У ковельській школі на уроці побили ученицю

27 Лютого 2020, 13:52
Спортзал школи №13 11233
Спортзал школи №13

На уроці фізкультури дівчину побили її однокласники.

33-річна ковельчанка звернулася із заявою до поліції про те, що її неповнолітню доньку на уроці фізкультури у загальноосвітній школі-колегіумі № 13 побили однокласники і тим самим спричинили тілесні ушкодження.

Ковельський відділ поліції відкрив кримінальне провадження № 12020030110001001 за ч. 1 ст. 125 КК України (Умисне легке тілесне ушкодження), що карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

В ході досудового розслідування встановили, що внаслідок спричинених малолітній тілесних ушкоджень, остання була госпіталізована та перебувала на стаціонарному лікуванні в дитячій міській лікарні Ковельського МТМО в період з 10 по 18 лютого цього року.

Ухвалою суду від 24 лютого слідчому поліції надали дозвіл вилучити медичну картку потерпілої.

 

Коментарі
27 Лютого 2020, 17:34
Це ж бандитська школа. Ви що не знали?
27 Лютого 2020, 18:35
13 - специфічне число...
27 Лютого 2020, 18:50
В школі N12 примусово збирають з вчителів гроші на подарунок директору! Ганьба!
27 Лютого 2020, 20:49
В 13 школі давно не все в порядку.А ДИРЕКТОР все замовчує.Так як давно на пенсії і боїться розголосу.
27 Лютого 2020, 21:11
Крутила хлопцям голови, поки ті не зібрались разом і не відлупцювали...
27 Лютого 2020, 22:16
Просто директор дуже хороша людина ,от і роблять все що хочуть і безлад такий.
28 Лютого 2020, 04:12
Цей коментар написав сам директор?
28 Лютого 2020, 12:27
13 школа, це кладовище моралі і вихованості. Як що в інших школах хлопцям було "западло" підіймати руку на дівчат, то в цій це рахується крутизною. А директор все приховує і вчителям наказує так робити. Молодець мама що пішла у поліцію. Давно пора навести лад и директора потрусити!
28 Лютого 2020, 15:52
Хто може зупинити збирання грошей на коштовні подарунки вчителям - до 8 Березня, до дня вчителя, дня народження, дня Тетяни, Анни, Софії... Вчителі, отямтеся !!! Де Ваша моральність? Ви повинні рішуче відмовитися від подарунків - грошових ваучерів у дорогі магазини, гаманців за 1500 грн.,букетів за 800 грн., та ін. Привітання має бути, але просте - зроблене дітьми своїми руками, фото, вірш, квітка, а не змалку привчаємо дітей до того, що гроші і коштовності все вирішують в житті. В кожному класі є декілька батьків, які ініціюють такі подарунки, а решта бояться, гроші здають з ненавистю і огидою. Має бути вказівка зверху - заборонити вчителям приймати коштовні подарунки. І номер телефону - куди пожалітися.
28 Лютого 2020, 15:56
У хорошої людини-директора не може бути поганого педколективу і дідовщини
28 Лютого 2020, 18:41
Вас не заставляють вчителям здавати гроші!
28 Лютого 2020, 19:24
Думаю у нього справи важливіші. А я просто бачу ,яка він є людина.
29 Лютого 2020, 11:36
Яки можуть бути важливіші справи???? Більше бабла на карман закинути? Він директор ШКОЛИ!!!!! І він несе першочергову відповідальність за те що трапляєтеся в ней! Як що є важливіші діла хай звільняється і займається своїми справами!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02 Березня 2020, 01:16
Читай комент свій вище і уважно . І мій теж . Тоді поймеш про які справи йшлась мова. Чи ти зовсім не вмієш вести діалог ...?
02 Березня 2020, 15:15
це "вчитель" в лапках нагадив тут про 12-ту школу . Природа явно кинула виклик моральним якостям цієї ,кхм, [нецензурне слово] .