Ковельський ютубер скупив городину у бабусі, яка торгувала біля зупинки

09 Березня 2020, 14:46
Бабуся 10001
Бабуся

Ковельський ютубер-початківець 4YDA скупив усю продукцію, якою торгувала бабуся біля зупинки.

Це сталося у мікрорайоні Сільмаш. Відео цього вчинку хлопець опублікував на своїй сторінці у YouTube.

«Я не думав сьогодні нічого знімати, але... Ідучи додому мені просто стало шкода бабусю яка продає на лавочці, на холоді, домашні продукти. Цей момент зробив мене трішки щасливішим! Щасливіший тим, що щасливі інші!», – написав в описі до відео 4YDA.

 

Коментарі
09 Березня 2020, 16:56
Молодець! Справжній полковник!
09 Березня 2020, 18:58
Фух, я аж плачу, молодець , відразу видно виховану людину. Побільше би таких людей.
09 Березня 2020, 20:25
ви перш ніж популяризувати його канал подивіться що він ще знімає. виклав на каналі відео де став свідком як якийсь наркалига в жіночки взяв телефон щоб подзвонити після чого викинув у річку. серед білого дня... реакції нуль... зняв як жіночка за ним побігла. оце мужік. а те що він у бабусі викупив городину - мабуть благородністю вирішив розкрутити майбутній хафно-канал
10 Березня 2020, 01:38
Достоин Уважения .
10 Березня 2020, 12:42
То що? тепер у всіх перекупщиць на привокзалці усе скупляти бо жаль бабусь?
10 Березня 2020, 14:22
Це просто казковий дегенерат. Просто офігєнний "прикол" з мобілкою на дамбі. Даунітос
10 Березня 2020, 14:49
Ну то щоб навчити людей що не треба отдавати світ телефон. Вона дала у руки а значить нічим не докаже що не отдала на зовсім ,і цим все сказано.
10 Березня 2020, 14:51
Завжди говорю дитині що коли дає будь кому телефон У РУКИ , то може про його забутись
10 Березня 2020, 14:55
І якщо уважно дивитись то він телефон поклав у карман і поміняв напевно просто на якийсь не робочий чи кришку , чомусь упевнена що він їй його віддав , просто уроком буде
10 Березня 2020, 17:48
пані Ира. якщо це була постановка для так званого уроку то в кінці відео про це треба говорити... пояснити щоб люди не були довірливі до різного роду наркалигів.
10 Березня 2020, 17:48
пані Ира. якщо це була постановка для так званого уроку то в кінці відео про це треба говорити... пояснити щоб люди не були довірливі до різного роду наркалигів.
10 Березня 2020, 17:49
10 Березня 2020, 20:07
молодець хлопчина ,побільше таких добрих людей,,,,творіть добро і воно вам вернеться не однозначно....
11 Березня 2020, 00:08
До тих що судять цього хлопця. Ви -християни, хто вам дав право судити.Ходите в храми, б'єте поклони, каєтеся і знову грішите. Суди-пересуди. Да порадійте та побажайте йому успіхів в цій справі.
11 Березня 2020, 00:09
До тих що судять цього хлопця. Ви -християни, хто вам дав право судити.Ходите в храми, б'єте поклони, каєтеся і знову грішите. Суди-пересуди. Да порадійте та побажайте йому успіхів в цій справі.
11 Березня 2020, 00:59
Ще 10 раз напиши. )))Як рахує за потрібне так і знімає.
11 Березня 2020, 01:04
І він все пояснив у відео , що раз отдав- то забудь.
14 Березня 2020, 14:47
Знаєте що, просто судити побачивши Ютуб канал мало, загляньте на сторінку в його Instagram, де до кожного відео він дає пояснення, в коментарях. <br/>Наркалига- це хто так може виражатися! Дійсно у вас культура аж пре.
14 Березня 2020, 14:54
Подивитися відео в Ютуб і все? І після цього називати наркалигою когось - це справжня вихованість.(( Хлопець на своїй сторінці в Instagram дає пояснення до кожного відео. Нічого поганого там немає. Для мене ця людина просто перевернула світ, невже все таки залишились такі добрі люди, плакати хочеться.