Олег Самчук залишив Ковельське МТМО і очолив Львівську лікарню швидкої допомоги

11 Лютого 2020, 13:25
Олег Самчук 15432
Олег Самчук

Олег Самчук припинить очолювати Ковельське МТМО.

Про це він 11 лютого сповістив на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, маю для вас дещо неочікувану новину. Щойно я очолив Львівську клінічну лікарню швидкої медичної допомоги. Тобто, я більше не головний лікар Ковельське МТМО. Це рішення, зізнаюся, далося мені непросто. Донині Ковель – це все моє життя, а лікарня – його невід'ємна частина. І тут мені є чим пишатися. За кілька останніх років наше МТМО перетворилася на потужну структуру, рівня якої більшості районних лікарень лишається хіба прагнути», – написав Олег Самчук.

Олег Самчук очолив Ковельське МТМО у 2015 році. Поки невідомо, хто буде новим очільником ковельської медичної служби.

Читайте також:

Також сьогодні, 11 лютого, мер Львова Андрій Садовий представив нового очільника Олега Самчука колективу Львівської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Про це сповістили на сайті Львівської міської ради.

 


Коментарі
11 Лютого 2020, 15:51
Хто підсидів?
11 Лютого 2020, 16:47
100 пудово Косцьовят!
11 Лютого 2020, 17:07
Гарне було містечко Львів, без корупції, тепер їде сопля навчати, як виводити кошти у власний карман, як з обладнання яке надає ЄС прокрутить гроші, да що говорити одні членські внески будуть.
11 Лютого 2020, 17:20
Я тепер і Вас і Нас вилікую
11 Лютого 2020, 17:36
Молодець Косцьовят
11 Лютого 2020, 17:50
Так він молодець, в лікарні в м. Ковелі зробив гарні ремонти, купив обладнання і т.д. Пан Садовий каже що фінансування лікарня в Ковелі має ж таке саме фінансування що і в Львові відносно. Але ж ніхто не згадує незаконні обов'язкові "Благодійні внески" через касу, за все треба було платити (за палату, аналізи, медикаменти, операції і т.д.). Мені здається що з нашої безкоштовної медицини зробив Приватну лікарню, за рахунок людей (Обов'язкові благодійні внески") Які ніхто не помічає і не дає роз'яснення чи законні вони....
11 Лютого 2020, 18:12
І коли це Львів став містом без корупції? Одне тільки навчання чого варте. А для вас, Іполіте, мабуть, ще не народилася така людина, яка б вам подобалася своєю роботою. І таких як Ви, нажаль, багато. Не помиляється той, хто нічого не робить. А стосовно Олега Олеговича, то завдяки цій людині Україна почула про Ковель як про європейське місто з високими досягненнями в медицині. А не з кримінальних новин. Вибачте, нічого особистого, просто наболіло.
11 Лютого 2020, 18:59
Тебе то точно ніхто не вилікує. Бо ти - Кукукнутий. А це назавжди...
11 Лютого 2020, 19:10
Львів прозріє.....
11 Лютого 2020, 19:36
100% Косцовят постарався.https://kowel.rayon.in.ua/news/217303-deputat-hoche-kontroliuvati-blagodiini-vneski-u-kovelskomu-mtmo. Тепер хай йде на головного лікаря. А Садовий не зря приїжджав. Не просто ОТТО прорекламувати.
11 Лютого 2020, 20:22
Щоб там хто не казав, але факт є факт. При Самчуку ( молодшому ) Ковельська лікарня перетворилася на взірець. В Ковелі почали проводити сучасні операції з трансплантації. Приїжають в Ковель оперувати ведучі хірурги України. І це все завдяки менеджерському таланту оцього хлопчини. І це дорогого вартує І Садовий не дурак переманив талановитого Ковельського менеджера управлінця. І Самчука можна зрозуміти. Продовження карєрного росту у Львові, це багатообіцяюча перспектива. Молодець і хай щастить .
11 Лютого 2020, 21:05
Тому вчасно й пішов з Ковеля у Львів! Молодий та ранній! А то Косцьов'ят його посадив би. Тепер на черзі Кіндер!
