У Поворську просять відремонтувати будинок культури

22 Лютого 2020, 12:31
Будинок культури у Поворську 3526
Будинок культури у Поворську

У селі Поворськ досі не працює будинок культури.

Про це стало відомо під час пленарного засідання сесії Волинської облради, – інформує  «Волинь Online».

Питання реконструкції будинку культури у селі Поворськ Ковельського району порушив у запиті до голови ОДА депутат Віктор Козак. Він повідомив, що у селі проживають 1800 осіб, діє опорна школа, є протитуберкульозний диспансер, військова частина, дитсадок, тобто, установи, які створюють робочі місця, але не працює будинок культури. Раніше виготовили проектно-кошторисну документацію, освоїли 800 тисяч гривень на ремонт.

Тому депутат просив знайти шляхи фінансування ремонту об’єкта в межах ПКД за рахунок ДФРР або інших джерел. Депутати підтримали запит.

Коментарі
22 Лютого 2020, 18:14
Зачем его ремонтировать? Тряпкой "жовто блакитой" завесьте и пиздец...
23 Лютого 2020, 20:16
Хто у вас тряпкой завешивают,знаки.
24 Лютого 2020, 09:55
Як голосували...!<br/>- так і маємо.
24 Лютого 2020, 09:55
Як голосували , так і мають!
25 Лютого 2020, 00:25
Я з Повурька ( тепер з Поворська!). Я закінчила Поворську школу. До речі тут школу закінчували сотні відомих в Україні людей- є й генерали , є політики , як Волинського рівня так івеликого деоржавного - народні депутати. . Ні, Деисе. не завісити тряпкою, як ви виразились. то буде ганьба нам всім - в Пісочно клуба вже немає... Цей клуб( потім Будинок культури)- не просто наша світла пам'ять. Тут була одна з найкращих бібліотек. Тут працював духовий оркестр , тут було фотоательє і добрий десяток висококласних фотографів пройщли тут свої перші кроки. А ще ця будівля - то наша історія. то наше перше кохання і наші перші кроки щасливого подружжя - в клубі привселюдно давали обіцянку на подружню вірність. А ще - то історична і міжнародна памятка- - при Польщі то був катлицький костел . Створімо фонд порятунку. Дайте рахунок для перерахування коштів. Я готова плідно попрацювати над збором коштів і збереженням будинку культури. Відгукнемося разом. Збережемо наш спадок!
25 Лютого 2020, 19:14
А за зробили супер ремонт сільради чому громада не спитає за які гроші мабуть треба щоб Семенюк вже перевірили бо сидить як миша то треба було перш будинок культури а. Не гроші під дверима Семенюк вас виховання бабів