На Ковельщині судили директора школи за передвиборчі листівки

06 Лютого 2017, 10:21
3631

До суду викликали директора школи села Вербка, депутата Ковельської районної ради з фракції ВО «Батьківщина» Валентину Об’єдкову (на фото). Розглядалися матеріали, які надійшли від місцевого відділу поліції про притягнення її до адміністративної відповідальності.

За даними поліції, Валентина Об’єдкова «допустила ухилення від виконання своїх батьківських обов’язків», в результаті чого її неповнолітній син 16 грудня 2016 року о 19 годині 25 хвилин на вулиці Незалежності у селі Вербці розповсюджував під час виборчого процесу нелегальні агітаційні листівки, в яких не було зазначено відомостей про друк, тираж та осіб, відповідальних за їх випуск. Як повідомляло наше видання, суд застосував до юного агітатора такий захід впливу як попередження.

Валентина Миколаївна в суді свою винуватість визнала повністю, пояснила, що дійсно її неповнолітній син вчинив адмінправопорушення.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк постановила оштрафувати Валентину Об’єдкову на 51 гривню, стягнути з неї в дохід держави судовий збір в сумі 320 гривень, а вилучені поліцією 300 листівок – знищити. 

Коментарі
06 Лютого 2017, 14:25
А хто ж це на фото зліва. Невже сєпар пьотр обьедков, який зневажає Україну та її народ. http://kowel.rayon.in.ua/news/19649-dubove-gromadianin-rosiyi-zhive-u-seli-i-zaiavliae-shcho-znevazhae-ukrayinu-ta-yiyi-narod, і VK (кому цікаво) https://vk.com/hutoryagodin. Ви ще не бачили, що він писав у "Типовому Ковелі" за що його і "забанили". Може хоче створити ВНР? Ау СБУ...
06 Лютого 2017, 14:40
штирлиц еще никогда не был так близок к провалу. Зверніть увагу на пєтін дрескод. Москаль - він і в Ковелі москаль...
06 Лютого 2017, 16:16
кацапи називають свій прапор БеСиК від слова БЕлый-СИний-Красный
06 Лютого 2017, 16:41
Ось дивіться, що роблять виродки з БПП. Вона розлучилась з чоловіком, син в АТО, меньшого попередили і ці ублюдки, що знущаються над нещасною жінкою яка втратила все, зміст життя, називають себе владою, мужиками! Так це ж підари з вазеліновими дупами! Хай вона напише заяву і піде з директорів і депутатів, хай Батьківщині буде соромно, що вони не змогли захистити свого члена партії від підарів. Мені соромно за Козака, Бруїла і Кіндера бо ви не мужчини! Народна прикмета каже, що чим меньше мужик тим більше він вонючий говна. І цей випадок це доказав!
06 Лютого 2017, 17:01
Влада обкакалась. Злякались жінки. Карлики вони всі такі. Чим меньше мужик тим більше він воняє! Знущаються над нещастною, беззахистною жінкою як хочуть. Хіба це влада, хіба це мужчини? Вона розвелась з чоловіком, син в АТО, менший школяр, що ви виродки від неї ще хочете? Хочете зняти її з директора? Так зніміть і не марайтесь самі. Мерзотники! А на фото дуже гарна пара. Вам до них ніколи не дорости, бо ви мартишки.
06 Лютого 2017, 17:13
А я думаю чи не пора пану Кіндеру і Палиці вмішатись в цю справу. Чи ворон ворону око не виклює? Мені соромно за владу, що цькує одиноку жінку.
06 Лютого 2017, 22:59
А яке відношення вона може мати до тих листівок? Заставили, а спочатку зламали її щоб взяла вину на себе. А в Ковеля немовлят ще не судять?
06 Лютого 2017, 23:04
То їй іде плата за зло яке вона причинила чоловікові. І ці всі козачки ще міцно заплатять за те, що вони роблять. Слідкуйте що буде відбуватися з ними протягом року. Не на тих людей замахнулися і отримають плату!
06 Лютого 2017, 23:12
Треба читати і поважати Закон! До розповсюдження листівок мав відношення син, а через цей факт судили її як матір за "погане виховання". Тільки дивно чому Петра Об'єдкова так само не судили? Чи він йому не батько?! Начебто усиновив хлопця...
07 Лютого 2017, 00:29
Дітей він не усиновляв, тому вони Саковські. Бо батько їх живий та здоровий і водку хлеще як кінь<br/>.
