Ковельчанка Ксенія Токар стала володаркою Кубка світу у Британії

Ксенія Токар 2102
Ксенія Токар

Ковельчанка Ксенія Токар стала володаркою Кубка світу з пауерліфтингу.

Про це інформує Ковельська міська рада.

117 спортсменів з 26 країн прибули в місті Манчестер Велика Британія, де 20-23 лютого відбувся Кубок світу з пара пауерліфтингу серед спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату.

Це був один з останніх класифікаційних змагань на відбір на Паралімпійські ігри 2020 року в місті Токіо, Японія.

Дуже рясним на золоті нагороди став перший день спортивного форуму для української команди. П’ять разів піднімався прапор і звучав гімн нашої країни.

Представниця Ковельського відділення ОДЮСШІ Ксенія Токар, вихованка тренера Валерія Дружиновича, першою виїхала на спортивний поміст залу Radisson Blu. У ваговій категорії до 41 кг серед спортсменок до 20 років 18-річна Ксенія посіла перше місце.

У командному заліку Кубка світу молодіжна команда України посіла перше, а доросла – друге місце.

У Ковелі урочисто зустріли чемпіонку першості світу Ксенію Токар представники місцевої влади, рідні, друзі.