П’яного «батюшку» за кермом у Ковелі зупинила поліція

05 Березня 2020, 16:00
Драгер / Фото ілюстративне 9104
Драгер / Фото ілюстративне

Настоятель ковельського храму УПЦ Московського патріархату відмовився пройти огляд на стан сп’яніння.

Управління патрульної поліції у Волинській області направило до суду матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності за керування транспортним засобом у нетверезому стані Олександра К., який є протоієреєм, настоятелем храму священомученика Анатолія Ковельського УПЦ Московського патріархату.

У справі йдеться, що 21 грудня 2019 року о 15 годині 23 хвилини він, керуючи у Ковелі на вулиці Брестській автомобілем «Ауді 80», відмовився пройти огляд на стан сп’яніння.

В судовому засіданні «батюшка» провину визнав повністю та пояснив, що того дня поспішав разом з сином на спортивні змагання. Виявивши, що його автомобіль заблокований іншим транспортним засобом, який належить сусіду, викликав для малолітнього сина таксі, а сам звернувся до поліції з проханням врегулювати питання паркування.

Після втручання поліції зміг власним транспортом поїхати до сина на змагання. Дорогою його наздогнав той самий екіпаж поліції та запропонував пройти огляд на стан сп’яніння, мотивуючи тим, що від аноніма надійшло повідомлення, що він, як водій, є п’яним. Розуміючи, що у такий спосіб сусід вирішив йому помститися, та поспішаючи до сина, безвідповідально поставився до пропозиції поліцейського пройти огляд на стан сп’яніння, тому відмовився.

Священик переконував суддю, що не був п’яним, мовляв вперше опинився у такій ситуації та не знав, що за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння наступає відповідальність, як за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Втім, факт вчинення правопорушення повністю доведено протоколом про адміністративне правопорушення, відеозаписом події, письмовими поясненнями двох свідків.

Попри це, до суду надійшло клопотання від релігійної громади про звільнення свого священика від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд громадської організації з метою вжиття заходів громадського впливу.

Головуюча по справі суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк звільнила Олександра Кобенка від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення та закрила провадження.

«Враховуючи особу правопорушника, який вперше притягується до відповідальності, має на утриманні неповнолітню дитину, приймаючи до уваги характер професійної діяльності особи, конкретні обставини вчинення правопорушення, суд вважає можливим звільнити Олександра Кобенка від адміністративної відповідальності та передати матеріали на розгляд громадській організації», – йдеться в судовій ухвалі.

Суд повернув «батюшці» тимчасово вилучене патрульною поліцією посвідчення водія.

