У Ковелі за два зрізані дерева судили багатодітну вдову

24 Лютого 2020, 13:43
Зрізане дерево / Фото ілюстративне 8582
Зрізане дерево / Фото ілюстративне

Мешканку Ковельського району оштрафували за те, що зрізала при дорозі два дерева.

Державна екологічна інспекція у Волинській області заявила цивільний позов до мешканки села Грив’ятки Ковельського району про відшкодування збитків, які заподіяні державі внаслідок порушення законодавства про охорону навколишнього природного середовища.

25 лютого 2019 року до чергової частини Ковельського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на придорожній території в селі Стеблі здійснюється незаконна вирубка деревини. На місце події відразу виїхала слідчо-оперативна група. Слідчим було складено протокол та виявлено два зрізані дерева. В ході перевірки та опитування жительки сусіднього села Грив’ятки встановлено, що вона на своїй земельній ділянці дозволила зрізати дуб та липу, оскільки мала намір використати деревину для ремонту будинку.

Жінку притягнули до адміністративної відповідальності у виді штрафу в розмірі 170 гривень, який вона сплатила, а саму постанову не оскаржувала.

Державною екологічною інспекцією у Волинській області було здійснено розрахунок розміру шкоди, заподіяної внаслідок знищення дуба та липи, за яким загальна сума збитків становить 6600 гривень.

У суді відповідачка визнала, що дійсно зрізала дерева на земельній ділянці, якою користується в порядку спадщини після смерті батьків. Чоловік її помер, залишилось четверо дітей, двоє з них ще неповнолітні. Єдиним доходом сім’ї є пенсія на дітей у зв’язку із втратою годувальника, яка складає 2795 гривень. Сплата суми позову поставить багатодітну сім’ю у вкрай важке становище. Просила звільнити від відшкодування шкоди або зменшити її розмір.

Суд відхилив доводи жінки про те, що дерева росли на земельній ділянці, яка перейшла їй у спадок. Згідно довідки Колодяжненської сільської ради від 20 січня 2020 року, вона не має у приватній власності земельної ділянки у селі Стеблі. Відповідачка документально не довела, що має право на ділянку, на якій росли зрізані нею дерева.

18 лютого Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Сергія Панасюка позов задовольнив повністю. Багатодітна вдова має сплатити заподіяну шкоду в сумі 6600 гривень та судові витрати у справі на користь Державної екологічної інспекції у Волинській області в сумі 1921 гривню.

Читайте також: Біля Ковеля зрізали десятки дерев, отруєних перед тим токсинами    

Коментарі
24 Лютого 2020, 16:16
А правильно!!!! А щоб знали як ліс красти. ну і що що повно дітей в сімї на три тисячі живе нічого зараз мама вісім з лишком тисяч віддасть і держава збагатіє! Це просто піз...ць панове!!!
24 Лютого 2020, 16:32
Зверніться до адвоката Косцьовята-він все порішає
24 Лютого 2020, 16:34
Не має "порушниця" успадкованої землі, бо не встигла оформити право власності на спадкове майно. А суд змусив багатодітну вдову викупити у держави свої дерева. Куди котимось?..
24 Лютого 2020, 16:37
Чекаємо що за ті ж самі злочини будуть судити Ковельського міського голову Кіндера, та директора ПТМ Ковельтепло Бойка, які діючи у змові знищили не одне дерево в місті Ковель , чим нанесли збитки державі на багато більшу суму, ніж оця нещаснавдова чагатодітна матір. Також хочеться чекати , що за аналогічні злочини понесе кримінальну відповідальність такий собі Геннадій Кіндер , який регулярно викрадає деревену , користуючись " кришою " свого брата мера Ковеля.
24 Лютого 2020, 17:38
Всі знають, що в Ковелі частину дерев знищили, а всі інші покалічили, щоб Бойку були безплатні дрова в котельні. А дере з людей він гроші за газ та ще й по завищеній вартості газу! Куди він газ діває протягом багатьох опалювальних сезонів? Чому це не цікавить ні прокуратуру, ні слідчих? Наївні питання, чи не правда?
24 Лютого 2020, 20:27
Давайте поможемо жінці, може хтось має зв'язок з нею чи номер картки
24 Лютого 2020, 21:13
Нарешті в Україні знайшли розкрадачів лісу.Всім стало легше.
24 Лютого 2020, 22:05
Кіндер попиляв дерева і йому нічого (за попиляеі дерева в центрі міста його прибити мало), а багатодітній сімї вліпили штраф за спиляні дерева на своїй ділянці, - це просто якесь божевілля.
24 Лютого 2020, 22:31
а згадайте скільки дубів кіндер зрізав на сільмаші і вивіз на пилораму. Його теж оштрафували і примусили відшкодувати вартість деревина. там на всі 600 000 грн тягнуло. Банду геть !!!
24 Лютого 2020, 23:49
Це фініш. Фініш моралі, фініш правоохоронної системи, яка не бачить гектарів вирізаних лісів, фініш природоохоронних органів, які теж нічого не бачать значно більш масштабного. Куди йдемо? До апокаліпсису.
25 Лютого 2020, 00:02
На лісництві хай інспекція постоіть і подивиця скількі машин з сосновими колодами на пілораму їде це ужас то на це можна а за два дереве під суд
25 Лютого 2020, 00:23
І головне що до Бойка. Куди дівається і в чиїй кишені осядає моржа між ціною якоби опалення газом і спалюванням дров ??????
25 Лютого 2020, 10:25
А чому в Турйську поліція, яку викликали у зв'язку з тим, що зрізав три верби з межі сусіда гр.Антонюк ніяк не зреагувала? Ще й перекинув судові і знищив насадження? Це у нас країна різних законів?
25 Лютого 2020, 12:32
Хто знає цю жіночку? Давайте допоможемо, хто чим може. Можливо хтось її знає і дасть номер картки?
25 Лютого 2020, 16:59
Як у чиї кишені течуть людські гроші? У Бойкові і його криші! Бо якби криші не було, то він би давно в полосатій робі кидав дрова в тюремну топку.
25 Лютого 2020, 23:13
Чому дивуєтесь... <br/>А що в таких ситуаціях були інші рішення? <br/>Від «батька народів»садили і давали срок за мішок зерна,а можновладця ніколи не притягували до знання законів,а тим більше відповідальності
25 Лютого 2020, 23:13
Чому дивуєтесь... <br/>А що в таких ситуаціях були інші рішення? <br/>Від «батька народів»садили і давали срок за мішок зерна,а можновладця ніколи не притягували до знання законів,а тим більше відповідальності
25 Лютого 2020, 23:13
Чому дивуєтесь... <br/>А що в таких ситуаціях були інші рішення? <br/>Від «батька народів»садили і давали срок за мішок зерна,а можновладця ніколи не притягували до знання законів,а тим більше відповідальності
26 Лютого 2020, 00:54
Не можу зрозуміти, як міг суддя Панасюк прийняти таке рішення. До цього часу я рахував його нормальним. Зробили служби показника собі в роботі на цій нещасній. А там, де справді треба засудити, там тихо, бо кишка тонка. Адвокати, де ви є? Допоможіть подати апеляцію !
26 Лютого 2020, 15:53
Як я люблю цю країну і людей, що тут виживають!!!
26 Лютого 2020, 15:54
Як я люблю цю країну і людей, що тут виживають!!!
26 Лютого 2020, 22:48
Ти зверни увагу, як твої за поребриком виживають. Особливо ті, які по запчастинах повернулись з Донбасу (наприклад, псковські десантники)...