У Ковелі – мітинг власників нерозмитнених авто

04 Лютого 2017, 12:01
4435

У Ковелі на стадіоні «Локомотив» відбулись збори власників нерозмитнених авто.

Про це у телефонному коментарі ВолиньPost розповів депутат Луцької міськради Микола Собуцький.

Збори відбулись 3 лютого за участі 50 автовласників. А наступну Всеукраїнську акцію планують провести 22 лютого.

Як зазначив Собуцький, серед вимог ‒ скасування норми викидів Євро-5 при розмитненні вживаних автомобілів та зменшити мито для автомобілів, аби для українців стали доступними машини, ввезені з-за кордону.

Нагадаємо, що власники нерозмитнених авто неодноразово проводять акції протесту.

Коментарі
04 Лютого 2017, 15:42
правильно, як возили ящиками цигарки в Польщу через день, то такої пробюлеми не було. А тепер, коли контрабанду зажали, то й машини невигідно стало ганяти через пять днів. А за що вам така поблажка? Може ви платили податки в державу з кожної контрабандної пачки цигарок, чи може зараз платите? підривали економіку держави то ще вам за те й медалі дати? Везіть свої стрепки назад у Польщу, купіть нормальні автомобілі і не будете мати проблем.
04 Лютого 2017, 15:53
А ми на мітинг проти мітингу
04 Лютого 2017, 16:12
машина з польськими бляхами- геть з України!!!!
04 Лютого 2017, 16:14
ти баран ! я не возив цигарок і то розумію що всі сигаретчики заробляють там , а тратять тут і завдяки їм багато хто в Ковелі має роботу. вони не сидять на сраці перед телевізором або бухають, а працюють. а за податки сходи спитай до печенюка він тобі розкаже. а щодо розтаможки на машини то вони правильно роблять ! менш як за 10 тисяч баксів щось нормальне для себе пригнати майже нереально . прижени авто і плати дурні гроші за право повісити два куски металу на свою машину ? той закон що депутати прийняли хай ним підітруться ! то тільки для них самих добре !
04 Лютого 2017, 17:39
ні лошаро , ти хочеш торгувати тими дешевими машинами , і далі не платити податок як і не платив , а іншим людям , які платять 20% від заробітної плати , їм похер ваші машини , якщо тількии вистачає грошей на комуналку і прожиття .
04 Лютого 2017, 19:12
польськи бляхи геть з україни. Хочеш заробити грошей, візьми у фермера 2-3 гектари цукрового буряка, оброби і будеш мати гроші і цукор. Звикли падли надурняк гроші заробляти. Покажи меть хоч одного контрабандиста, який ходить в рваних штанах. Пошерчтити вас потрібно добре і спитати звідки хатинка та машинка коли ти не працюєш. І ще тобі падлюка держава і субсидію дає, бо ти гнидо рахуєшся безробітним або інвалідом з купленою у доктора довідкою.
04 Лютого 2017, 19:42
Тобі хто недавав заробити
04 Лютого 2017, 19:51
всіх хто їздить на польських бляхах повинна негайно перевірити податкова. Поразувати скільки раз за місяць було перетинання кордону, скільки на це палива витрачено, де людина взяла гроші на придбання палива, де вона працює і скільки заробляє. В пакет документів по перевірці таких власників повинна входити довідка про стан здоров"я ( щоб вирахувати інвалідів які стоять на обліку в психушці іф керують автомобілем) , довідка з місця роботи, довідка про доходи, довідка з реєстраційної служби про наявність майна і підтвердження звідки це майно взялось. І слава Богу катайтесь на здоров"я.
04 Лютого 2017, 20:15
