«Ковельсільмаш» просить лісові угіддя для мисливства

06 Лютого 2017, 15:37
5148

Втім, мова йде не про виробниче об’єднання, яке очолює заслужений машинобудівельник України та член виконавчого комітету Ковельської міської ради Микола Заікін.

ТОВ «Ковельсільмаш», яким керує ковельчанин Ростислав Вижовець, просить Волинську обласну раду надати у користування мисливські угіддя на території Ковельського та Маневицького районів площею 15894,066 га терміном на 25 років. Автором проекту є депутат Василь Столяр.

Коментарі
06 Лютого 2017, 19:06
Ще такими обємами землю з лісом нікому не дарували
06 Лютого 2017, 19:14
Піпець... А коли-то Буля став директором "Сільмаша"? Куди Заїкіна поділи? Столяр з Вижовцями наїстись не можуть, вже "Феміди" мало, треба всі ліси захопити, щоб дядькам не було куди й вийти.
06 Лютого 2017, 20:41
Так що про мова йде?
06 Лютого 2017, 21:45
Комусь точно увірветься терпець.................................!
06 Лютого 2017, 21:51
Хіба Столяра ще не мочканули
06 Лютого 2017, 21:53
Нема на них покійного сівой Бороди.
06 Лютого 2017, 22:02
То мабуть Лапін молодший збирається мити бурштин на Волині
06 Лютого 2017, 22:22
Тепер по ягоди і гриби будемо їздити у російську тайгу поки її не зайняли китайці чи ще якісь орендатори-мисливці
06 Лютого 2017, 22:34
Заікіна нікуди не поділи, він як керував так і керує, просто у Ковелі ДВА "Ковельсільмаша")
07 Лютого 2017, 00:25
Два "Ковельсільмаша"?!!! Нащо? Точно якась афера. Куди тільки СБУ дивиться. Точно якась Столярова чи Лапінська задумка.
07 Лютого 2017, 00:43
Не понятиям пацаны с мусорскими мутки крутить-можна и ответить
07 Лютого 2017, 02:13
подивись зверху документи. нащо так роблять, то треба питати тих, хто це робить. ясне діло, що це афера назвати фірму як і завод Ковельсільмаш
07 Лютого 2017, 08:28
так дерибан !
07 Лютого 2017, 09:12
Якщо у Верховній Раді будуть всі такі депутати як династія Лапіних...
07 Лютого 2017, 09:21
Там просто залягають найбільші поклади міді у Європі.Візьмуть в оренду спулять китайцям а ті будуть добувати мідь.Вже є пропозиції з китайської сторони.Кажуть вже про все домовлено на самому високому рівні.Мідь залягає на глибині 50-60 метрів.При цьому Турія та озера можуть піти під землю.Але то нічого.Головне аби Кіндери та Сашки -Долари та ще їхні козачки добре жили...
07 Лютого 2017, 09:25
Нам тут і китайських машин вистачає
07 Лютого 2017, 09:40
А ЧОГО ЦЕ БУРШТИН,МІДЬ ТА ІНШІ КОРИСНІ КОПАЛИНИ МАЮТЬ ЛЕЖАТИ В ЗЕМЛІ БЕЗХОЗНІ
07 Лютого 2017, 11:27
В долі не Кіндер а Козак,незабирайте "булку" в району.
07 Лютого 2017, 11:52
ДАЙТЕ ВЖЕ ЇМ ПО ДВА МЕТРИ ЗЕМЛІ
07 Лютого 2017, 18:37
Люди, я хлопець з села і не все доганяю, що мутиться. Розумію одне, якщо є дві фірми з однаковими назвами - вже не все чисто. Це все опубліковано, чому не займаються правоохоронні органи? Все куплено?<br/>Інше питання. Те що Лапін підар який на хвилі майданіфв став народним депутатом,то таке, але невже він настільки продажний ібезхребетний? Чи просто нічого не рішає і відкатує бабло за голос?<br/> Можна одуріти від цієї країни, кричали &quot;банду геть&quot;, ну вигнали, а зараз треба кричати &quot;супербанду геть&quot;, чи як?
18 Березня 2018, 15:00
ура ! Ковельщина буде шахтарським краем