Майно вузлової лікарні вже передають хоспісу

13 Лютого 2017, 16:53
4887

Про це повідомив заступник ковельського міського голови Ігор Прокопів, який курує медичну сферу.

«Зараз іде процедура передачі майнового комплексу Волинському обласному хоспісу, тобто як правонаступнику. Там є рішення обласної ради, є всі коментарі», – сказав Ігор Прокопів спецкору газети «Вільна думка» Миколі Силюку після завершення апаратної наради.

При цьому Ігор Ярославович мовив, що неодноразово були ситуації, коли обласна рада надсилала ковельській мерії своє рішення, а через деякий час – лист, яким відкликала надісланий документ, відправивши «на заміну» новий…

Нагадаємо, що під час сесії облради 2 лютого цього року депутати підтримали створення комунального закладу «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» на базі вузлової лікарні станції Ковель, призначивши головного лікаря Наталію Віслогузову виконувачем обов’язки директора. Також постійна комісія Волиньради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства пропонує призначити виконувачем обов’язки головного лікаря вузлової лікарні Адама Маковецького.

Коментарі
13 Лютого 2017, 19:38
Краще відали Кіндерам,вони б здавали в оренду та підтримували в хорошому стані
13 Лютого 2017, 20:34
а якщо тудти завезти дров, то вийшла б добра пилорама
13 Лютого 2017, 20:46
А якби на тій пилорамі нарізати дошок та збити деревяного фрака по розміру субєкту...
13 Лютого 2017, 22:43
Віслогузову і Маковецького ні ,потрібен господар, а лікарі хай лічать .
13 Лютого 2017, 23:21
Вісогузова з Маковецьким знищать все,що залишилося від папередніків.
14 Лютого 2017, 01:00
Коли вже Прокопіва-пікінеса передадуть на хоспіс разом з Віслогузовою,Кіндером,Вєркою.
14 Лютого 2017, 11:09
Знову пише iнiцiативна група пiдтримки Казимiрова. Вчiться сприймати поразки достойно
14 Лютого 2017, 14:56
Галя, де лікарня?
14 Лютого 2017, 20:02
Про яку, Ви, поразку говорите?! Ця команда Віслогузової-Маковецького добралася до корита,і вже ніг під собою не чують.Та добре,ще Віслогузова молода ,то може ще буде працювати ,а Маковецький - це ж вже глубокий пенсіонер та й ще з маразмом,все життя був на підхваті у всіх головних лвкарів та нарешті хоч на старості допався до головного крісла , та чи надовго? Роки то вже не ті.....
14 Лютого 2017, 22:54
Адам Степанович очолюе полiклiнiку уже багато рокiв. До цього моменту на нього не було жодних нарiкань, Але раптом не Казимiрова призначили головним лiкарем i почалося обливання брудом людини, яка стiльки рокiв пропрацювала на благо лiкарнi. Роки це багатство та безцiнний досвiд, а не недолiк. Трамп у 70 рокiв став президентом США. Робiть висновки)))
14 Лютого 2017, 23:54
маковецькму до Трампа,як до .....вчитися,вчитися,вчитися.Ще ні одноі людин не вилікував,а якщо такі є,то вже давно в Черкасах.ЦЕ Медичне Світило косить капусту тільки за комісіі на зброю,права та беушне узд.Про яке Ви благо говорите,ця людина пропрацювала тільки на своє благо. Приіде з Голандіі-тиждень побігає по кабінетам,засвітеться(тіпа він працює),а далі торгує просроченими пігулками та узд,щоб повернути гроші за "відрядження" в Голандію. ЛЮДИ!!!! Відгукніться, кого вилікував Маковецький.... Тиша.
15 Лютого 2017, 00:28
знищив Савицький ще до Віслогузової. І кращого господарника в даний час для лікарні як Віслогузова немає, а Казімиров нехай наведе порядок у відділенні. Що хлопці-хірурги кінчається для вас лафа ? А до Маковецького і Віслогузової далеко вам ой далеко.
15 Лютого 2017, 00:31
Я теж працюю у лiкарнi i можу робити висновки. Подивiться якi черги до Маковецького, вiн лiкар, який професiйно робить дiагностику. Пацiенти про нього завжди гарно вiдзиваються. У Пирiг чомусь черги немае.
15 Лютого 2017, 00:51
Маковецький не лікує, а лише робить УЗД обстеження і від правильної діагностики залежить подальше лікування і дякуючи Адаму Степановичу (кращого лікаря з УЗД в Ковелі немає) багато жителів Ковеля сьогодні живуть. І не лийте бруд, бо самі за комісію берете в 10 разів більше, особливо окуліст
15 Лютого 2017, 01:53
Ну і які черги до Маковецького,коли вони були,і хто до його ходить.Це ж хабарник номер один в місті.Придбаний апарат,яким він ніби щось перевіряє то гуманітарна допомога Голандців Українцям----поняв.
15 Лютого 2017, 02:17
Я також працюю у лікарні. Маковецький дуже хороша людина, прекрасний УЗД-діагност, його заключення підтверджені обласними спеціалістами. До нього звертається багато людей не тільки з м. Ковеля, але і з інших районів - значить йому довіряють і поважають! Віслогузова - молодий керівник,молодець, навела порядок і тримає дисципліну в лікарні - але декому це не до вподоби (що видно із попередніх дописів). Останні 2 роки,коли лікарня знаходиться у "підвішеному стані" - всі працівники лікарні, щомісячно, без затримки отримують зарплату - це все заслуга Наталі Вікторівни, бо вона дбає про колектив, не дивлячись, що її обливають брудом.Так що, Наталя Вікторівна і Адам Степанович - бажаю Вам успіхів!
15 Лютого 2017, 02:47
А яка різниця як придбаний апарат, головне що працює, а Маковецький - лікар з досвідом! Тобі до нього далеко. А що до хабарника - то ти що, судиш по собі.Краще працюй і не збирай плітки по лікарні.
15 Лютого 2017, 03:20
Маковецький і Віслогузова знищили лікарню,це факт доведений.Яка в її дисципліна,їздить як дуринда до Ващенюка ,вже геть лягла під його.Пройде час і ви подивитесь,до чого вона дохазяйнується.
15 Лютого 2017, 12:08
Маковецький особисто привiз з-за кордону апарат, поставив його на баланс лiкарнi i знову погано. А Вiслогузова, яка зробила ремонт , якого не було 13 рокiв. Думайте головою, коли пишите усiлякi замовнi дурницi!!!!!!!!!!
15 Лютого 2017, 14:03
А куди має їздити Віслогузова? В управління сільського господарства чи в управління освіти? Це медицина і в управління охорони здоров`я їздить