Ковельський депутат попросив вибачення у євреїв за Голокост

18 Лютого 2020, 14:00
Володимир Косцьов’ят 3069
Володимир Косцьов’ят

Обранець громади вибачився перед євреями, чиї рідні загинули у Ковелі під час Голокосту.

Депутат Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Володимир Косцьов’ят виступив із черговим відеозверненням, яке було записано на меморіальному комплексі біля села Бахів, де під час Другої світової війни нацисти та їх місцеві посіпаки знищили єврейську громаду.

«Шановна єврейська громада! Шановні представники держави Ізраїль! Прошу пробачення у кожного єврея, чиї рідні загинули під час Голокосту в місті Ковелі. Я, як депутат, приношу щирі каяття від імені громади Ковеля. Пробачте, будь ласка, що це трапилося на нашій ковельській землі. Запрошую всіх євреїв, які мають ковельське коріння, повернутися до міста і відновити його велич і красоту, яке воно мало до Другої світової війни. Це було одне з кращих міст в Європі. Заради пам’яті, незламності тринадцяти тисяч євреїв-ковельчан запрошуємо вас долучитися до розвитку міста в мирі, злагоді. Ми повернемо йому минулу велич. Нехай всі сторони назавжди винесуть урок з минулих конфліктів і більше ніколи не буде ворожнечі на нашій землі, а панує мир і злагода», – заявив Володимир Косцьов’ят.

Своє відеозвернення у Facebook він адресував Офісу Президента України, прем’єр-міністру Ізраїлю Беньяміну Нетаньягу, главі Кабінету Міністрів України Олексію Гончаруку, голові Волинської ОДА Юрію Погуляйку, голові Волиньради Ірині Вахович, народним депутатам України Ігорю Палиці, Степану Івахіву, В’ячеславу Рубльову, Ігорю Гузю, а також Українському єврейському комітету, іншим особам та організаціям, засобам масової інформації.     

Коментарі
18 Лютого 2020, 19:11
Хай тільки за себе просить, якщо його рідні поліцаями були. Громада тут до чого?
18 Лютого 2020, 20:03
ну і хто ще сумнівався що воно прикоцане???
18 Лютого 2020, 20:23
а ми? крилович а якже ми. джян ромале джян. нас і зараз з привокзалки гонять.
18 Лютого 2020, 20:48
Якщо в такому віці розуму в нього нема, то й не буде. Вирішив, що євреї такіж дурнуваті як він і зараз побіжать до Ковеля. А може збирає масовку для погрома Кіндера?
18 Лютого 2020, 21:18
Кукукнутий внаслідок тяжкого психічного розладу такий виступ сам не підготує. Хтось в черговий раз його підставив - написав і підсунув текст, потім дав команду &amp;quot;фас!&amp;quot;<br/>А раденький Кукукнутий виліз на трибуну і, не розуміючи змісту написаного, з блаженною посмішкою його пробубонів...
18 Лютого 2020, 21:27
Вибори скоро, чи весняне загострення ?
19 Лютого 2020, 00:20
Прикрийте вже, нарешті, цього дебілоїда кудись на лікування.... Воно ж дурнувате на всю голову....
19 Лютого 2020, 09:47
Цей приморок родом з Турківського району Львівської області. Чому не просить вибачення за своїх гоцулів а розпинається за ковельчан. В чому провина жителів окупованого Ковеля яких разом з жидами розстрілювали німці. Ковель розпочав другу світову війну?
19 Лютого 2020, 12:18
Косцьов’ят Володимир Кирилович. Народився 10 серпня 1959 року в селі Бориня Турківського району Львівської області. З 1984 року в Ковелі. Може краще до себе на історичну батьківщину кликав би. А ми, Ковельчани, самі якось будемо обирати собі гостей та друзів.
19 Лютого 2020, 13:18
Що тобі поганого зробили мешканці села Бориня на Львівщині, що ти їм пхаєш Кукукнутого, якого вони ледве здихались? Нам він теж не потрібний. А ось в Ліпінах - там його койкомісце...
19 Лютого 2020, 22:11
В розпал голодомору в Україні чисельність єврейського населення становила приблизно 5% а в структурах НКВД їх було близько 60%. Де вибачення?
20 Лютого 2020, 12:50
Не буди лихо поки воно тихо. А то євреї з америки ще й у Ковелі захочуть землю собі &amp;quot;повернути&amp;quot;, як це зробили у Володимирі-Волинському, Ліпінах, Львові, Черкасах........... І їм це вдалося за допомогою наших судів та бездіяльності органів місцевого самоврядування . На жаль