У ковельських маршрутках пенсіонерів перестануть возити безкоштовно

31 Березня 2020, 13:00
Автобус 2463
Автобус

У Ковелі з 1 квітня призупинять перевезення пасажирів пільгових категорій на соціальних маршрутах.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про припинення з 1 квітня до завершення карантину пільгових перевезень на соціальних маршрутах. Це ще один із заходів, спрямованих на попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19.

На цей час не виплачуватиметься компенсація перевізникам, з якими укладено угоди на надання згаданих послуг.

Також відтерміновули дію рішення виконавчого комітету від 12 березня про початок з 13 квітня перевезень до дачних масивів. Їх також відновлять після карантину.

Коментарі
31 Березня 2020, 19:45
З якого дива якась задрипана місцева рада може зупиняти дію центрального нормативно-правового акта? Намає у неї таких повноважень! І як оплата чи неоплата пенсіонером проїзду впливає на розповсюдження віруса грипу?
31 Березня 2020, 21:49
Бо як за свої грощі пенсіонери поїдуть, то вірус тоді чіплятись не буде.
31 Березня 2020, 21:50
а на цей період міскла влада має компенсувати всім пенсінерам втрати за проїзд. Що- слабо- кіндерлоги???
31 Березня 2020, 22:14
кіндори! Дайте старим людям дожити нормально!!!
31 Березня 2020, 23:29
Чим менше старпьори будуть шаритись містом тим менше буде інфекцій. Потрібно сидіти вдома.
01 Квітня 2020, 10:28
Рішення вірне. Тільки прийняти його потрібно «не до завершення карантину» а назавжди !!!
01 Квітня 2020, 11:25
Я вже картолю ПОСАДИВ!
01 Квітня 2020, 12:53
Правильно!!! Пенсіонерам хоч пенсію принесуть, тай катаються вони по тих маршрутах по декілька раз на день чи треба чи не треба!! А більшість молоді без роботи, без зарплати, можливо саме їм потрібні доплати та компенсації у такий час?
01 Квітня 2020, 13:25
Продуктами вони запаслися вже на півроку. Хай посидять вдома.
01 Квітня 2020, 14:21
Как же мы -пенсионеры доберемся на на наш любимый дачный масив???
01 Квітня 2020, 16:48
пішком з кравчучкою
01 Квітня 2020, 16:48
пішком з кравчучкою
01 Квітня 2020, 16:53
і взагалі старпьоров нафіг з насиджених місць по бюджетних фірмах і буде як в білорусі і робота і дохід в родини
01 Квітня 2020, 16:54
надачі можна і жити
01 Квітня 2020, 19:55
А я вже картошку посадив!!!
02 Квітня 2020, 15:51
Бажаю Гостю ,1234 ,Васіі дожити до поважного віку і кожен день слухати дурню , яку вони зараз пишуть
02 Квітня 2020, 18:44
хто посадив картоплю? дайте координати-поможу викопати.Вже!!!
02 Квітня 2020, 20:48
хто посадив картоплю? дайте координати-поможу викопати.Вже!!!
02 Квітня 2020, 21:31
хто посадив картоплю? дайте координати-поможу викопати.Вже!!!
02 Квітня 2020, 23:43
А скільки грошенят від цієї афери покладе солодка парочка Товстиг у свій Гаманець?
03 Квітня 2020, 02:18
Мені — 59 І через рік я своєї думки не поміняю.