Депутат розповів про оборудки в ковельському РЖКП № 2

14 Березня 2020, 16:00
Володимир Косцьов’ят 11462
Володимир Косцьов’ят

Обранець громади оприлюднив анонімний лист про нібито зловживання з боку керівництва комунального підприємства.

12 березня цього року на адресу депутата Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Володимира Косцьов’ята надійшло анонімне повідомлення, в якому розповідалося про факти, щоправда без документів, розкрадання майна у ремонтному житлово-комунальному підприємстві № 2.

«Вважаю за необхідне оприлюднити для громади дані факти розкрадання майна, зловживання владою, підробки документів керівництвом РЖКП № 2 в Ковелі. Згідно повідомлення, рідня сестра керівника РЖКП № 2 Гейко Наталії очолює на підприємстві відділ кадрів – це Климець Лідія Михайлівна. Їх подруга юрист – Клімук Руслана. Разом вони організували «схему» виведення бюджетних коштів з комунального підприємства», – пише Володимир Косцьов’ят на своїй сторінці у Facebook.

За словами депутата, який оприлюднив і сам текст анонімного листа, 30 фейкових осіб були начебто працевлаштовані на роботу до РЖКП № 2, однак протягом 4-х років їх зарплату собі привласнювала директор комунального підприємства та її командна. В місяць посадовці заробляли 300.000-350.000 гривень. Списувалося також пальне.


 

«Під час керівництва РЖКП № 2 Гейко Наталія придбала дві квартири в м. Ковелі по вулиці Володимира Кияна, 110б і Володимира Кияна, 70б. Ремонт у квартирах зроблений за рахунок матеріалів, котрі списувалися на ремонт у під’їздах багатоповерхівок Ковеля. Списувалося пальне на стару техніку, яка не виїжджала тощо. Придбано для персональних потреб дороговартісні приватні автомобілі. Для джерел доходів таких чиновників пояснень нема», – вказує Володимир Косцьов’ят.


 

Через соціальну мережу він просить правоохоронців звернути увагу на такі факти і перевірити це повідомлення, а свій допис адресував до Офісу Президента України, Офісу Генерального прокурора, Національної поліції та особисто Арсена Авакова, СБУ, НАЗК, Волинської ОДА та обласної ради, Волинської обласної організації партії «Батьківщина» та Державного бюро розслідувань.

Читайте також:

Коментарі
14 Березня 2020, 18:10
Обовязкого доведіть справу до кінця! До Президента,до Авакова! Правильно!Не дозволяйте купці задрипаних бикуватих колгоспників збагатчуватися за рахунок простих ковельчан! Давно пора НА НАРИ!!!!!!!!!!!!!
14 Березня 2020, 18:51
А хіба не повідомлялочь про це з першого дня, коли Товстига прилаштував її на цю посаду. А кукукнутий хіба не чув скільки кримінальних справ вже було відкрито на памідориху до цього? А тепер, коли відповідні органи поклали памідориху і її когорту мордою до підлрги то всі зразу і прозріли. Хіба не раз писалось що товстига в дрлі? Копайте далі. Там і мерським духом пахне.
14 Березня 2020, 21:32
якщо Товстигу і памідориху не посадять, то правоохоронних органів у нас немає
14 Березня 2020, 21:57
Цікаво а коли прибиральники перетворюють підїзди на тимчасоий склад вторсировини,порушуючі санітарні та протипожежні правила-це по вказівці Помидорихи...
14 Березня 2020, 22:36
а ніхто не замислювався над тим що по вул. Кияна живе її падєльнік Товстига? Йому вона теж непоганий ремонт зробила. Та й він за цей час на ЖЕківські грошики хатинку прикупив. Так що там не все так просто.
14 Березня 2020, 23:31
А вже помідориху посадили??????
14 Березня 2020, 23:58
&amp;quot;За свою куму<br/>Сяду хоть в тюрьму,<br/>Хоть в огонь, хоть в бой<br/>Пойду за кумой!&amp;quot;
15 Березня 2020, 00:10
А де ж ви депутати були раніше коли до вас люди звертались жалілись тоді до виборів було далеко а зараз вибори близенько і Костьовят показує що він щось може
15 Березня 2020, 00:12
А де були раніше коли люди жалілись
15 Березня 2020, 01:20
Молодець так повинен кожний депутат виконувати свої обов’язки
15 Березня 2020, 02:18
Вам самий з цього не смішно? Уроди ви. Розберіться спершу, а тоді чиніть людину, ви хоть знаєте всю правду, на рахунок цієї ситуації. Чи вам аби свій рот відкрити. З вашою сторони це низько пане депутате. Ви перше подивіться на те що ви робите. Знайшлися «золоті люди». РЖКП-2 розцвітає після приходу Наталії Михайлівни, а якщо вас «душить» жаба, то хай душить в стороні. Закрийте вже свої роти.
15 Березня 2020, 10:38
Ну якщо ви під розцаітанням яРжкп2 маєте на увпзі збільшення особистих статків як ви кажете Наталії михайлівниі тих хто її на цю посаду арилаштував, то я вам співсувпю. Ви запитайте краще працівників. Іони вам все скажуть<br/> Памідориху на нари!!!@@
15 Березня 2020, 10:39
Ну якщо ви під розцаітанням яРжкп2 маєте на увпзі збільшення особистих статків як ви кажете Наталії михайлівниі тих хто її на цю посаду арилаштував, то я вам співсувпю. Ви запитайте краще працівників. Іони вам все скажуть<br/> Памідориху на нари!!!@@
15 Березня 2020, 10:44
Ну якщо ви під розцаітанням яРжкп2 маєте на увпзі збільшення особистих статків як ви кажете Наталії михайлівниі тих хто її на цю посаду арилаштував, то я вам співсувпю. Ви запитайте краще працівників. Іони вам все скажуть<br/> Памідориху на нари!!!@@
15 Березня 2020, 11:37
Нічого , вона знає кому заплатити , щоб це все не підтвердилось. Побачите !)))
15 Березня 2020, 11:44
Вона знає кому заплатити , щоб це все не підтвердилось.)))
15 Березня 2020, 12:35
Ржкп розцвітає ,а на аварійні будинки забили болт,15 років ніхто палець об палець не стукнув ,плачуть що коштів немає .Позорище!!!Чмирота !!!
15 Березня 2020, 13:29
Помідориха настільки шльопнута, що навіть при нашій наскрізь корумпованій державі не по-дитячому залетіла. Але при чому тут Кукукнутий? Який його вклад в це?
15 Березня 2020, 14:07
Кажуть, не так давно СБУ обшуки в РЖКП робили з цього питання, знайшли купу її родичів, яких на роботі ніхто не бачив, але які зарплату отримували роками. Це правда! Дехто з них у Польщі на заробітках був (чоловік сестри), а йому в РЖКП зарплата нараховувалась.
15 Березня 2020, 14:55
Повісити суку разом з Товстигою біля міської ради.
15 Березня 2020, 17:41
Завтр 16.032020 о 14.00 прохання всіх ковельчан, які були обдурені Памідорихою, прохання зібратись біля офісу Ржкп2 з вимогою притягнення аферистки і її падєльників до кримінальної відаовідальності. Вимагати повернення коштів за ненадані послуги. На нари суку
15 Березня 2020, 17:48
а чому та аферистка до цього часу не арештована? Зараз поїде в Ліпіни і візьме довідку, що вона дура( хоча це й без довідки видно) і відмажеться від тюряги. А ті хто по її наказу подавав фіктивні табеля, нараховував зарплати, писам фіктивні документи про виконані роботи, списував будматеріали, будуть нести відповідальість. За все має відповісти Наталія Михайлівна з своїм падєльніком Товстигою.
15 Березня 2020, 19:11
Гнати потрібно на нари Товстигу за те що кришує помідориху і має долю з жеків.
15 Березня 2020, 19:11
15 Березня 2020, 23:48
Кукукнутий пізно вкакався. Десь щось почув і сам нашкрябав. Там порушені кримінальні провадження, арештована техніка, і неадекватну *керівницю* чекає кримінал. А на рахунок її оточення - там половина родичів *примазані*. Клуші паскудні.....
16 Березня 2020, 00:39
Помідориха в натурі може відмазатись. У наї діагноз зашитий в геномі. Хто з нею спілкувався, той підтвердить, що у неї серйозний психічний розлад...
16 Березня 2020, 09:13
садити падлюку і все. через неї скільки чесних хороших працівників змушені були звільнитись з роботи. Не хотіли мати діла з аферисткою. Конфіскувати все у всієї рідні до пятого коліна. Така падюка не має права на існування.
16 Березня 2020, 10:37
Коли знімали Савоніка з посади начальника ЖЕку то Товстига сам привів памідориху в крісло начальника. За ручку привів.А тепер за таку аферу 4 роки Товстига тільки по бабло приїзджав. І кіндер кожен день пасся, контролював як в його майбутній власності ремонт роблять. та мабуть на цей раз облом вийшов.
16 Березня 2020, 15:25
Якщо і на цей раз все замнеться, то немає у цього міста майбутнього... І влади у місті немає. І правоохоронних органів немає. І розуму у нас, ковельчани, немає. Якщо ми все ЦЕ ковтаємо... Молодець, Косцьовят, йому нічого не страшно, нехай воює за нас усіх, за дітей наших, за правду в місті. Здоров&amp;quot;я йому і сили!!!
16 Березня 2020, 15:55
якщо правильно покопають то факти можуть підтвердитися
16 Березня 2020, 16:06
Вангую: Помідориха буде виправдана і залишиться на посаді, для цього, кажуть, сам Кіндер їздив у Київ у високі кабінети. Слідчих та Косцьовята заставлять вибачитись перед Помідорихою і Товстигою за наклеп і неправдиві повідомлення про злочин. Потім слідчих звільнять за непрофесіоналізм. А люди й далі будуть платити за ненадані послуги, в кишеню Помідорихи і її подільників.
18 Березня 2020, 23:10
«Кажуть».. «кажуть»!!!<br/>Отак і збираються плітки!<br/>Народ,не кіпішуйте,бо вкакаєтесь!Тільки й можете , АНОНІМНО пообсирати сидячі на дивані!<br/>Вам всім до таких людей дорости треба морально!<br/>Своі «думки» запхайте далеко і глибоко)
22 Березня 2020, 17:55
Якби в помідорихи хоча б півклепки було, то хоч би трохи хитріше і помірніше крала - так, як крадуть всі інші начальники жеків. І не наїжачувала б мешканців будинків проти себе. А то знайшлися серед них ті, що знали про її діла і здали помідориху с патрохами. Залишилося її подільникам здати дуру, списати все на неї, щоб свої задниці прикрити.