Ковельські комунальники перешкоджали поліції під час слідчих дій

02 Квітня 2020, 11:30
Наталія Гейко 4867
Наталія Гейко

Працівники РЖКП № 2 заважали поліцейським проводити слідчі дії.

Працівники ремонтного житлово-комунального підприємства № 2, яким керує Наталія Гейко, у робочий час замість виконання своїх службових обов’язків заблокували транспортні засоби, що підлягали переміщенню поліцією. Крім цього, комунальники у період з 13 години 40 хвилин до 16 години 20 хвилин розмістилися на лінії воріт та, утворивши «живий ланцюг» з близько п’ятнадцяти осіб, перешкоджали проведенню слідчих дій, проїзду спеціальної техніки для перевезення речових доказів.

Ковельським відділом поліції відкрито кримінальне провадження № 12020030110000491 за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 343 КК України (Втручання в діяльність працівника правоохоронного органу), що карається штрафом від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців.

Керівниці РЖКП № 2 поліція скерувала запит про надання інформації та копій табелів обліку робочого часу працівників підприємства за той день. У відповіді йдеться про переведення підприємства у режим роботи в умовах карантинних заходів та необхідність виконання положень глави 15 Кримінального процесуального кодексу (Тимчасовий доступ до речей і документів).

Слідчий суддя Ковельського міськрайонного суду Петро Бойчук ухвалою від 30 березня надав слідству дозвіл вилучити в РЖКП № 2 табелі обліку робочого часу працівників за березень 2020 року, зобов’язавши керівника підприємства надати оригінали вищезазначеної документації.

Читайте також:

Коментарі
02 Квітня 2020, 14:47
От тепер візьміть це питання на контроль! Все місто знає, що в РЖКП №2 оформлені родичі Гейко Н., яких на роботі ніхто не бачив, але які справно зарплату отримують роками. Доведіть кримінальну справу до кінця і засудіть Гейко Н., щоб ковельчани зрозуміли, що в місті є правоохоронні органи!!!
02 Квітня 2020, 15:22
Так добре біля коритця-ТО ЇЇ СОРОКА НА БАЗАРІ НАВЧИВ
02 Квітня 2020, 15:41
А чому памідориха не заарештована чи хоча б не відсторонена від виконання своїх обов"язків. Хоча розкрадання державних коштів не є обов"язком керівника комугального підприємства. На вила суку!!!! Таке бажання працівників РЖКП 2 для своєї керівниці.
02 Квітня 2020, 17:06
А чому ця БЮТівська сучка не сидить
02 Квітня 2020, 19:25
Жек 2 нічого не робить!!! <br/>Тільки гроші бере!!! Задовбали!
02 Квітня 2020, 19:25
і з конфіскацією її всього майна і Товстиги. Він ставив ту пройдоху на посаду. Це його кума.
02 Квітня 2020, 19:51
Ці так звані слідчі дії - таке ж маски-шоу, як і карантин... Мінти не змогли вилучити папери? Не смішіть!
02 Квітня 2020, 19:52
Ви серйозно?!!! У Ковелі провоохоронні органи існують лише на папері. Перелічіть справи, доведені до логічного закінчення, які б довели, що прокуратура і поліція дійсно захищають інтереси простих ковельчан. Дідусів та бабусь з привокзального ринку тільки вміють тіпати, як циган грушу, і протоколи анектодитні на них складати. Херої...
02 Квітня 2020, 23:36
Всім відомо, що РЖКП-2 послуг не надає зовсім, а гроші з людей дере. Як помідорисі вдається це робити? А дуже просто - зазомбоване населення саме платить останні копійки, боїться власної тіні. Хоч має повне право не платити, якщо послуги не надаються. І нічого помідориха не зможе зробити, тільки менше в кишеню покладе.<br/>І щоб знали, панове зомбі, РЖКП-2 з 2016 р. ні разу не зверталось до суду з заявою про видачу судового наказу чи позовною заяву про стягнення оплати за послуги (не надані).<br/>Що ж, платіть і далі, раби затуркані! Останню копійку - в кишеню помідорисі!<br/>І не зволікайте!
03 Квітня 2020, 02:22
А я беру абонент у мусоров на рік і торгую шмурдяком та папіросами з Білорусі
03 Квітня 2020, 03:23
Памідориха не тільки жек вкрала. Вона ще й кукукнута на всю голову.
03 Квітня 2020, 11:24
І яким то треба бути , щоб виконувати злочинні вказівки керівника