Кіндер і атовці: депутат назвав 5 фактів «напруженості» стосунків між мером і бійцями

27 Лютого 2017, 10:19
2558

Депутат Ковельської міської ради Сергій Кошарук навів факти, які, на його думку, доводять напруженість стосунків між Олегом Кіндером та бійцями.

Про це йдеться в його дописі у Facebook.

Повідомлення публікуємо повністю та без змін:

«5 фактів чому стосунки Олега Кіндера та АТОвців можна назвати, м’яко кажучи, «НАПРУЖЕНИМИ»

Олег Олексійович постійно вимагає у мене доказів того, що він не на боці АТОвців. На думку мера, у нього з ковельськими Героями дуже ПОВАЖНІ та ДОВІРЛИВІ стосунки. А я нібито зводжу наклеп… Гаразд. Тоді пропоную увазі міського голови конкретні факти.

1. Зволікав з наданням земельної ділянки першому загиблому в АТО Олександру Артемуку. («Учасники АТО досі чекають допоки депутати нададуть їм обіцяну землю», «Ковель сьогодні», № 49 від 18 грудня 2014 р.).

2. Неодноразово наголошував, що надавати землю учасникам АТО – це ініціатива Держземагенства і місцева влада до цього стосунку не має. (63 сесія міської ради, перше пленарне засідання, «Жінки та матері учасників АТО поставили владу на місце», «Ковель сьогодні», №47 від 4 грудня 2014 року).

3. Виступав за те, аби надавати АТОвцям земельні ділянки без розробленого ПДП. Натомість уже сформовані земельні ділянки в хороших місцях не проти роздавати невідомим особам. («Ковельрада обманює учасників АТО в питанні землі, – депутати» http://kowel.rayon.in.ua/…/17740-kovelrada-obmaniue-uchasni…), («Земля для учасників АТО «зависла» «у повітрі», «Ковель сьогодні» №40 від 6 жовтня 2016 р.), (http://volyninfo.com/posadovtsyam-meriyi-u-koveli-zakidayu…/).

4. Свідомо не голосував за окремі проекти рішень, якими надавалася земля АТОвцям. (http://artushenko.blogspot.com/2017/02/blog-post_11.html).

5. Підтримував «дерибан» землі на території військкомату. Не вважає за потрібне передавати в безоплатне користування майновиий комплекс Ковельського міського об’єднаного військового комісаріату по вулиці Грушевського, 12 (будівлі, гаражі, асфальтований майданчик разом із обнесеним навколо парканом) задля потреб військових. (http://www.prokovel.com/kovel_2016-698.html),(http://kowel.rayon.in.ua/…/17610-kovelskii-mer-hoche-zrobit…).

І насамкінець пригадаймо 63-тю сесію:

«Мама загиблого вояка вимагає допомогти його родині. Її грубо перервав Кіндер і це викликало обурення присутніх і депутатів. Матері загиблих скочили з місць і хочуть виступити. Кіндер наказав включити мікрофон», - несуться просторами Інтернету онлайн-повідомлення присутніх на місці подій журналістів.

«Згадайте, що ми Вам сказали, коли ми прийшли по допомогу? Ми не знали, де продаються бронежилети, бо їх не купиш в магазинах, – говорить Людмила, дружина учасника АТО, звертаючись до Олега Кіндера. – Ми не знали, де купити каски… Чому коли ми приходили до Поліщука (екс-голова Ковельської райдержадміністрації – авт.), він хоча б морально підтримував. Що ви нам сказали, коли ми звернулися до вас по допомогу? Пам’ятаєте? Скажіть присутнім в цьому залі. Ви нам сказали: «Хіба ж я їх туда посилав?». Я півроку чекала цього моменту, щоб сказати, щоб були хлопці…».

