Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Карантин / Фото ілюстративне
Карантин / Фото ілюстративне

Карантин у Ковелі: заборонена робота закладів харчування, торгівлі, культури, сфери послуг

10:55 18.03.2020
2794

У відділі економічного розвитку та торгівлі Ковельської міськради дали роз'яснення, кому заборонено працювати на час карантину.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено з 17 березня до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

Крім того, Верховна Рада прийняла законопроект №3219 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на апобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», відповідно до якого передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення заходів запобігання поширенню інфекційних захворювань.

Зокрема, порушення правил карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо такі дії призвели або могли призвести до поширення хвороби, то порушнику загрожує покарання у вигляді арешту строком на 6 місяців, обмеження або позбавлення волі на 3 роки.

Якщо ж порушення правил обсервації спричинило за собою смерть або інші серйозні наслідки для третіх осіб – порушник може отримати тюремний термін від 5 до 8 років.

У разі встановлених фактів порушення вищезазначеної постанови просять повідомляти у відділ економічного розвитку та торгівлі за телефоном – 61705; 61706 – в робочі дні або 102 цілодобово.

Читайте також:

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Юрій

12:35 18.03.2020

Заїхав в "Епіцентр", йде жвава торгівля, у вузьких проходах не розминутися. На запитання до адміністратора "чи і надалі будете працювати", у відповідь що вони не є ринком чи розважальним центром, тому і не закриваються на карантин. Вірус напевне любить свіже повітря на ринках...

Пані СправедливістьА

13:31 18.03.2020

Нашим ковельчанам всеодно,бо відділення Нової почти забиті "справжніми людьми",які дбають і про свою безпеку,а особливо про безпеку працівників,їм плювати,що працівників нагрузили дурними обов*язками:мити підлогу,обробляти все розчинами і це мають робити не прибиральниці,бо їх на почті немає,а дипломовані працівники,які ще до того повинні!!! привітно посміхатися та швидко обслуговувати несвідомих громадян,які повинні сидіти вдома,а не вештатися по пошті та піддавати інших ризику,але чомусь керівництво іншої думки і їм плювати на працівників нової почти!!! Ніхто не буде ні за що відповідати,бо керівники добряче заплатили,щоб їх бізнес процвітав,кому карантин,а їм прибуток небувалий,а працівники,це таке собі... Противно дивитися на цю всю брехню!!!

Вірусолог

16:40 18.03.2020

заборонено з 17 березня до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, ...закладів культури, ТОРГОВЕЛЬНОГО і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, і т.д. "Епіцентру" закон не писаний? - 102 куди дивимося.

Zorro

11:03 19.03.2020

Роз'ясніть будь ласка чи розповсюджується положення про КАРАНТИН на привокзальний пасаж. Чому вони торгують під час КАРАНТИНУ?

Коля Хамса контролер ринку

15:06 19.03.2020

Червонопикий робить файну справу знищує коронавірус своїм шмурдяком, а тітоньки торгують таранькою із Чорнобиля і закон їм не писаний.Контролери мають з поліціянтами процент-треба ж Сороці хату добудувати

111

14:15 21.03.2020

1. Епіцентр, окрім усього, продає також продукти харчування.
2. НП виконує свої зобов'язання перед клієнтами, дотримуючись усіх санітарних рекомендацій.

Боже, коронавірус заражає ще й масовим тупізмом людей...

Голодомор-2020?

19:38 21.03.2020

Через якийсь грип середнього рівня хочуть нам голодомор зробити? Мізків нема, а політичних ливідендів хочеться сильніше, ніж болить!

Продавчиня

09:08 28.03.2020

Привокзальним пасажем завідує Саша Шмулін

31 травня
Сьогодні
Вчора
29.05.2020
28.05.2020
27.05.2020