11 Лютого 2020, 21:48
З 1 квітня будуть проблеми з благодійними внесками. Тобто Ковель вже стає не цікавим.
11 Лютого 2020, 22:05
Видко зрозумів що вже незабаром візьмуть за дупу ЗА ВСІ ОБОРУТКИ...
11 Лютого 2020, 22:26
Ця людина з районної лікарні рівня СРСР зробив сучасну Європейську клініку з професійними лікарями і сучасним обладнанням. Він просто не достойний цього хейту в свою сторону.
11 Лютого 2020, 22:45
Хто займе його посаду ?
11 Лютого 2020, 23:16
Епоха СОМІВ в Ковелі закінчилась!!!
12 Лютого 2020, 00:17
Ковельчанин з'їж більше цукру і можливо твій мікромозок зрозуміє, що ти втратив.
12 Лютого 2020, 03:01
Самчук О.О. порядна людина, справжній професіонал своєї справи! Нехай щастить у нових починаннях!
12 Лютого 2020, 14:58
Шановні, давайте об'єктивно дивитись на факти. Що зробив старий Самчук, да нічого брав гроші з лікарів, щоб ті працювали, не хотів давати прижимав так, що інші немогли собі знайти роботу. Далі сина втулив, який ані рубля не тягне в медицині, батя навчив мутить бабло та виводити на картку. Стосовно медицини, всі чудрво знають, як Самчук молодший з анастезіологом мутили гроші, те що не можна отримати квитанцію заианалізи.Скажіть скільки купили облажнання, а стоїш на 1 поверсі, бабулька пртїхала з села, треьа зробити ренген, а їй кажуть в віконечці , з Вас 250 грн,і що нема ?? Наступний. Про нього можна багато говорити, як санітаркам підписує контракт по 1 місяць, на пів року 1000 $. Позбиоав з сіл 6 тьорок, які все докладають , хто здав чи не здав, Буханкович-Сус батя уходить, кого дплі будеш покривати? Давайте, піднімемо питання скільки в Самчука будинків, і як він їх придбав? Друзі, не все так весело
12 Лютого 2020, 17:59
З'їв цукру, і хотів би задати одне просте питання &amp;quot;Законні Обов'язкові Благодійні внески ЧБО &amp;quot;«Сприяння розвитку охорони здоров’я населення&amp;quot;??? Підкріпітся цукром і дайте будь ласка відповідь... Скажете це ж благодійні!!! Але без проплати через каси в лікарнях і поліклініках не закриють лікарняне, не обстежать, не дадуть довідки і т.д.<br/> А коли є багато грошей, то можна наймати людей і робити будь-які ремонти, не тільки в лікарні...
12 Лютого 2020, 20:09
Самчук залишив за собою медзаклад, в якому роблять пересадки серця, нирок... Ось тільки не встиг закупити нейрохірургічного обладнання, щоб зробити Кукукнутому лоботомію...
12 Лютого 2020, 21:17
Ти що, комунізм продовжуєш будувати?
12 Лютого 2020, 23:30
Ти що, комунізм продовжуєш будувати?
13 Лютого 2020, 09:44
Кіндєр сюрприз піде вслід за сомом?
13 Лютого 2020, 20:30
Всі хто хвалить сома попробуйте лікуватись без проплат через &amp;quot;благодійну касу&amp;quot;. Це просто приватна лікарня , приватизована сомом.
18 Лютого 2020, 05:33
Хочеться вірити що все Ок,що Самчук людина порядна, але чи не здається що ця ситуація з пересадкою серця тимчасове шоу, а далі лавочка прикриється.
18 Лютого 2020, 05:33
Хочеться вірити що все Ок,що Самчук людина порядна, але чи не здається що ця ситуація з пересадкою серця тимчасове шоу, а далі лавочка прикриється.
18 Лютого 2020, 05:33
Хочеться вірити що все Ок,що Самчук людина порядна, але чи не здається що ця ситуація з пересадкою серця тимчасове шоу, а далі лавочка прикриється.
18 Лютого 2020, 13:32
Для шоу це занадто затратно. І лавочку, в яку завезли стільки обладнання, прикривати навіть круглий ідіот не стане. А ось їздити з-за бугра до нас серця та інші органи міняти на халяву - таке може бути... Наші швидко навчаться - технічно трансплантація не є дуже складною, був би орган і (у разі заміни серця) апарат штучного кровообігу...