Призначили менеджерів понад півсотні ковельських багатоповерхівок

01 Лютого 2017, 13:58
1536

У Ковелі призначено менеджерів 56 багатоповерхівок.

Такі підсумки конкурсу, що проходив у 2016 році, – повідомляють у прес-службі Ковельської міської ради.

ТзОВ «К.П.Верес» стало управителем 41-го будинку. Також із 1 січня РЖКП №1 обслуговує п’ять будинків та РЖКП №2 – десять.

Нагадаємо, що торік з ТзОВ «К.П.Верес» було підписано договори про надання послуг з управління будинками. Від виконавчого комітету підпис поставив міський голова Олег Кіндер, від підприємства - директор Василь Сидорук. Термін дії цих документів – з 1 лютого нинішнього року по 31 січня 2018 року. Протягом січня управитель мав укласти угоди з квартиронаймачами, власниками житла, підрядними організаціями.

Коментарі
01 Лютого 2017, 16:48
Здраствуй ...опа новий год!!!
01 Лютого 2017, 16:50
А що Верес уже має всіх потрібних спеціалістів і комунальну техніку?
01 Лютого 2017, 16:59
Вибарайте другий жек управителем. Я вам помідорчики продавати буду замість послуг.
01 Лютого 2017, 17:26
за цей конкурс Товстига має сидіти в тюрмі. на конкурс були подані тарифи завідомо занижені і економічно не обгрунтовані. Прохання до мешканців будинків в яких буде надавати послуги "Верес", контролюйте тарифи в платіжках і звіряйте з тими, що були подані на конкурс. Інформацію про тарифи ви можете дізнатись в комунальному відділі міської ради та в газеті "Вісті Ковельщини". Про всі порушення негайно повідомляйте в комунальний відділ ( тільки не корупціонеру Товстизі). Впевнений, що "Верес" недостаючі гроші буде тягнути з ваших кишень під приводом проведення ремноту в під"їздах, на прибудинковій території. Все це закладено в тарифах і з вас не мають права брати додатково ані копійчини.
01 Лютого 2017, 20:29
Скоро вкакаюця.Забрали світло і зилене.Добробут продали$$$$$$$$
01 Лютого 2017, 20:33
Менеджери це вже як в європі от тільки послуги будуть як в зімбабве
01 Лютого 2017, 21:46
Для чого стільки негативних емоцій? Давайте поживемо і побачимо! А може справді буде все ОК?
01 Лютого 2017, 22:02
воно не може бути джобре по своїй суті. Коли виграють конкурс обманом, то вже ясно що пішли у поход за великими бабками. Боюсь, що тих будинків взагалі може через рік не стати. Деякі будинки втікли від Верему і створили ОСББ і заключили угоди на обслуговування з ЖЕКами. раджу і іншим так зробити, щоб уберегти своє житло від погрому.
02 Лютого 2017, 12:11
Ти "бувший" непереживай а то схопе інфаркт,не сій паніку.Правильно кажуть попередні дописувачі:поживем- побачим.Умійте по мужські сприймати свої поразки.Потрібно йти вперед,а незацинлюватись на ваших амбіціях.Не цініть усіх по собі.
02 Лютого 2017, 13:56
андрюша, зміниться влада і всі твої афери будуть достойно оцінені і будеш ти жити не в будинку 41 а в маневицькому притулку і не один рік. на все свій час.
02 Лютого 2017, 17:34
А ти будеш перший