Читайте також: У Ковелі судили колишнього «батюшку» з Московського патріархату        

Коментарі
05 Березня 2020, 18:42
Сказочнік ,однако. Свят!Свят!Свят!<br/>Чур меня!
05 Березня 2020, 20:38
Нічого особистого, прихожанка сатанинської &amp;quot;церкви&amp;quot; звільнила слугу Диявола, який непідсудний Суду Земному (в її особі)...
05 Березня 2020, 20:56
Батюшки також люди, якби він був ангелом то не їздив би на авто, літав би накрилах, та не грішив би,а так це люди, як і всі люди...
05 Березня 2020, 21:09
Афігенно. Коли ти піп, закон тобі не писаний.
05 Березня 2020, 21:49
Нарився батюшка в акурат на різдвяний піст, тому що ,канонічний&amp;quot; і йому дозволено. Але для тих хто знає святого отця його поведінка не новина, любить заліпити і почудити
05 Березня 2020, 22:44
Виходить батюшкам можна іздити бухим. та ім нічого не буде!
05 Березня 2020, 23:30
Алкаш і брехун
05 Березня 2020, 23:31
Людоньки добрі, що ж це в світі робиться! Два поліцая-дебіла хвилину назад розмовляли з водієм і не помітили, що він абсолютно тверезий й веде себе адекватно. По першому дзвіночку аноніма кинулися здоганяти, включивши &amp;quot;люстру&amp;quot; та сирену, добре, що хоч не стріляли! Ні за що, ні про що зробили законопослушну людину злочинцем! Де ж ви набираєте в поліцію розумово відсталих?
05 Березня 2020, 23:52
Лікуйтеся. Хоча.... Думаю, Вам вже пізно......
05 Березня 2020, 23:58
нехай полiцiя ловить прокурорiв суддiв слiдчих сбушнiкiв якi постiйно iздять пяними роблять аварii , а батюшку розвели
06 Березня 2020, 00:07
нехай ця полiцiя ловить прокурорiв суддiв сбушнiкiв слiдчiх полiцейских нi одного не зловили а батюшку розвели бо ж не той патрiархат
06 Березня 2020, 00:16
нехай ця полiцiя ловить i штрафуе прокурорiв суддiв сбушнiкiв слiдчих новош полiцii тому що вони завжди iздять пяними i людей збивають хоч одного зловили . а батюшку розвели
06 Березня 2020, 00:19
менти
06 Березня 2020, 00:28
нехай полiцiя ловить i пише в новинах що зловила пяним прокурора сбушнiка суддю слiдчого а то батюшку розвели приiхали допомогти всi знають що вони iздять пяними
06 Березня 2020, 00:29
нормальний батюшка
06 Березня 2020, 00:38
еее
06 Березня 2020, 00:49
пппп
06 Березня 2020, 00:50
фффф
06 Березня 2020, 07:36
Але ж судия ще та звізда! Не зрозуміла, що поліцаї підсунули їй дурницю, а не правопорушення. Де ви бачили, щоб п'яний водій викликав поліцію допомогти виїхати? Якщо водій був не тверезий навіщо поліцаї йому допомогли? Потрібно було тим протоколом відхлестати мордяку дибілам, щоб думали, що пишуть!
06 Березня 2020, 10:44
Хоче, певно, дочекатися, щоб хмільний піп скоїв ДТП з жертвами, як це було кілька років тому в сусідньому районі.
06 Березня 2020, 10:59
Цього попа можна оформляти за п'янку через день, любить вмазати. А на поліцаїв нарікати не потрібно, зробили свою роботу. Щодо п'яних суддів яких не помічають поліцаї то один із них і відмазав попа
06 Березня 2020, 14:31
Звертаюся до коментаторів, що батюшку підставили, і потрібно протоколом по обличчі дати поліцейським. Ви напевно християни, і це перший тиждень Великого посту, який відрізняється особливою суворістю не тільки щодо утримання в їжі, але й щодо поведінки і висловів християнина. Думайте, що пишете.
06 Березня 2020, 14:48
Дивись щоб тебе поліція помітила, та притягнула до відповідальності за те ще пизд.... від фанаря багато. Та передали твоє діло тому судді, хай тобі впаяє за наклепи та образи на людину та гос.чіновника
06 Березня 2020, 14:48
Дивись щоб тебе поліція помітила, та притягнула до відповідальності за те ще пизд.... від фанаря багато. Та передали твоє діло тому судді, хай тобі впаяє за наклепи та образи на людину та гос.чіновника
06 Березня 2020, 16:55
