Служба безпеки України розслідує справу по «Ковельводоканалу»

21 Лютого 2017, 09:50
4178

Кримінальне провадження відкрито за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем, якщо вони спричинили тяжкі наслідки), що карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016030000000303 здійснюється слідчим відділом управління СБУ у Волинській області. В центрі уваги слідства – придбання «Ковельводоканалом» автотранспорту. Нагадаємо, що у грудні 2016 року ковельчани Богдан Безека і Тамара Безека (син та мати) продали комунальному підприємству старий автотранспорт, отримавши на свої банківські рахунки більше одного мільйона гривень бюджетних коштів. Чи сплатили вони при цьому податки? І на якій підставі «Ковельводоканал» перерахував загалом 29 478,45 гривень прибуткового податку та військового збору за те, що фізичні особи здійснили продаж рухомого майна?

З метою забезпечення принципу гласності начальнику водоканалу Юрію Рибачку (на фото) було подано депутатське звернення з фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді. Юрія Івановича попросили надати невідкладно (як таке, що не потребує додаткового вивчення) копії трьох договорів № 0742/2016/220192 від 01.12.2016 р., № 0742/2016/232868 від 08.12.2016 р., № 0742/2016/32922 від 08.12.2016 р., трьох актів без номерів: від 01.12.2016 р. та від 08.12.2016 р., накладних № 1 від 01.12.2016 р., № 1 від 08.12.2016 р., № 2 від 08.12.2016 р.

Мова йде про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства міста Ковеля, а тому запитувана у депутатському зверненні інформація не належить до конфіденційної. Не тут то було! Дотримавшись десятиденного терміну, керівництво водоканалу надало формальну відписку.

Перший заступник прокурора Волинської області Віктор Швидкий підтвердив, що придбання «Ковельводоканалом» автотранспорту перевіряється слідчим шляхом Службою безпеки України, повідомивши письмово, що процесуальне керівництво досудового розслідування у цьому кримінальному провадженні здійснюється прокуратурою області.

Яким буде це «процесуальне керівництво»? Зважаючи на той факт, що перший заступник прокурора області Віктор Швидкий працював начальником УМВС України у Волинській області саме в той час, як його підлеглим, начальником Ковельського МРВ УМВС, був Анатолій Байцим, який зараз є заступником в Юрія Рибачка і давав відписку на депутатське звернення…

