Кіндера звільнили з посади голови Волинської парторганізації «Батьківщини»

14 Лютого 2017, 19:21
3911

За даними джерел нашого видання, які заслуговують на довіру, ковельський мер Олег Кіндер написав заяву про те, що складає із себе повноваження голови Волинської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Про це журналістам стало відомо після наради керівників місцевих осередків «Батьківщини», яка відбулася сьогодні у Луцьку в другій половині дня за участю партійних функціонерів з Києва.

Керівником обласної організації «біло-сердечних» замість Олега Кіндера нібито став голова Луцької «Батьківщини» Валерій Бондарук

Коментарі
14 Лютого 2017, 21:22
"Батьком-засновником новітньої української держави ми вважаємо Михайла Грушевського. Батьками корупції, популізму, неефективності, економічних криз є теж люди. Я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення незалежності, корупції, популізму і неефективності є Юлія Тимошенко", - сказав він.
14 Лютого 2017, 21:24
Всіх хабарників та корупціонерів до стінки
14 Лютого 2017, 21:26
Скільки ця мавпяча сімейка нахапала нікому і не снилося
14 Лютого 2017, 21:28
До них не мішало би долучити різну базарну Хамсу
14 Лютого 2017, 21:30
Як це така гидота може наживатися на громаді
14 Лютого 2017, 21:34
То що Юльку таки посадять
14 Лютого 2017, 21:48
Яка радість для всіх ковельчан
14 Лютого 2017, 21:50
Кажуть Гройсман і про Кіндера все знає
14 Лютого 2017, 22:06
Словосполучення БЮТ стає матюком
14 Лютого 2017, 22:08
То коли земельку різних бютовок Дубій повернуть бійцям АТО
14 Лютого 2017, 22:15
Яка приємна новина для нас ковельчан!!! Невже хтось повірить у те, що Кіндер сам взяв і написав заяву? Достеменно відомо що з Києва був десант, а саме, довірена особа Леді-Ю! Це ж треба було так допекти Юлю, щоб вона сраною мітлою погнала Кіндера з голови обласної Батьківщини!!! А тепер слово за громрадою і громадою! 20 лютого приєднатися до всеукраїнської акції і провести Ковельську акцію "Ковель без Кіндера" і виписати йому путівку в АТО, на передову, хай відробляє за вкрадену земельку і заробляє Героя!!! СЛАВА УКРАЇНІ!
14 Лютого 2017, 22:20
Дуже сприятливий момент для того щоб написати повторного листа до Тимошенко щоб вона порадила Кіндеру покаятися перед ковельчанами,попросити вибачення та написати заяву про добровільну відставку з посади міського голови.Дуже сприятливий момент,іншого такого може і не бути.
14 Лютого 2017, 22:38
не дуже радійте та не тіштесяпередчасно
14 Лютого 2017, 22:56
Кіндер Олег ти паскуда на вкраденому в рай не попадеш ,за все прийдеться відповісти.
14 Лютого 2017, 23:19
Ця СУКА не голосувала за ділянку для учасника АТО,закопати в тому білому мерседесі 0091 номер.Курву в пекло
14 Лютого 2017, 23:20
Його довірена компаньонка в рай вже попала нещодавно
14 Лютого 2017, 23:26
Федосюк Вєра???
14 Лютого 2017, 23:34
Він скотина не голосував за надання нам земельних ділянок,а на нараді пиздів,що він суд виграв. Його треба в мусорному баку повозити по місту.
14 Лютого 2017, 23:38
Пропоную серйозно обговорити можливі шляхи реалізації пропозицій "ДОЧЕКАЛИСЯ" та "Епістолярій". І не обовязково чекати до 20-го.Розпочинати підготовку до акцій необхідно вже зараз.
14 Лютого 2017, 23:47
Можливо завтра на громраді,яку до речі маленька Вєра не дає провести в міській раді.А може сходи робити просто перед білим домом,і будемо радитись,що з тим Кіндерлогом робити далі,чи дійсно того носорога провести городом в мусорному гівні.