Перепрошую.що не прийняв участі в дискусії .Я не володію темою розмови.А завітав я на Вашу дискусію для того щоб запросити всіх бажаючих познайомитися з перебігом надзвичайно цікавих дебатів. які рзгорнулися між коментаторами до статті : " На сесії Ковельської міськради Кіндера запідозрили у «кнопкодавстві"(див.шістьма рядками нижче)Таких цікавих дебатів на цьому сайті ще не було.Від дебатів значною мірою буде залежати відповідь на запитання: чи почнуться реальні зміни в нашому місті на краще?Можливо, що думка когось із Вас виявиться вирішальною щоб такі зміни почалися негайно.ПОРЯТУНОК ПОТОПАЮЧИХ - СПРАВА РУК САМИХ ПОТОПАЮЧИХ.Сподіваюся що Ви погодитися з тим, що наведена народна мудрість сьогодні актуальна як ніколи.
04 Лютого 2017, 20:24
шукай цю свою тему в інших статтях і не засирай сторінку
04 Лютого 2017, 20:48
А як податкі у ліпєцку? не муляють? По логіці - польська бляха - контрабандист, а там податки - агент кремля.
04 Лютого 2017, 21:04
ні польським бляхам
04 Лютого 2017, 23:10
замість того щоб мітингувати взяли б віники й лопати та дороги почистили, дармоїди
04 Лютого 2017, 23:55
Польські і литовські машини потрібно вигнати геть з України,податки нелатять,ніде не працюють, субсидії мають і катаються на машинах.Ми повинні працювати, платити зарплату найманим працівникам,платити податки в міський і державний бюджет, платити в пенсійний , а вони будуть жити за наш рахунок і й ще мітинги влаштовувати. Геть з Украіни лентяі .
05 Лютого 2017, 00:16
куди дивиться ДАІ?
05 Лютого 2017, 00:28
Непотрібні машини з іноземними номерами в украіни хлопці прості гинуть на донбасі контрабанда жирує разом з презедентом
05 Лютого 2017, 00:29
дАІ доять всіх
05 Лютого 2017, 00:29
Куди хто дивиться... А куди дивитесь ви всі власники, убогі? Що, вже забули, як після всраного Майдану Саша Геч в камуфляжі і берцях, які і в армії не носив, на трибуні кричав ; всі на Автомайдан!<br/> Ковельські автогонщики, ви ж всі знаєте, де зараз Саша - освоює сучасні цінності в Німеччині,а син Стас - там же, тільки з литовським паспортом.<br/> Ви лохи ковельські, і лохами будете, хоч тут, хоч в Гейропі. Мутили на розтаможках і хотіли б так далі мутити, аж тут Революція Гідності круто перекрила вам кран контрабанди. Слава Україні!
05 Лютого 2017, 00:38
Хто хоче в європі давно поіхав і працює а контрабандисти і лодари брихуни в європі непотрібні кожний європі шануєсвою культуру і землю в украінитільки розвалюють ніхто нехоче цінити
05 Лютого 2017, 01:47
І ЦИГАНИ ДО БЮДЖЕТУ НІЧОГО НЕ ПЛАТЯТЬ ТІЛЬКИ СОВАЮТЬСЯ ПО МІСТУ ТА РИНКУ,ПРИДИВЛЯЮТЬСЯ ДЕ ЩО ВКРАСТИ
05 Лютого 2017, 02:08
Наша влада нічого не вміють робити крім як жирувати на гроші зароблені народними мозолями. Мито - одна з ланок їхнього заробітку. Тож ви стійте чи не стійте, любі друзі, нічого з цього не вийде, не прикриють вони свій бізнес!
05 Лютого 2017, 02:10
Наша влада нічого не вміють робити крім як жирувати на гроші зароблені народними мозолями. Мито - одна з ланок їхнього заробітку. Тож ви стійте чи не стійте, любі друзі, нічого з цього не вийде, не прикриють вони свій бізнес!
05 Лютого 2017, 02:25
Я ДУЖЕ ХОЧУ БУТИ КІНДЕРОМ-нічого не робити красти і мати купу грошей
05 Лютого 2017, 02:50
А я не хотів би жити так як живе Кіндер.Я прихильник того щоб зробити так щоб ні Кіндер. ні ніхто інший з владців не крав.Хто поділяє мої погляди - запрошую до співпраці.Гуртом і батька легше бити.
05 Лютого 2017, 09:32
Хто заважає кому поїхати і взяти машину. НЕ ВСІМ ЗЕМЛЕЮ ТОРГУВАТИ. Люди їсти хочуть.
05 Лютого 2017, 09:32
Хто заважає кому поїхати і взяти машину. НЕ ВСІМ ЗЕМЛЕЮ ТОРГУВАТИ. Люди їсти хочуть.
05 Лютого 2017, 10:36
И шо вы прицепились до людей дайте заработать пару копейек
05 Лютого 2017, 10:59
в статті є така фраза - власник нерозмитнених машин. Яки й же він в сраці власник? Власником є поляк, який передав лошарі (за гроші по ціні машини) доручення на право керування. машина є власність полші і польського громадянина. Яке розмитнення. Про що ви мелете.
