НАЗК досі не може знайти Кіндерову декларацію

30 Січня 2017, 18:00
2155

У Національному агентстві з питань запобігання корупції перевіряють факт неподання електронної декларації Ковельським міським головою Олегом Кіндером.

Про це Конкуренту повідомили у відповіді на журналістський запит 26 січня.

«Національним агентством здійснюється перевірка факту неподання у 2016 році Ковельським міським головою Кіндером Олегом Олексійовичем декларації за 2015 рік», – сказано у відповіді.

Нагадаємо: у Єдиному державному реєстрі декларацій відсутня декларація Олега Кіндера за 2015 рік, яку потрібно було подати до 30 жовтня включно. Натомість раніше Кіндер зазначав, що декларацію подав, а чому вона не з'явилася на сайті, він не знає.

Коментарі
30 Січня 2017, 20:39
а з- ним і його бидлячу команду. І всії табуном на маневицьку зону.
30 Січня 2017, 20:46
Кіндер має відповісти перед БОГОМ в першу чергу,за свої злодіяння,обмани,приниження людей.
30 Січня 2017, 21:55
а з ним і його бидляча команда
30 Січня 2017, 22:26
НЕМАЕ ТАЙ НЕ БУДЕ БО БОЯГУЗ.
31 Січня 2017, 02:10
ми йому поможемо оприлюднити декларацію
31 Січня 2017, 08:15
Говорять що на Волині дуже багато відьм ....Агов Ви Де?
31 Січня 2017, 08:59
Ми із БЮТ
31 Січня 2017, 09:37
я там де перевертні живуть, які з одної партії в іншу бігають. з совісті україна в солідарність і інші
31 Січня 2017, 10:54
А ДЕ ВОНИ ТЕПЕР ХОВАЮТЬ ОДНОРУКУ ВІДЬМАКУ-дуже потрібно
31 Січня 2017, 10:57
Моя монтіровка теж має декілька запитать до однорукої відьмаки із БЮТ
31 Січня 2017, 11:06
Кіндер насамперед повинен відповісти перед людьми "за свої злодіяння,обмани,приниження людей" З його декларацією розберуться спеціально створені органи.А от виховну роботу з Кіндером, щодо недопустимості брехні на кожному кроці,обкрадання та приниження людей доведеться проводити самим.Вирішенням питань приягнення мера до відповідальності за вчинені злочини повинні займатися депутати та члени Громради з обовязковим залученням на свою підтримку правоохоронних органів та судів.
31 Січня 2017, 11:11
Нехай Кіндер вкаже в електронній декларації який процент має з ігрового бізнесу і скільки отримав від Сашки Харьковського за кришування
31 Січня 2017, 11:14
Отакий БЮТ увесь
31 Січня 2017, 11:15
а за які банани будує хатинку Товстига при зарплаті в 2 000 грн?
31 Січня 2017, 11:15
а за які банани будує хатинку Товстига при зарплаті в 2 000 грн? А забув, мінімалка зараз 3 200
31 Січня 2017, 11:20
Якщо вони всі такі як одіозна депутатка від БЮТ Дубій-то вихід один
31 Січня 2017, 11:22
пашол ти на..... й собака бандерівська
31 Січня 2017, 11:22
А МОЯ ХАТИНКА САМА БУДУЄТЬСЯ-Я ВЗАГАЛІ НЕ ЗНАЮ ЯК
31 Січня 2017, 11:37
Хлопці ми вже на порозі
31 Січня 2017, 11:48
І скільки тій людині землі треба
31 Січня 2017, 11:52
В нас якийсь звіринець а не міська рада
31 Січня 2017, 11:55
Юлька сказало ,що вона дозволяє Кіндеру не подавати декларацію
31 Січня 2017, 11:59
Невже із цим колгоспним Кіндеровським бидлом нічого неможливо зробити
31 Січня 2017, 12:15
Візьму вашу одноруку відьму на поруки та перавиховання
31 Січня 2017, 12:30
Припинити діяльність ОЗУ(організованого злочинного угрупування) очолюваного мером Кіндером можна лише у тому випадку якщо ковельчани пререстануть дотримуватися хибного принципу: " - ЗАВЖДИ ВИНЕН ХТОСЬ І ВИРІШИТИ ПРОБЛЕМУ МАЄ ХТОСЬ НЕВІДОМО КОЛИ!!!" .
31 Січня 2017, 14:06
приходьте до нас, ми вас захистимо. <br/>Фонд захисту тварин.
31 Січня 2017, 15:24
На 100%згідний,що першопричиною негараздів в місті являється прихильність багатьох ковельчан до принципу :&quot;Моя хата скраю - я нічого не знаю&quot;.Величезною проблемою являється те,що місцеві псевдоборці за торжество ідеалів Майдану роблять все для того щоб ковельчани продовжували залишатися пасивними.
