Депутатів Ковельради просять зберегти старий будинок

23 Лютого 2017, 10:10
2995

На засіданні депутатської комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я озвучили звернення, яке стосується дуже старого будинку на вулиці Степана Бандери.

Звернення підписав голова Ковельського відділення Українського фонду культури Іван Панасюк, а безпосередньо приніс його у міську раду відомий громадський активіст Геннадій Сарапін, який до того очолював це відділення, а зараз, як він каже, вже керує самим фондом. Депутатська комісія взяла документ до уваги.

Даний будинок, в якому ніхто не проживає, є приватною власністю, хоча в генеральному плані міста значиться в переліку об’єктів культурної спадщини, як пам’ятка архітектури місцевого значення.

Коментарі
23 Лютого 2017, 13:04
нашу недолугу владу вже 2 роки просять про цей будинок. Нічого ви не допроситесь. ільки й чекають, коли заваляться стіни і скажуть - "реставрації не підлягає". ПАриміщення поліклініки тому приклад. тут на очах у всіх ковельчан здають все комунальне господарство міста і то нічого. Вже дійшла хвиля Товстиговських реформ і до Добробуту. Люди залишаються без роботи, а та скотина за халявні гроші собі відпочиває по курортах. Поки ця бандитська влада буде місто може пропасти з мапи України. Банду геть.
23 Лютого 2017, 14:02
Цієї голоти можна позбавитись тільки одним методом - Всіх запросити на обід в "Манстро". Нехай їх там місюрих трохи підкормить отруткою ци бацилами якими. Запитайте пікінеса чи смачна там їжа. Дристав мабуть з тиждень.
23 Лютого 2017, 15:09
Це мабуть єврейський в минулому будинок Продати його місцвим євреям за 1грвн ХАЙ ВІДБУДУЮТЬ за свій кошт і щось в єврейському стилі там То ковельчани будуть знати що колись єврейська громада була значною в Ковелі Представте собі що це буде на вул Степана Бандери Пора миритись і по другому про все думати
23 Лютого 2017, 18:16
складається враження, що звернення та коментарі писав оди і той же двієшник
23 Лютого 2017, 18:28
Тут лишають дописи одні і тіж - обіжені.Це їх рівень освіти і культури.Зато рот відкривати свій несоромляться.Вас усіх видно по "почерку" і мисленню.
23 Лютого 2017, 19:10
Писунів є мніго. А толку. Чого то усі ковельчани мусять платити за ремонт приватного чийогось старого будинка. Хай он фонд культури і Панасюк Іван викуплять нього в приватника і реставровують хоть золотом
23 Лютого 2017, 20:18
Той будинок тобто земельна ділянка давно належить сімейству Кіндерів
23 Лютого 2017, 20:41
будинок у стилі сецесії не міг бути збудований в кінці 18 століття,бо сам цей стиль з'явився лише наприкінці 19 століття.судячи з письмової грамотності, не кажучи про сам текст, варто назвати ковельське відділення не відділенням культури, а осоредком безкультур'я
23 Лютого 2017, 21:24
Голові Ковельського відділення Українського фонду культури Івану Панасюку (а також Сарапіну Гені-Володі):<br/>В зв'язку з Вашою хронічною безграмотністю рекомендую ліквідувати підпорядкований Вам осередок. Не ганьбіть українську культуру та достойне прізвище!!! <br/> З неповагою культурний ковельчанин!
23 Лютого 2017, 21:30
Ні хто його не буде зберігати... Його нищать як 9 аптеку і стару поліклініку... Хтось уже має плани на ділянку....
23 Лютого 2017, 21:30
По почерку бачу що пише той хто запустив сюди ту новину Якщо хочеш щоб тут було цікаво і справедливо не втручайся в здорові думки А всяку грубість в каналізацію ! А грамотність букву чи кому \це те що ти вмієш \ не став за головне Не всі в універитетах вчились
23 Лютого 2017, 21:52
Дійсно хай єврейська громада покаже як шанує свою історію, відбудує- реставрує, а то про кладовище щось вже мовчать що біля ДК Шевченка. як робити на ділі то щось то їх немає а скандал роздути вміють
23 Лютого 2017, 22:07
А з якого боку тут євреї ??
24 Лютого 2017, 00:48
По перше... З жахом читала звернення!! Скільки граматичних помилок... Яка може бути культура... Жесть. <br/><br/>Друге: 100 % інфо. Цей будинок викуплений, він у приватній власності та не є у реєстрі пам'яток архітектури....
24 Лютого 2017, 00:57
&quot;в генеральному плані міста значиться в переліку об’єктів культурної спадщини, як пам’ятка архітектури місцевого значення.&quot; Якщо будинок викреслили з цього переліку, то скажіть коли саме? І коли відбулися зміни до генплану?
24 Лютого 2017, 10:19
Це громада міста за власні кошти має реставрувати КОМУСЬ, хто є власником, будинок? ;) то ще і мені відреставруйте!!!
24 Лютого 2017, 11:07
Яка там пам'ятка, кому треба пам'ять, віддайте Вовку чи Нагорнику побудувати там торговий розважальний центр.
24 Лютого 2017, 16:29
Выддаймо Кошаруку і хай збудує КОШЕРНИЙ РЕСТОРАН