07 Лютого 2017, 21:09
А ти, що не впізнав її на фото?
07 Лютого 2017, 22:01
І ти цьому віриш?
08 Лютого 2017, 09:13
Про цього &quot;сєпар пьотр обьедков, який зневажає Україну та її народ&quot; Читайте тут: газета Волинь, ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №1585 ВІВТОРОК, 1 ЖОВТНЯ 2013р. Ми за вами незабаром прийдемо! СБУ
08 Лютого 2017, 10:46
Кізяк нікому не прощає. його помста підла бо ж він сам гівно
08 Лютого 2017, 18:48
Мені дуже жаль Вас Люди ! Яким не залишається нічого як обливати брудом всіх тіх хто не підходить під його мірку .<br/>Так а однокласник Петра , який вчився з ним з пятого класу і до закінчення школи .<br/>Так він поступив в війскове училище, я на жаль ні , або навіть може на щастя.( В ті роки буті війсковим було дуже престижно !<br/> Так ми виролсли в СРСР ! цим горжусь до цих пір ! <br/>Тому ,що в ті часи було відомо хто є хто !<br/>І я не розумію тих людей які не знаючи Петра, а базікають дурість !<br/>Для довідки - я був депутатом Ковельської міської ради - чотирьох скликань!
08 Лютого 2017, 21:12
А ти у нього в ВК був і не побвчив його статі в &quot;Вістях Ковельщини&quot; від 20.10.16р.(№78), 22.11.16р.(без №), 20.12.16р.(№94). І не подивився які він заходи проводив з колишньою дружиною? Просмаркай очі йолопе і подивись яку людину втратила Волинь. Ось ти справжній сєпаратюга!
08 Лютого 2017, 23:03
Миколі однокласнику! Гарний в тебе друг! Так він офіцер був, а мені не сказав про це нічого. Жартівник! Хлопці не хвилюйтесь, через два місяці він приїде і він буде мій. Я подивилась з яким крокодилом він жив аж жах мене взяв. На голові три волосинки, ніс здоровенний та ще й кривий, губів нема одна вузенька полоска, це значить що вона зла людина і жирна. Фу! Так що через 2-3 місяці чекай нас в гості. Я його не відпущу!
09 Лютого 2017, 10:35
Ну і що з того, що вона крокодил? Читай як її сусіди нею задоволені і хвалять:<br/>Віталій<br/>08:41 06.02.2017<br/>До Ніхто! А що правда так міцно очі колить? Вони правду написали все так і було. І ми всі знаємо як було до Петра, береш бутилку самогонки чи пива і йдеш до Валі. А вона рюмку випила і уже в тебе на колінах сидить. І повний сервіс. На неділю поки жінка хворіє по жіночому в неї відпочивали. Бо вона слабенька на низ. Пархомук до неї постійно бігав з пивом, ми уже спорили чим вони займаються, хлопці ходили під вікно і все побачили. Вони в шахмати грали!))))) А як стала депутатом то постійно її добре підпиту вечором привозили машиною мужики. Ми ж сусіди все бачимо і дивувались чому Петро це терпить, невже так міцно любить її і його тикали в це носом, що позорить вона його, мовчав, терпів. Але видно терпець урвався і втік від неї. Нам жалко його, хорошою людиною був. А посаду директора вона ганьбить своєю поведінкою. Петро її в люди вивів, а вона за старе взялась. Так, що все написане про неї правда. А ось синам з такою мамою не повезло і без батька їм буде дуже тяжко не відомо ким виростуть. А їй на них наплювати бо вона стурбована собою.
09 Лютого 2017, 21:43
А хіба найголовніше порушення розповсюдження листівок? Валя була хорошою і враз стала такою? Скажіть, кому це вигідно?
09 Лютого 2017, 23:26
Думаєте, робота директора: мед ложкою їсти?
10 Лютого 2017, 16:01
А я ось дивуюсь, чого наша влада бездіє? Вони мабуть також користуються її послугами.
11 Лютого 2017, 03:09
О! Знайомі всі обличчя! Треба було Петра оштрафувати, а не їх мамку. Він її синів виховує і працює в неї завчухом. А вона як зозуля пиячить та гуляє, по чужим хатам таскється. Вона до виховання свїх дітей ніякого відношення не має, це все він винен.
12 Лютого 2017, 00:57
Кому не подобається наш директор, переведіть своїх дітей в інші школи.
12 Лютого 2017, 19:55
Це вчителі так радять?