05 Лютого 2017, 11:40
Ще не один контра не пішов працювати на завод, чи куди інше .
05 Лютого 2017, 11:43
Ще не один контра не пішов працювати на завод, чи куди інше заідьте на вул . Шукшина і побачите з якими бляхами таряться машини цигарками
05 Лютого 2017, 12:02
Люди добрі ви свою державу розвалюєте земля лежить пуста ніхто неробить а вони понавозили хламу в украіну і роблять аваріі .все вивезли за кордон як тільки кордони відкрились хто машинами хто поіздом а тепер що хочете всі аорують сам у своєі держави пенсійний фонд ніхто неплатить дітей народжують за гроші і що далі
05 Лютого 2017, 12:46
всі авто на польських бляхах арештувати або видворити за межі україни а їх так би мовити власників римусових робіт на 5 років. Побачите, як швиденько начнуть нести довідки що вони інваліди і працювати не можуть.
05 Лютого 2017, 14:10
На Волыни с участием посредника - бывшего пограничника - таможенники организовали систематическое получение неправомерной выгоды за разрешение на ввоз в Украину авто с иностранной регистрацией в режиме &quot;временный ввоз - до одного года&quot;, такса за один автомобиль составляла 300 долларов.
05 Лютого 2017, 16:02
митники беруть по 100 грн за блок і вези скільки хочеш. а от з поляком домовитись вдається не завджи. Тому й ловлять наших на польській стороні. думаю що якщо зловили поляки контрабаса з великою кількістю чигарок, то зміна на нашій стороні повинна бути автоматично звільнена з роботи.
05 Лютого 2017, 20:20
Якщо я хочу купити нормальне авто по нормальній ціні, а не зазовський хлам (часом не відрізниш де гавно, а де їхнє авто), а не переплачувати баригам, у яких ні совісті, ні мізків, то я контрабандист і не плачу податків? А як там закінчення АТО за декілька тижнів, зарплата у тисячу грн. в день, продажа 5-го каналу і т.д. і т.п....Все панамські офшори і сліпі трасти? А контрабандистами стають, тому шо людям, на відміну від вас, однотурових, не вистачає на прожиття 3200 грн. (2500 на руки чистими). Можете у Ростов валити, давно пора
05 Лютого 2017, 21:03
Таке враження, що тут коменти дають або злидарі ліниві, або обіжені. Якісь вищі матерії, податки, пенсійний фонд. Та ложила на нас наша держава, доїть по максимуму, щоб накормити привілейованих пенсіонерів з 10 тис. пенсії і чинуш з перспетивою такої самої пенсії. Люди на бляхах ввозять заробіток в Україну, купляють тут пальне, запчастини, тратять гроші тут, а не годують якийсь Мухосранськ. А дибілів за кермом є і на нашій реєстрації. Я - за PL-LT.
06 Лютого 2017, 00:32
Всіх у кого пенсія більше 10 000 розстіляти
06 Лютого 2017, 10:17
Прчитала коменти і важко на душі стало, ми працюемо зранку до смерканку щоб мали люди що істи а тут читаеш тільки одне побільше бруду вилити один на одного, і побільше збагатитисьза рахунок інших. Ви ж знаете що пенсіі субсидіі отримувати потрібно щоб економіка працювала, а машину мати для де- кого то це не розкіш а засіб пересування. І закони повинні бути на підтримку простого люду . І розтаможка повинна бути відповідно, ато дорожча як машина. А Бог всїх розсудить .
07 Лютого 2017, 09:33
Всіх чиновниників хто обікрав державу більше ніж на 10 000 баксів до стінки
07 Лютого 2017, 22:42
Потрибно ввести смертну кару .а Европу послати в жопу тильки вказують Що робити ...и почати розстрилювати дармоидив и взяточныкив!!!а почати з любого друга ющенка..а на рахунок п.машин и контробанди треба прохання до Польши подати щоб видкрила биля цього уебещного ягодина ще маленькую митницю для контрикив а то нормальни люди не можуть на роботу нормально виихати из-за то7о блядства погранцово контробандического!!!!