Поліція розслідує розтрату «Ковельводоканалом» бюджетних коштів

07 Квітня 2020, 14:00
Юрій Рибачок 3845
Юрій Рибачок

Правоохоронці звинувачують керівництво комунального підприємства у розтраті бюджетних коштів на користь службових осіб проєктної організації.

Слідча суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк ухвалою від 2 квітня надала дозвіл поліції зняти копії з проєктно-кошторисної документації щодо будівництва водопровідної мережі у Ковелі на вулиці Володимира Кияна та реконструкції локальних водозаборів, яка була розроблена ТОВ «Проекткомунбуд» (м. Львів) і перебуває у Ковельському управлінні водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал», де начальником Юрій Рибачок.

Вилучити документи старший слідчий поліції Дмитро Мартинюк просив у рамках кримінального провадження №12019030000000104, яке відкрите 26 листопада 2019 року за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 191 КК України «у зв’язку із виявленням правоохоронними органами ознак розтрати службовими особами УВКГ «Ковельводоканал» на користь службових осіб ТОВ «Проекткомунбуд» бюджетних коштів».

Про розтрату стало відомо під час планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності комунального підприємства. Встановлено, що в ході виконання договорів, укладених між УВКГ «Ковельводоканал» та ТОВ «Проекткомунбуд» на розробку проектно-кошторисної документації для об’єктів «Будівництво водопровідної мережі від НС-ІІ» та «Реконструкція двох локальних водозаборів», безпідставно включено до договірної ціни позицію «витрати при роботі в несприятливий період» із застосуванням коригуючого коефіцієнту 1,2.

Такі витрати, згідно чинного законодавства, можуть включити у разі виконання робіт в період з 10 листопада по 25 квітня. У даній справі роботи фактично виконувалися в червні та липні.

Загальна сума необґрунтованих нарахувань становить 48 272,77 гривень.

Представник УВКГ «Ковельводоканал» пояснив по телефону судді, що «підприємство готове надати слідству копію документації, натомість вилучення оригіналу може призведе до зупинення робіт по водопостачанню населення, оскільки на даний час ще не завершена процедура передачі побудованого водопроводу на баланс підприємства».

Нагадаємо, з січня 2020 року у Турійському районному суді розглядається кримінальне провадження про обвинувачення начальника «Ковельводоканалу» Юрія Рибачка у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також:

