Карантин у Ковелі: у центрі міста відкрито торгують фруктами

21 Березня 2020, 13:20
Карантин у Ковелі: у центрі міста відкрито торгують фруктами 7708
Карантин у Ковелі: у центрі міста відкрито торгують фруктами

На вулиці Незалежності майже навпроти стоматологічної поліклініки продають фрукти.

Попри суворі обмежувальні заходи у зв’язку із поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 в самому центрі Ковеля на місці колишнього кіоску «Укрдруку» відкрито триває торгівля фруктами прямо з ящиків. До цього нема нікому діла – ні працівникам поліції, ані чиновникам з мерії, в посадових обов’язках яких прописано контролювати торгівлю.

Спецкор волинської газети «Вільна думка» Микола Силюк спитався у молодої продавчині, хто дозволив їй у період карантину торгувати прямо на вулиці.

«Я маю право! У мене патент. Я сплачую податки», – пояснила дівчина і, побачивши фотокамеру, хутко присіла, сховавшись за товаром.

Також повним ходом йде торгівля у супермаркеті будівельних матеріалів «Епіцентр». Якщо влада заборонила працювати дрібним підприємцям та малим підприємствам, лякаючи штрафом, то для олігархів все дозволено. З цього приводу депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят розмістив у Facebook відеозвернення.

«В такому «Епіцентрі» п’ять вокзалів Ковеля вміститися! Всі Ковельчани кинулися туди за покупками, бо мер Ковеля Олег Кіндер з чиновниками зачинили на карантин майже весь дрібний та середній бізнес! Хлопці з «Владної гідри», Короновірусна інфекція нікого не шкодує з владних кабінетів З Короновірусом не домовитеся! Захистіть малий та середній бізнес Ковельчан і припиніть діяльність винятково застосовувати карантинні заходи!» – закликає він на відео.   

 

Коментарі
21 Березня 2020, 16:06
Цю тимчасову (споруду) у центрі міста потрібно було демонтувати ще років 20 тому! зараз 2020 рік,центр міста,а не кацапській мухосранськ 1990 х!
21 Березня 2020, 17:20
Потрібно заблокувати той єпіцентр бетонними блоками!Потрібні представникі нац корпус у ! Герега торгуе з окупантами! має такі ж єпіцентри в окупованому криму Тількі переіменовані вони на Новацентр! Не будьте лохами!
21 Березня 2020, 17:54
А Я ТОРГУВАВ І БУДУ ТОРГУВАТИ ЗА НАМИ МУСОРА І МЕНІ ВСЕ ДО ДУПИ-ПРИВОКЗАЛКУ НІЩО НЕ ЗДОЛАЄ.Нова поліція нас навіть охороняє за певні девіденти від перевіряючих...
21 Березня 2020, 20:21
Ви перелякі ходячі в той епіцентр ніхто не ходить на відео парув машин на паркінгу а роздули з мухі слона, а той ларьок хоче хай робить без вас розберуться там
21 Березня 2020, 20:42
Всі супермаркети міста працюють, а що простий підприємець не може продавати овочі фрукти ?Микола Силюк не займайся фігньою не піарся на новинах висосаних з пальця !!!
21 Березня 2020, 22:42
ПІДУ ПРОГУЛЯЮСЬ ПО МІСТУ ТА ПРИВОКЗАЛЦІ-МОЖЕ КОГОСЬ ОБІЛЕЧУ
21 Березня 2020, 23:36
Так навпаки ж добре: купив на вулиці фрукти і не треба в магазин за ними йти і наражатись на небезпеку. В кіосках тепер краще отоварюватись.
22 Березня 2020, 12:20
Н а вулиці воно все з коронавірусом особливо якщо торгують мусорські морди
22 Березня 2020, 12:31
Варто перевірити на коронавірус циган з Гривяток ходять по селу шмаркаються та кашляють
22 Березня 2020, 14:41
Треба ввести карантин на інтернет, бо по ньому найбільше розповсюджується коронавірусне залякування населення...
22 Березня 2020, 16:12
Потрібно перевірити чиї родичі чи куми мають відношення до оновленної поліції із тих хто торгує і кому карантин до дупи!!!
22 Березня 2020, 16:33
Нічого введуть надзвичайний стан і все буде добре
22 Березня 2020, 16:55
А МИ ШМАЛЬ З МОЛДОВИ НА ПОШТУ ОТРИМУЄМО НАМ КАРАНТИН НЕ ПЕРЕПОНА
22 Березня 2020, 17:39
То циганва закладки і робить під наглядом поліції як і торгівля на привокзалці
22 Березня 2020, 17:41
Давно я шмаль не возив з Баармалі
22 Березня 2020, 19:31
А чому, коли ходив набагато небезпечніший від коронавірусного курячий грип та йому подібні таких карантинів і близько не було?
22 Березня 2020, 20:25
У ЦИГАН ШМАЛЬ БІЛЬШЕ НЕ БЕРЕМО
22 Березня 2020, 20:29
В циганів з Молдавії шмаль голіма та цигани молдавські-пуло, барижні суки
23 Березня 2020, 19:26
Вони і далі торгують яка мусорська гидота-мусорам все можна
24 Березня 2020, 01:07
А чому не оштрафовані на 17 000 гривень-видно беруть абонемент на торгівлю в мусоров
24 Березня 2020, 01:10
Раньше были времена, а теперь мгновения.<br/>Раньше поднимался член, а теперь давление.
24 Березня 2020, 12:33
Щось тут не так
24 Березня 2020, 13:23
Кукукнутий, ти хочеш організувати нам голодомор. Почни з себе. Може, від голодування трішки шиза відійде, настане короткочасна ремісія.
25 Березня 2020, 11:33
НІЯКОГО МУСОРА-ПОФІГІСТА КОРОНАВІРУС НЕ ВХОПИТЬ