Директор лісового господарства на Ковельщині «нарубав лісу» на понад два мільйони

14 Лютого 2017, 10:00
4632

Прокуратурою Волинської області повідомлено директору Державного підприємства «Ковельське лісове господарство» про підозру у вчиненні ним незаконної порубки дерев у лісах, що заподіяло істотну шкоду, перевищення службових повноважень, які спричинили державним інтересам тяжкі наслідки, та службового підроблення.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Прокурори спільно зі співробітниками управління захисту економіки у Волинській області департаменту захисту економіки Національної поліції України встановили, що керівник підприємства із середини січня по березень минулого року, перевищуючи надану йому владу та службові повноваження, подавав завідомо неправдиві офіційні документи для отримання дозволів на проведення суцільних санітарних рубок та вибіркових санітарних рубок та забезпечив видачу головним лісничим лісового господарства лісорубних квитків на здійснення санітарних рубок на земельну ділянку, яка вибула з користування підприємства, що призвело до незаконної порубки дерев і завдало шкоди навколишньому природному середовищу в розмірі понад 2,1 мільйона гривень.

Правоохоронця підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Коментарі
14 Лютого 2017, 13:15
За ним давно КОЛИМА плаче... Скільки завдано збитків екології і природі ковельщини у вигляді суцільної вирубки лісів ... Рубали і нищили ліс так , як будьто - би кінець світу наближався . Так не робили німці навіть під час окупації Ковеля !!! Браво , дай Бог щоб довели все до суда і покарали з конфіскацією його майна ...!!!
14 Лютого 2017, 13:20
Зато хату яку на Волі Ковельській вул.Миру відгрохав.....На нари років на 50!!!!!
14 Лютого 2017, 13:27
В свій час суворов казав- "Кто больше года прослужил в тылу, подлежит расстрелу без суда и следствия". життя показує, що це дійсно так. Посада зобов"язує, незалежно від того, хто її займає. . Тому, щоб не було таких отрібно міняти керівництво через пів - року. хапнув трошки, дай другому. так само і вищі ешелони влади. максимум рік мають бути депетати, і інша крадії.
14 Лютого 2017, 14:48
&quot;Правоохоронця підозрюють у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246, ч. 3 ст. 365, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.&quot;<br/> Щось не зрозумів, якого такого правоохоронця підозрюють і в чому, що лісник незаконно ліс нарубав?
14 Лютого 2017, 15:49
Не поділився, вот і кіндерята здали
14 Лютого 2017, 18:36
Цуманське ЛГ -керівника на підозру......
14 Лютого 2017, 20:32
А я думаю чиї це лісовози по ночам під вікнами їздять
14 Лютого 2017, 21:17
Щеб в Голобах перевірили лісників скоро лісів небуде за 2рокі більше 100гектарів.
14 Лютого 2017, 21:46
Давно пора . Самий зажерливий злодій.
15 Лютого 2017, 17:06
А в ТУРі посада директора передається в спадок: від батька до сина, а від сина, мабуть, до мами. ГАНЬБА такому підприємству, де не можуть обрати достойну людину. Підприємцям-деревообробникам тільки вершки залишаються від лісу, а в ТУРі тисячі кубів якісної деревини перероблюють на палет. Не тільки державний лісгосп прославивився своїми &quot;ЗДОБУТКАМИ&quot;. Скоро черга і до ТУРУ дійде.
15 Лютого 2017, 17:51
Дуб в.м.мусар ти тухладирий!!!Тебе не поху-й? Дура ти дурная!!
15 Лютого 2017, 17:51
Дуб в.м.мусар ти тухладирий!!!Тебе не поху-й? Дура ти дурная!!
15 Лютого 2017, 17:52
Дуб в.м.мусар ти тухладирий!!!Тебе не поху-й? Дура ти дурная!!
16 Лютого 2017, 11:16
КАШІВСЬКИЙ ліс роками ріжуть на палетти в селі СИТОВИЧІ . хто цього не знає .