Очільника ковельського «УКРОПу» залишила помічниця

27 Лютого 2020, 14:13
Олександра Ткачук 6162
Олександра Ткачук

Помічниця-консультантка лідера ковельських «укропівців» оприлюднила відеозвернення про розчарування своїм колишнім «босом».

Від голови депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігоря Пініса пішла помічниця-консультантка Олександра Ткачук, яка з цього приводу оприлюднила 24 лютого у Facebook відеозвернення.

«Сьогодні я складаю свої повноваження, як помічника-консультанта на громадських засадах депутата Ковельської міської ради Пініса І. О. Але де-факто ще з квітня 2019 року я не маю ніякого відношення до роботи та діяльності Ковельського осередку політичної партії «УКРОП». Так як, я розчарувалася у роботі, діяльності, словах та вчинках, як голови Ковельського осередку, так і деяких його членів! Не хочу зациклюватися на поганому, а тому закликаю до спільної плідної роботи на благо нашого міста та держави!» – сказала Олександра Ткачук.

Відповідна заява від Олександри Ткачук про складання з себе повноважень помічниці-консультантки депутата подана 24 лютого секретарю Ковельської міської ради Вірі Федосюк.


 

Втім, прибічники Ігоря Пініса поширили у Facebook його звернення на ім’я міського голови Олега Кіндера ще за 20 лютого, в якому той пише про невиконання Олександрою Ткачук своїх обов’язків.


 

У соціальній мережі розгорілися неабиякі пристрасті між сторонами, причому Едуард Філін, який є чоловіком Олександри Ткачук, засумнівався в психічному здоров’ї Ігоря Пініса та його адекватності.

Нагадаємо, у лютому 2019 року ковельська «Свобода» жорстко розкритикувала місцевий «УКРОП» і особисто Олександру Ткачук за популяризацію книги Адольфа Гітлера «Майн Кампф». Ігор Пініс свого часу поглузував з євреїв – «розніс» по соціальній мережі про їхнє пияцтво, хоч сам називає себе «благородним євреєм» і розповідав на «Аверсі», що його «батьки пройшли розстріли».

Читайте також:

Коментарі
27 Лютого 2020, 17:57
Подивіться дату звільнення 20.02.2020 її звільнили за невиконання обов’язків .Жіночка обідилась вирішила збрехати.А неіна заява 24.02.2020 Вона просто бреше.
27 Лютого 2020, 18:03
Подивиться дату іі звільнення20.02.2020 а заява іі24.02.2020 вона не може змиритись з звільненням!
27 Лютого 2020, 18:29
Де Пінюс носив ту заяву цілий рік? Вигляд його заяви навіює на думки.
27 Лютого 2020, 18:31
Кашик, пиши коментарі під своїм ім'ям.
27 Лютого 2020, 18:34
Її місце займе Кукукнутий
27 Лютого 2020, 19:27
А нічого так що заява написана датою коли ще дані особи працювали разом?
27 Лютого 2020, 19:30
Та всім всеодно на ваші внутрішні непорозуміння. Хоча б якусь повагу мали, а не сміття виносите назовні одній й другі. Це вже смішно!
27 Лютого 2020, 20:15
Олександра Ткачук. А хто вона взагалі така що про неї пишуть? Що більше немає про що писати?
27 Лютого 2020, 20:19
Чиї батьки розстріли пережили? За розкрадання мяска на Ковельському мясокомбінаті тільки строки з конфіскацією, щось синунньо сплутав! )))
27 Лютого 2020, 20:22
А це не Олександра Ткачук в смішних червоних лабутенах,що за Пінісом хвостиком бігала з камерою? Ой,якщо то та,то Пініс давно мав би вигнату ту бездарну дуру.
27 Лютого 2020, 20:28
Оце так сенсація. Є про що писати. Вигнав,той правильно зробив. Ця дурепа просто не може зміритись,ось і вирішила збрехати і облити брудом колишнього начальника. Тут і так все зрозуміло.
27 Лютого 2020, 20:48
Якби Косьцов'ят не написав на неї в ООН, то її б не вигнали...
27 Лютого 2020, 23:08
ТКАЧУЧКА ЩЕ ТА СУЧКА ТА ПОВІЯ. МЕНІ ЖАЛЬ ЕДИКА!!!
27 Лютого 2020, 23:08
ТКАЧУЧКА ЩЕ ТА СУЧКА ТА ПОВІЯ. МЕНІ ЖАЛЬ ЕДИКА!!!
27 Лютого 2020, 23:29
Правильно зробив , її місце тепер по мусорніках бігати!!!!
27 Лютого 2020, 23:30
Ковельчанка і Наташа пише з одного ID!
27 Лютого 2020, 23:35
Ткачучка ще та повія в політиці місцевого розливу
27 Лютого 2020, 23:37
До всіх ткачук політична повія
28 Лютого 2020, 14:20
Боже! Яка втрата! Корабель тоне, криси біжать. Аксіома.
28 Лютого 2020, 14:23
кашик, не блокуй коментарі!
28 Лютого 2020, 19:09
Завтра минає випробувальний тиждень ПОМИЙНИЦІ ой пробачте помічниці Ковельського та Лулького Укропу , за цей тиждень "созданіє" встигло обгадити : Сіховську (Свободівку з Люблінця) Івахіва (нардеп по 21 округу) Кіндера (Бютівця та мера Ковеля) та прийнялася за депутатів з Укропу Пініса та Омельчука . Дивно але Бют , Свобода та Укроп в обласній раді діють узгоджено ... Вона з глузду зїхала чи поміняла спонсора ?
28 Лютого 2020, 21:28
Хто там жаліє едика,два чобота-пара.Як їх взагалі туди побрали.
28 Лютого 2020, 21:35
Хто ще того едіка шкодує.Що одне,що друге.Хто їх взагалі туди взяв.
29 Лютого 2020, 01:46
Просрав помічницю. Просрав повагу. Просрав команду. Просрав рейтинги. Опозорив партію. Дорога в політику закрита. Після каденції буде хліб далі розвозити.
29 Лютого 2020, 11:59
А ПОМІЧНИЦЯ ВИЯВЛЯЄТЬСЯ ПОМИЙНЕЦЕЮ_ПРИЙШЛА З ПОМИЙКИ та ВИГНАЛИ НА ПОМИЙНУ ЯМУ. Саме місце для неї
29 Лютого 2020, 12:34
Пінюс, верни партійні гроші. Даю три дня. Не буде грошей, відео буде в інтернеті. Да да, воно є. Там видно все. І відео де твоя мати просить тебе не виганяти тоже є. Три дня.
29 Лютого 2020, 12:35
Пінюс, верни партійні гроші. Даю три дня. Не буде грошей, відео буде в інтернеті. Да да, воно є. Там видно все. І відео де твоя мати просить тебе не виганяти тоже є. Три дня.