Коментарі
07 Квітня 2020, 17:24
Після водоканалу Газон Іванович очолить ЖЕК або РЕС. Хай готуються
07 Квітня 2020, 19:34
Не посадять і не знімуть. Памідориха вкрала на мільйони і ніхто її навіть не відсторонив від виконання начальниці ЖЕКу. Так і краде далі
07 Квітня 2020, 21:44
А то не той проект, що по ньому на другий Ковель водопровід будували? Мабуть тепер проекти на експертизу треба в КРУ здавати. Бо після комплексної державної експертизи вони в кошторисах помилки знаходять. Давно так не сміявся. А от Рибачка вже мабуть міняти хочуть. Певно зависоко водоканал підняв. Пора опускати (чи продавати).
08 Квітня 2020, 12:00
З іконою в руках,а чому не в вишиванці та шароварах-яка гидота
08 Квітня 2020, 12:09
Взагалі, незрозуміло з якого боку тут водоканал? Проект розробляла львівська фірма, він пройшов державну експертизу, при чому тут водоканал! Водоканал експлуатуючу організація, а не проектна, і не компетентна визначати якісь там позиції та коефіцієнти, для того є державна експертиза! Якийсь маразм!!!!
08 Квітня 2020, 12:14
ті бойки ,товстиги та козаки вже не знають з якого боку вкусти того Рибачка! Зрозуміло одне, якщо ти не в їхній коаліції, то на тебе будуть нести всяку ахінею і лити бруд!
08 Квітня 2020, 12:23
Насправді, тій гоп-компанії ще далеко до Рибачка! на тобі руїни, а ти зроби з них цукерку....
08 Квітня 2020, 13:53
Але мушу віддати належне результату його роботи по підтриманню того дірявого човна на плаву.
08 Квітня 2020, 18:32
До НЕФАНАТА. <br/>«Боте»,не займайтеся підлещуванням. <br/> Який РЕЗУЛЬТАТ ???!!!ви про що... <br/>його природа це тільки гнобити людей і в цьому бачити для себе зиск . <br/>А відповідальність він ніяку не понесе ,як і до цього за всі діяння водоканалу ,ще коли із машинами були завищені суми ...що тоді із того вийшло.. <br/>не в нашій країні притягнути керівника до відповідальності.. <br/>Рука руку миє-це основний закон !!
08 Квітня 2020, 18:41
То вже просто вибори на носі Товстига напевно бали собі заробляє на рейтинг тай сере на того Рибачка , Юра ще той , себе загнати не дасть, не на того попали , самі ж і втопляться в своєму гамні.
08 Квітня 2020, 18:46
тож товстига не сам там цілу схему мутить , туди вже і правоохоронні підключилися
08 Квітня 2020, 19:29
Рибачок і ікона? Це смішно! Знаючи його 100 років дуже дивуюсь. Це несумісні речі. Хоча, чого не зробиш, щоб бути в тренді. Раніше всі начальники в партію вступали, а тепер бігають до церкви.
08 Квітня 2020, 19:30
Пора вже його в окопи відправити , хай там заробить бабло і покаже свої організаційні здібності. По віку та здоров'ю давно пора там бути. А на його місце в міську раду бажаючих вистачить, на медове місце як мухи позлітаються. Один стернічук буде сходи лизати до третього поверху.
08 Квітня 2020, 19:30
Знову хтось око поклав на посаду начальника Ковельводоканалу. А вкусити Юрія Івановича немає за що. От і скаженіє...
08 Квітня 2020, 19:31
Пора вже його в окопи відправити , хай там заробить бабло і покаже свої організаційні здібності. По віку та здоров'ю давно пора там бути. А на його місце в міську раду бажаючих вистачить, на медове місце як мухи позлітаються. Один стернічук буде сходи лизати до третього поверху.
08 Квітня 2020, 20:02
Для чого ікону згадувати яку йому дарують на ювілеї , побійтеся бога
08 Квітня 2020, 22:27
А де поділася Валєнтіна?
09 Квітня 2020, 02:18
Наївні дарителі, йому коньяк треба дарувати, а не ікони. Не допоможуть ікони змінити єство людини і бог тут ні до чого.<br/>А дарування ікон- це знову ж тренд сьогодення.
09 Квітня 2020, 04:50
Щука шукає річку,хоча складно самій шукати,отак і для цього директора де б він не був він створить собі схеми,бо це є страшна людина.Хто ще пам’ятає горгаз і тут в водоканалі багато крові випито із людей. <br/>Мене дивують ті,які хочуть знайти хоть якісь позитиви в цій особі...
09 Квітня 2020, 04:51
Щука шукає річку,хоча складно самій шукати,отак і для цього директора де б він не був він створить собі схеми,бо це є страшна людина.Хто ще пам’ятає горгаз і тут в водоканалі багато крові випито із людей. <br/>Мене дивують ті,які хочуть знайти хоть якісь позитиви в цій особі...
09 Квітня 2020, 04:51
Щука шукає річку,хоча складно самій шукати,отак і для цього директора де б він не був він створить собі схеми,бо це є страшна людина.Хто ще пам’ятає горгаз і тут в водоканалі багато крові випито із людей. <br/>Мене дивують ті,які хочуть знайти хоть якісь позитиви в цій особі...
09 Квітня 2020, 16:51
То де ж поділася Валєнтіна? Чи зарвалася втіхаря, а Ю.І. про це дізнався?
09 Квітня 2020, 16:52
То де ж поділася Валєнтіна? Чи зарвалася втіхаря, а Ю.І. про це дізнався?
09 Квітня 2020, 19:34
Самому цікаво. Вона давно поклала око на директорське крісло. Напевно, таки залетіла, але не в нього...