петро це терпить, невже так міцно любить її і його тикали в це носом, що позорить вона його, мовчав, терпів. Але видно терпець урвався і втік від неї. Нам жалко його, хорошою людиною був. А посаду директора вона ганьбить своєю поведінкою. Петро її в люди вивів, а вона за старе взялась. Так, що все написане про неї правда. А ось синам з такою мамою не повезло і без батька їм буде дуже тяжко не відомо ким виростуть. А їй на них наплювати бо вона стурбована собою.