Хай би вимітався геть за поребрик і там їздив юухим, як і всі інші кацапи...
06 Березня 2020, 17:37
&amp;quot;Канонічний&amp;quot; піп повністю визнав свою провину в суді(читайте уважно), нєфіг бухати в піст а потім окуня рубати, він водій і добре знає що таке відмова від проходження тесту на алкогольне сп'яніння. Може зараз нарешті йому дійде,що бухати і керувати авто не сумісні речі.
06 Березня 2020, 17:53
Стиль викладення повністю відповідає розумовому розвитку задрота-селюка з бичого сайту район.ua. Ще на Горохів.ua таке саме навіжене жіночої статі із забитого села пише всілякі опуси.
06 Березня 2020, 20:47
Зв&amp;quot;язати б усіх попів одним снопом... І п&amp;quot;яні вони їздять, і гроші гребуть неабиякі, і брешуть більше всіх, і один одного ненавидять, тільки їхня церква їм надійне прикриття...
06 Березня 2020, 21:14
В тебе, добрий діду, давно на півшостої. І бухий московський піп тобі його не підніме, скільки йому не служи на двох лапках.
06 Березня 2020, 21:17
Стиль викладання відповідає стилю поведінки алканавта за кермом, якщо тебе рагуля підніме на капот п'яне бидло ( неважно в рясі чи ні) ти сам все зрозумієш, якщо лишишся живий. А якщо ти той самий піп зроби висновки.
06 Березня 2020, 22:50
Ото рекламу батюшці зробили ,тепер приход в тричі більший буде .Батюшка розширюйте церкву і подякуйте добрим людям за рекламу !
07 Березня 2020, 09:08
З такою рекламою і ворогів не треба. Який піп такий і прихід.
07 Березня 2020, 10:15
Церкву розширити і переіменувати в собор священномучеників-алканавтів всія Русі
07 Березня 2020, 13:48
Куди ти, путін, дивися? Кабаєвій в шахну? Твої ряжені бойовики втратили нюх і професіоналізм - бухають за кермом, відкрито перелюбствують, втрачають приходи. Скоро філія ОЗУ &amp;quot;РПЦ&amp;quot; зовсім зникне в Україні. Ти таке переживеш? Кидай Аліну, бо остаточно втратиш Україну!
07 Березня 2020, 14:39
Правопорушення ,якщо воно й було сталось в грудні ,а статтю пишуть тільки тоді коли людину оправдали,не вдалось тоді його &amp;quot;взути &amp;quot; то вирішили з другої сторони зайти ,мабуть він комусь не угодний )
07 Березня 2020, 14:40
Правопорушення ,якщо воно й було сталось в грудні ,а статтю пишуть тільки тоді коли людину оправдали,не вдалось тоді його &amp;quot;взути &amp;quot; то вирішили з другої сторони зайти ,мабуть він комусь не угодний )
07 Березня 2020, 14:41
Правопорушення ,якщо воно й було сталось в грудні ,а статтю пишуть тільки тоді коли людину оправдали,не вдалось тоді його &amp;quot;взути &amp;quot; то вирішили з другої сторони зайти ,мабуть він комусь не угодний )
07 Березня 2020, 14:46
Ну знаєте шановні ,всі кричать про те що російська церква це зло ,дивлячись на коментарі я б сказав шо все зло якраз навпаки в українській церкві ,всіма можливими способами хочете доказати свою правоту ,яка насправді в зовсім іншому ,тут сталось якесь непорозуміння так зразу чуть не кол того батюшку ,будьте добріші один до одного ,а то брат брата вбити готові
07 Березня 2020, 16:29
Ні хто не напиши скільки в тому храмі де служить тий священик було зроблено добра, що там постійно допомагають бідним дітям, українським дітям! Зберали всім приходом на операцію хлопчику. Сам священик немає де жити, поберається з дитиною по орендованих квартирах.... Ви як ті жиди, що Христа розп'яли, дітей яких Христос зціляв, воскрешав з мертвих.... То розіпніть того батюшку! Чи з Вас перші кидають камні ті що жодного греха не мають!?
07 Березня 2020, 16:37
Хто всрався - невістка! Московський піп набухався,а винна - Українська церква. Якщо піп Сашуня визнав у суді повністю свою вину - яке тут може бути не порозуміння?
07 Березня 2020, 20:03