15 Лютого 2017, 00:22
Підтримую.Збори проводити прямо перед білим домом.Що далі робити з головним мафіозі міста вирішемо на зборах.Керівники громради,призначайте точний час проведення зборів.
15 Лютого 2017, 00:37
В коментарях до іншої статті надибав толковий коментар,якому місце тут:До Печенюка!<br/>21:24 14.02.2017<br/>НЕ ЗВОЛІКАЙ! КОВЕЛЬ БЕЗ КІНДЕРА !!!!!!
15 Лютого 2017, 00:52
Схвалюю проявлену ініціативу.Було б дуже добре,якби завтра із самого рання на площі вже стояв намет в якому постійно знаходилися б представники ініціативної групи по проведенню акції.
15 Лютого 2017, 01:01
то прийди й постав намет і як буде кіндер йти до роботи то відразу його хапай в намет а то тіко пиздиш
15 Лютого 2017, 01:09
Давайте оголошення коли необхідно зявитися для установки намету.Згідний прийняти участь в чергуванні в наметі.
15 Лютого 2017, 01:13
Завтра буде засідання громради,прийдіть і поговоримо про проблеми о 16 год. в міськраді .
15 Лютого 2017, 01:38
Дякую за запрошення. Обовязково буду.Наполягаю на обговоренні моєї пропозиції щодо встановлення намету.
15 Лютого 2017, 01:46
То ти приходь і разом будемо щось робити,можеш захватити намета,і будемо разом ловити Кіндера,ти з парадного входа,а я з чорного,щоб не втік.
15 Лютого 2017, 02:00
Прочитав статтю. Прочитав коментарі. Рахунок по коментах 24-2 не в користь кіндера. Однак реально думаю що буде рахунок 24-2 в користь кіндера, бо писати то не мішки совати. І ловити реально Ви будете хіба що у себе в штанах...Я так думаю...
15 Лютого 2017, 02:14
Якщо лідери ГР спрацюють належним чином - рахунок буде не на користь Кіндера. На превеликий жаль,маю дуже великі сумніви стосовно того,що керівники ГР вміють ефективно проводити такого роду заходи.А тому,вірогідніше всього ,Кіндеру серйозні неприємності не загрожують.Я так думаю.
15 Лютого 2017, 03:25
Чого ти вчепився за громраду,ефективно-неефективно,то ти прийди і захвати із собою команду.
15 Лютого 2017, 03:57
Хлопці обіцяли з собою привезти Шмеля
15 Лютого 2017, 09:45
А бидлячий Канащук при ньом
15 Лютого 2017, 10:16
Хотілося б прийняти участь в акції.Чи не можна на цьому сайті організувати оголошення про час і місце проведення заходів.
15 Лютого 2017, 11:52
16.00 год сьогодні міська рада
15 Лютого 2017, 13:22
БЮТ позбувся Кіндера - тепер черга за ковельчанами. Кіндера - геть!
15 Лютого 2017, 13:55
Як не говоріть, а Кіндера &quot;опустили&quot;, адже бути головою очільником Волинської ВО &quot;Батьківщина&quot;, або якимось задрипаним радником - велика різниця! І однозначно, зроблено це лідером, &quot;партайгеноссе&quot; - пані Тимошенко, яка чітко зрозуміла, що на майбутніх виборах злодійкуватий та нахабний мер буде величезним тормозом!
15 Лютого 2017, 19:20
То Кіндер піде на пенсію чи в тюрьму
15 Лютого 2017, 19:40
В клетку паразита!
16 Лютого 2017, 02:24
Незабаром цього злочинного БЮТ н е буде
16 Лютого 2017, 10:30
укроп буде нам за голоси на виборах платити ! радикали нам вила роздадуть ! косцовят своїми таблетками поділится ! кошарук кого покриє, то буде зразу квартиру давати і безкоштовний квиток у аквапарк !!!!!!!!!!!!!!!
16 Лютого 2017, 20:29
Хлопці поставте мене в міську раду при вході квиточки продавати за вхід,Сорока обіцяв вигнати з базару
17 Лютого 2017, 00:53
Незабаром і Кіндера погонять
17 Лютого 2017, 01:18
Та гоніть вже з ринку того Сороку,скільки можна терпіти того ,вже таку морду нажер,квадратний.
17 Лютого 2017, 09:46
Ні хай СОРОКА БУДЕ І ЙОМУ ДОБРЕ І НАМ