Коментарі
21 Лютого 2017, 12:01
Як цього гвалтівника пустили до людей-у клітку худобу,поки не відкупився
21 Лютого 2017, 12:04
А ЧОГО ЙОГО МИНУЛОГО РАЗУ НЕ ПОСАДИЛИ
21 Лютого 2017, 12:14
Треба брати на контроль громади розслідування цієї справи.
21 Лютого 2017, 12:20
Не посадили бо грошей багато має! І цей раз помлатить тай все! <br/>Ганьба судді , який винесе вирок не на користь ....... Беріться но вже за суддів бо шось розслабились вони.
21 Лютого 2017, 12:22
Нічим це все не закінчиться. Все замнуть як завжди...
21 Лютого 2017, 12:23
що це за авто за 35 тис. зелених ????. чому договорів немає в ПРОЗОРО???
21 Лютого 2017, 12:34
Про договори питайте у аферистів водоканалу гл.бухши і юриста вони точно знають і де гроші і де договора
21 Лютого 2017, 12:50
З усією строгістю треба питати з юристки.Чому вона промовчала про порушення законодавства пи закупівлі транспорту?
21 Лютого 2017, 13:42
Державна фіскальна служба надала конкретні роз'яснення в листі від 02.03.2016 №2267с/99-99-17-03-03-14. ДФС України, керуючись ст.52 Податкового кодексу України , розглянула звернення щодо оподаткування доходу, отриманого фізичною особою від продажу юридичній особі вантажного автомобіля, і необхідності сплати у такому випадку транспортного податку та повідомляє таке. У разі продажу фізичною особою вантажного автомобіля юридичній особі, така юридична особа зобов'язана була при нарахуванні (виплаті) доходу за вказаною операцією виконати функції податкового агента, зокрема нарахувати , утримати та сплатити (перерахувати) до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 5 відс. та військовий збір за ставкою 1,5 відсотків. Вантажні автомобілі не є об'єктом оподаткування транспортного податку. З повагою, Р.М. Насіров
21 Лютого 2017, 13:43
У водоканальської юристки пихи та гонору не міряно.Таких пихатих до роботи з відвідувачами ні за яких обставин допускати не можна.
21 Лютого 2017, 13:48
Та хіба ті недоумкі, , закони читають чи щось в них тямлять, роз'яснення і на лобі напиши то безтолку
21 Лютого 2017, 14:01
Якщо Ви так собі дозволяєте розмовляти при особистому спілкуванні, то може не варто
21 Лютого 2017, 14:06
Все вони добре тямлять, і все то знають . Рибачок керівник сильний, скрізь порядок . Жаба то душить ))). Самому слабо з такого гавна, в якому було підприємство, за короткий час вивести високий рівень.
21 Лютого 2017, 14:12
Шо деспот то деспот і перднути не дасть, яле як аварію робити то хоч нема проблем ні з інструментами ні з матеріалами, і машина під жопою завди є.
21 Лютого 2017, 14:12
Шо деспот то деспот і перднути не дасть, яле як аварію робити то хоч нема проблем ні з інструментами ні з матеріалами, і машина під жопою завди є.
21 Лютого 2017, 14:33
Якщо ми пашим як стахановці , то не дивно, що Ковельський водоканал одне з кращих підприємств в Україні по фінансових показниках!
21 Лютого 2017, 14:35
А може як раби, тільки за гроші?
21 Лютого 2017, 14:50
Заходила до Рибачка , напевно замало пропонувала , вигнав з кабінету , не втой кабінет зайшла, треба було б до сучок , то б продали б з патрахами . Затого й так себе пихато ведуть. ясно що хочуть???
21 Лютого 2017, 15:00
Шо раби то раби.Встигаєте кругом:і в Уховецьку на дачі.і в чисельних офісах по місту,і в батьківській хаті,і в інших &quot;потрібних людей .
21 Лютого 2017, 15:16
Він всім купляє по машині за 35 зелених
21 Лютого 2017, 15:19
Дав вказівку слідчому не поспішати з розслідуванням кримінальної справи. Хай Рибачок спершу вибачиться перед Галиною Стасюк, буде помякшуюча обставина.
21 Лютого 2017, 15:21
А може той суддя пристроїв в Рибачка якусь свою ЦАЦУ ?
21 Лютого 2017, 15:24
я був на сесі і бачив як Рибачок втікав від стасючки, вона його щось питала, а він щось там сичав до неї. Такий великий чоловяга і злякався таку малу стасючку, ото і приписав до неї Косцьовятом. Умисел тут є однозначно - помста.
21 Лютого 2017, 17:34
ще й з якими
21 Лютого 2017, 17:38
Кінь не кінь а вже всю міську раду построїла, і депутати під шнурком ходять, молодець Галя так держати
21 Лютого 2017, 17:39
За одно тре взнати скільки десятків тисяч бюджетних коштів було перераховано &quot;Союзу Національних бізнес-рейтингів&quot; - &quot;Ковельводоканалом&quot; за &quot;цирк&quot; двохрічної давнини, привселюдно та понтово влаштований О. Кіндером та Ю. Рибачком в Ковельміськраді (http://kowel.rayon.in.ua/news/17085-mer-kinder-vruchiv-kovelvodokanalu-nagorodu-slidi-iakoyi-vedut-do-moskvi).
21 Лютого 2017, 17:59
А ТИ ПЕРШИЙ ПО ЧОМУ ЩО родився з простатитом а тепер бігаєш по тамбурах заглядуєш кожному своє
21 Лютого 2017, 18:17
Проглянув статтю.Ознаки криміналу очевидні.Хто має право звернутися в правоохоронні органи?
21 Лютого 2017, 18:47
Юра пора валити в ОАЕ поки не посадили. А жополизам з водоканалу сушити сухарі ,сядєм усє!!!
21 Лютого 2017, 19:13
Треба і сучок поганих водоканальських ставити на місце.Це справжні гестапівки.
21 Лютого 2017, 19:54
&quot;Проглянув статтю.Ознаки криміналу очевидні.Хто має право звернутися в правоохоронні органи..&quot; То ж вони вже відкрили кримінал. У статті пишуть! Що ти куриш?
21 Лютого 2017, 20:02
Кажуть Юра Рибачок дуже засмутився і вже кудись замовив білети
21 Лютого 2017, 22:18
В центрі уваги слідства – придбання «Ковельводоканалом», але ви дибіли що гаврилюк, силюк і косцьовят разом взяті! немає в місті Ковель такої організації як ковельводоканал, а є Ковельське УВКГ. і на хер солі ви насипите рибачку, придурки!!!!
21 Лютого 2017, 23:08
А хто це так в істерику впадає.Невже ще недавно всесильна начальник юридичного відділу?Що смаленим запахло?
22 Лютого 2017, 00:36
Управління водопровідноканалізіційним господарством &quot;Ковельводоканал&quot; - повна назва по реєстру або УВКГ&quot;Ковельводоканал&quot;.
22 Лютого 2017, 00:36
Управління водопровідноканалізіційним господарством &quot;Ковельводоканал&quot; - повна назва по реєстру або УВКГ&quot;Ковельводоканал&quot;.
22 Лютого 2017, 00:47
Рибачок, Байцим,Дячук, юрист, бухгалтер повна буцигарня назбиралась,куди втікати на очисні ,ото попали .
22 Лютого 2017, 01:15
А Дячука яка провина?
22 Лютого 2017, 09:12
Не вивчив Рибачок табличку ділення - от і має гумором на свою дупу!
22 Лютого 2017, 10:53
Бачу зібралося п'ять дибілів біля компа , якім нехер чим зайнятися і ведуть переписку один з одним, ви ще біля кожного коментарю фотографію з рилом покажіть , хай все місто бачить, за свої слова треба відповідати, Хлопці як дуріїте от безделія то дрочіть.
22 Лютого 2017, 10:56
Та просто попривикали красти воду, привикли все на халяву, мати цілі фірми, а платити менше ніж пенсіонер по субсидії то й дуріють хто як може. Хочеться не хочеться , а платити то треба.
22 Лютого 2017, 15:03
Там і по іншим службам треба робити перевірки ,де дівають громадські кошти різні рибачки.
22 Лютого 2017, 23:31
Вангую: кримінальна справа скоро буде закрита за відсутністю складу злочину. Жодна маячня Косцьовята не мале, не має і не матиме ніколи судової перспективи.
23 Лютого 2017, 00:01
Рибачок не гвалтівник, бо в нього давно не стоїть. Просто придурок, який сходитьз розуму по пянці.
23 Лютого 2017, 14:00
Стаття 364 ККУ застосовується лише до службових осіб суб'єктів владних повноважень. УВКГ &quot;Ковельводоканал&quot; не являється суб'єктом владних повновежень.
23 Лютого 2017, 21:31
А правда, що п'яний Рибачок в кафешці у Каваса в горошок з квітами помочився?