31 Січня 2017, 16:56
Показано что мер декларацию не подавал
31 Січня 2017, 19:17
Мер перед різною бидлотою не відчитується
31 Січня 2017, 21:02
А на 100% згідний,що величезною проблемою являється те,що місцеві псевдоборці за торжество ідеалів Майдану роблять все для того щоб ковельчани продовжували залишатися пасивними.
31 Січня 2017, 21:13
Хочу побачити електронну декларацію мера
31 Січня 2017, 22:10
Дуже-дуже хочу побачити електронну декларацію мера
31 Січня 2017, 22:18
Я зараз ніде не бачу борців за торжество ідеалів Майдану.Але ....на превеликий жаль. ще чимало бажаючих попіаритися на ідеалах Майдану: &quot;... народ, який сюди прийшов, – свідомий, хоче перемін, щоб в місті був спокій, щоб все в нас було гарно. Мер Кіндер не хоче йти назустріч громадським організаціям, громаді міста, за яку ми борімося, тобто за вас... – «розпікав» власті активіст Микола Печенюк.<br/>Він порівняв ковельського градоначальника з Януковичем і навіть самим Путіним, сказавши, що «їм обом, мабуть, далеко до Кіндера». ... скільки це можна терпіти? Наші побратими полягли на Майдані. Що робиться в АТО – я їздив і бачив. А вони [керівники міста, – ред.] під прикриттям цього роблять безчинства. Сьогодні зранку мені людина дзвонить і каже: «Микола, ну зупиніть це»...======= &quot;...«Мені здавалося, що ми стали на шлях змін, за який заплатили кров’ю на Майдані і на Сході України. Але тут [у Ковелі] стало ще гірше. Кілька десятків, я навіть не знаю, як їх назвати… узурпували владу, рахують нас, простих підприємців з ринку, бидлом... Нас зневажать, вважають за бидло, яке потрібно тільки «доїти», що нас треба знищити. Ви думаєте, вони зупиняться? Ні! Чому ви маєте платити гроші в «кишені» різним «дядям»? Ми виступаємо за те, щоб ідеали Майдану стали у Ковелі дійсністю. Європа – це ми з вами. Ми Європу в Ковелі самі зробимо, без них, якщо вони не хочуть бути разом з громадою. Вони думають лише про свої кишені. Ми, депутати від «УКРОПу», будемо стояти до кінця. Громадо, ви довіряєте нам боротися з цією бандою?» – виголосив лідер депутатської фракції «УКРОП» в Ковельській міській раді Ігор Пініс.<br/>Під схвальні вигуки «Так!» пан Пініс став перед громадою на коліна і подякував за довіру, чим «зірвав» ще більші оплески...&quot;(див.http://kowel.rayon.in.ua/news/17486-narodne-viche-u-koveli-vislovilo-kinderu-protest ) Виходячи зі змісту виступів та із того що вищеназваними громадськими діячами на пртязі минулого року не зроблено нічого для того щоб став реальністю бодай один з пунктів одноголосно прийнятої ухвали Віче очевидно,що очільники громадських організацій використали акцію протесту для самопіару і не мали намірів виконувати ухвалу Віче.Вважаю, що в такий(перепрошую за відвертість) непорядний спосіб псевдоборцями за торжество ідеалів Майдану у найбільш активних ковельчан було вкрадено премогу та відкрито шлях Кіндеру для подальших зловживань.А найгірше в цій ситуації так це те,що такі деструктивні дії сприяють тому.що серед ковельчан зростають настрої байдужості та пофігізму.
31 Січня 2017, 22:37
Чому запеняючи людей що декларація подана, іі не виявлено.? Яку совість потрібно мати, щоб отак нахабно брехати? Як можуть чиновники такого рангу собі таке дозволяти? Звільніть Ковель від такого позору! Інакше рішення за громадою!
31 Січня 2017, 23:49
Згідний - мер Кіндер не має ні честі,ні совісті,а тому людина такого штибу добровільно ніколи не піде від корита. Також згідний з висловом:&quot;... Інакше рішення за громадою!...&quot; Був би дуже вдячний ,якби Ви більш детально пояснили яка роль громади у звільнені Ковеля від такого позору.
01 Лютого 2017, 00:32
ХОРОШИЙ ПРИКЛАД ПОКАЗАЛИ В Ужгороді з бувшим СТАРШИМ мусором, який зарвався та тримав великий кавалок котрабанди цигарок та грального бізнесу