Ковельська мерія списала на сніг майже 80 тисяч гривень

25 Лютого 2020, 12:00
Сніг / Фото ілюстративне 3674
Сніг / Фото ілюстративне

Комунальники отримали бюджетні кошти за послуги з прибирання снігу.

Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради перерахувало 76 314,25 гривень комунальному підприємству «Добробут» за послуги з прибирання снігу, згідно акту виконаних робіт від 7 лютого цього року. В трансакції вказується, що в послуги входить «чергування дорожніх працівників без виїзду, розсипання протиожеледних матеріалів».

«Добробут» також отримав з міського бюджету 194 912,22 гривень за знесення дерев на недіючому кладовищі на вулиці Незалежності та 23 600 гривень за озеленення, згідно актів виконаних робіт від 7 лютого.

Читайте також:

Коментарі
25 Лютого 2020, 16:34
Треба вирізати дерева з омелою
25 Лютого 2020, 16:52
Воно і зрозуміло, чому кучугури снігу по всьому місту до сих пір не прибрані. Хто за такий мізер буде їх розчищати?..
25 Лютого 2020, 18:08
Чому ми не економимо кошти? Тому що, всі у владі тільки думають, як вкрасти...... Необхідно поки немає пожеж перестати платити гроші пожежним, ніхто не стріляє - поліції, медикам ну і звичайно ж Добробуту, адже снігу немає. Всі гроші просто необхідно віддати славному журналісту за гарну статтю, а коли піде сніг, він і його...........ЗВИЧАЙНО ж зроблять все безкоштовно
25 Лютого 2020, 19:35
А чим тобі знову журналісти не догодили? Не спиталися дозволу, чи можна статтю писати про гроші на сніг?
25 Лютого 2020, 19:36
Давайте призначимо Кукукнутого мером. Він ні на що грошей не дасть, все поверне в державний бюджет до копійки. І буде в нас місцева економіка економною...
25 Лютого 2020, 23:07
Миколо, це ти
25 Лютого 2020, 23:13
Прочитайте попередні статті Колі, чи це ти Миколо?
26 Лютого 2020, 00:28
Почище стали стены в туалете, писатели ушли писать в соц. сети.