Також читай уважно. Кількість алкоголю не відомо. Тобто якщо п'яний то наскільки. Але перше: він визвав поліцію, друге: їхав з дитиною до людей то значить не міг бути вже таким бухим, та якщо визвав таксі дитині то міг би за ті гроші поїхати разом. По третє: поліція дозволила йому сісти за руль, не чула перегар, не бачила його бухим Та наздогнала його лише коли їм позвонив ніби хтось. І зупинили ні тому що він зробив ДТП, а по наводці.... Ніхто його не захищає, але там щось більше ніж те що написано у справі....
07 Березня 2020, 20:03
Також читай уважно. Кількість алкоголю не відомо. Тобто якщо п'яний то наскільки. Але перше: він визвав поліцію, друге: їхав з дитиною до людей то значить не міг бути вже таким бухим, та якщо визвав таксі дитині то міг би за ті гроші поїхати разом. По третє: поліція дозволила йому сісти за руль, не чула перегар, не бачила його бухим Та наздогнала його лише коли їм позвонив ніби хтось. І зупинили ні тому що він зробив ДТП, а по наводці.... Ніхто його не захищає, але там щось більше ніж те що написано у справі....
07 Березня 2020, 20:03
Також читай уважно. Кількість алкоголю не відомо. Тобто якщо п'яний то наскільки. Але перше: він визвав поліцію, друге: їхав з дитиною до людей то значить не міг бути вже таким бухим, та якщо визвав таксі дитині то міг би за ті гроші поїхати разом. По третє: поліція дозволила йому сісти за руль, не чула перегар, не бачила його бухим Та наздогнала його лише коли їм позвонив ніби хтось. І зупинили ні тому що він зробив ДТП, а по наводці.... Ніхто його не захищає, але там щось більше ніж те що написано у справі....
07 Березня 2020, 20:03
Любий хто сів за кермо п'яний це злочинець. Крапка.Не потрібно вибілювати п'яного попа і неважливо якої конфесії. Не потрібно писати жалісні відгуки про нещасного, репресованого батюшку. За свої вчинки потрібно відповідати а йому ще й більше ніж іншим.
07 Березня 2020, 21:47
Якщо священник грішить, то він не священник, а ряжений слуга сатани!
07 Березня 2020, 21:49
Наших приходів все меншає і меншає... Скоро зі мною ніхто здороватись не буде. Путін, рятуй, роби ж що-небудь!
07 Березня 2020, 23:34
Умніки непотрібно писати ху.ні .Любить цей батя і баб і випити гарно ну напевно щей погосати пяним.пяним зловити надавати по єба.у щоб розказав людям звідки і за ШО.
08 Березня 2020, 01:48
Чомусь завжди про людей говорять тільки тоді, коли вони &amp;quot;падають&amp;quot;..., як про літаки... Сотні, тисячи їх літають щодня &amp;quot;роблячи&amp;quot; наше життя зручнішим і тільки чуємо про них, коли розбиваються... на жаль...<br/>Чомусь ми так рідко помічаємо добре і хороше, а тільки вишукуємо у всіх недоліки і обов'язково, як тільки побачимо маленький, одразу, ніби втішившись з цього - починаємо мусолити, передавати далі... Дивна звичка тепер у всіх - всюди вставляти свої коментарі і ніс...
08 Березня 2020, 10:13
То він перед тим як з двору виїзджати сотку випив.
08 Березня 2020, 10:54
То
08 Березня 2020, 12:14
Подія вселенського масштабу? Ну бухнув батюшка, з ким не буває, він тоже людина.
08 Березня 2020, 22:38
А ти спілкувався з отими отмороженими в погонах і американьских тюбітейках? Мене взяли коли я нікуди не їхав, перше їх питання вживав? Так я в жопень пянізний, я не вживав, а її окаянну жер. Відео все це пише і я дійсно був напідпитку. Відео пише, протокол я підписую! Мене хапають везуть в лікарню здати аналізи на що? Згоду я не давав, порушили мої права. Там були гермофродіти хлопчик та дівчинка юля. Я їх питаю навіщо ви мене везете куди не потрібно везти, а в краватку завести? Адже я погодився та на обличчі написано, що бухнув, навіщо мене везти якщо я стою біля своєї хати. А ці тупі мають одну відповідь: Ми з Луганська і вас не розумієм. Ось така Ковельська поліція!
09 Березня 2020, 11:38
1. Цікаво, а в своїх проповідях цей горе-священник вчить прихожан пити за кермом і перелюбствувати чи ні?<br/>2. А що може присудити Страшний Суд судді-прихожанці за відмазування свого гріхопадшого священника?
09 Березня 2020, 13:04
Певно ти не разу не був та не чув в церкві проповідь. Про те ще на страшному суді Бог першим ділом спитає про милосердя про любов людини до людини, та це буде головний критерій, читай уважно Святе Письмо та проповіді слухай. Та гріши на людей, тобі також прийдеться перед Богом відповідати. Навіть якщо бачив гріх іншого помолись за нього, якщо не вмієшь це роботи промовчи меньше тобі гріха буде. А кожен за своє дасть відповідь
09 Березня 2020, 13:08
Як на мене, то священник перш за все теж людина!!! Він не був п'яний, бо ж екіпаж розмовляв з ним і бачили, що він сідає за кермо... Якби був таким, навряд поліція б дозволила йому це зробити... <br/>Якщо Ви знаєте, що суддя прихожанка, то, мабуть, самі бували в тій церкві і чули, що вчить батюшка і як там душевно і добре, яка хороша атмосфера! І чому вона, суддя, - має нести якесь покарання??? Я от не розумію!!!Все в рамках зокону і в межах моральних рамок, адже Батюшка не був п'яний!
09 Березня 2020, 13:10
&amp;quot;Не суди да судимий будеш&amp;quot; Євангеліє.<br/>Тобі також давати відповідь на страшному суді. Та цей допис також. Кожен відповість за свої гріхи
09 Березня 2020, 14:31
Чи правильно я зрозумів, що:<br/>1.Звичайна людина, якщо вип'є, то п'яніє, а батюшка - тверезішає?<br/>2.В проповідях батюшка про свої гріхи не згадує, а чи вчить пити і перелюбствувати - ніхто не відповів.<br/>3.Суддя-прихожанка відповість на Страшному Суді за перевищення повноважень, відпущення тяжкого гріха своєму батюшці замість Бога.
09 Березня 2020, 14:44
Золоті слова!!! А вам батюшка - є багато за що відповідати! Як би добре не цитували Євангеліє, жити треба з Богом і боятися кари його, а не суддів.
09 Березня 2020, 15:54
В такому випадку для батюшки, який до речі ВИЗНАВ свою вину в суді - потрібно було відразу попросити вибачення в своїх прихожан а не висувати різні конспірологічні версії.
09 Березня 2020, 16:17
Визнав піп на суді повністю свою вину-от і вся проповідь.Не бухай і кайся.
09 Березня 2020, 18:30
Дайте мені цього батюшку. Я його в порядок приведу - розстрижу і поголю...
09 Березня 2020, 21:20
Винятковий випалок! На одній сторінці стільки мудаків набігло. На дорозі немає Батюшок! Його підставили це однозначно! А поліцаї виступили як кінчені придурки. Батюшку покарали , а цих дебілів звільнили. Отаке повинно бути рішення!
09 Березня 2020, 23:44
Скільки недоброго в наших душах, але Господь розп&amp;quot;явся за кожного з нас!
10 Березня 2020, 15:43
Ось вам і священнослужитель - ряжений зрадник України, путінський холуй! Це він виконує заповіді Христа - бухає, бабів чужих соває... А якийсь дурень ходить в його &amp;quot;церкву&amp;quot;. Ганьба!
10 Березня 2020, 21:24
Навіщо писати такі статті в загалі, що доброго зробили, чи нравится редакції коли тут в коментах всякий срач люди на людей пишуть, батюшка чи поліційській, чи суддя.... Навіщо роботи провокації, та це все в комментах. Ну зробив батюшка таке, ну схибив, скільки добра робив ні хто не помічав..... Та напішіть, вчора батюшка в туалет ходив, сьогодні їв, позавчора по вулиці ходив, він же не людина, це сенсація що батюшка в туалет пішов, схибив треба батюшка треба писати, а як припече всі згадають про церкву та батюшок....
11 Березня 2020, 22:27
А чего Ви видаляєте коментарі та залишаєте лише провокаційні!?
11 Березня 2020, 22:27
А чего Ви видаляєте коментарі та залишаєте лише провокаційні!?
26 Березня 2020, 22:51
Я знаю всіх ментів і завжди їзжу п'яний<br/>Білий Т4 АС03....