Коментарі
27 Лютого 2017, 12:40
На 63-й сесії очільниця ГО "Майдан Гідності" на адресу Кіндера висловила наступне : "...Ви що совість і стид втратили?Як Ви відповідаєте матері загиблого?Сором Вам!Як у Вас повернувся язик отак звернутися до такої людини?...Ідіть геть з посади!...Ви до чого дожилися...МИ РОБИЛИ РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ ПРОТИ ТАКИХ ЯК ВИ..."
27 Лютого 2017, 13:32
а якщо кіндер не прибере продажного Товстигу і товстигіну ПРО ТЕ ЖЕ Памідориху то буде не П"Ять факторів а всі 50. Товстига завалив комунальну службу. Подивіться, що коїться в будинках, які Товстига безсовісно пропив Вересу. Олег Олексійович - вас просять ковельчани поверніть незакоооно відчужені Товстигою будинки у комунальну власність. Якщо ви цього не зробите - буде велика біда. А від працівників КП. "Добробут" вам особлива подяка за те що апнув зайвого хабара а більше ніж 50 чоловік залишились без роботи а місто стане схожим на помийну яму.
27 Лютого 2017, 15:17
у Товстиги не було бабла купити бритву щоб пику свою поголити. от і здав Добробут. А ви там про якихось 50 звільнених. є провлеми й більш важливі.
27 Лютого 2017, 17:00
КООРДИНАТОР Кіндера і ГРОМРАДИ, 16:07 18.02.2017 :<br/>А в якому стані залишились ті питання, які винесені на порядок денний : <br/>- Тарифи на житлово-комунальні послуги. <br/>- Стан доріг і тротуарів у місті. <br/>- Зменшення ставки єдиного податку для підприємців. <br/>- Громадська вбиральня у центрі міста.<br/>- Е-декларація міського голови Кіндера О. О.<br/>- Різне, наприклад звернення до Парубія про відкликання нагороди.<br/>ковельчанин, 08:23 20.02.2017 : &quot;Чесні і прозорі&quot;депутати:Кошик.Пеніс,Галя,Костовят,Печенюк,Мякота -прозвітуйте про вирішення питань порядку денного.Де знайти вирішення даних питань,на якому сайті?
27 Лютого 2017, 17:10
Сірожа, ти за......бав. Ти кращий??? Є АТО, а при керуванні Сірожи не було, але Сірожик і так ділив кому тре. Сірожа ти кращий???
27 Лютого 2017, 22:22
Доводжу до відома, що при Сірожі в міській раді керував БЮТ на чолі з кіндерами, бо мав більшість. З 36-ти депутатів міської ради було 19 від БЮТУ та 7 від Нашої України на чолі з відомим &quot;рішалою&quot; Ромою Ляшуком. Рахувати ввмієш??? Як Кошарук міг ділити кому тре????
27 Лютого 2017, 22:33
Кошарук тут прав на сто відсотків,що Кіндер ворюга ще той.Сергій Дмитрович політик номер один,якби бютоголові його не гадили,видно бачать конкурента.
27 Лютого 2017, 23:24
При мері Кошаруку головою земельної комісії міської ради був Конащук (бютівець, нинішній радник мера кіндера). Як Кошарук міг ділити кому треба без відома кіндерів? А якщо є факти (компромат на Кошарука) давай викладай точно так, як це зробив Кошарук. А ми всі справедливо оцінимо!
27 Лютого 2017, 23:39
Пропоную всі земельні ділянки , які роздані біля річки Турія повернути все громаді , так як вони належать ковельчанам !!!!!!!!!!
27 Лютого 2017, 23:59
Для тупоголових Кошик і Кіндер ворьйо, запитайте у Кошика ,що то за радники медичні в області під керівництвом Кошика які отримують по тисячі і більше долярів, Кошик наш херой, Кіндер вор а Печенюк во всьому винен.
28 Лютого 2017, 00:35
Печенюк ні в чому не винен, бо він ще нічого не зробив.....
28 Лютого 2017, 09:36
ворьйо тратить вкрадене. на хати, машини, подорожі, часи. кіндьор має хати, дачі біля озер з часів коли головним екологом працював, машини, квартири в нових будинках. кошик живе у квартирі де були батьки, має квартирку з часів підприємництва, їздить службовою машиною, або бере у батька ель 200, яку з 2007 по 2016 року виплачував в кредит. кошик і кіндьор то дві протилежності. хто з них ворьйо дід панас мудрий дід панас розбереться.
28 Лютого 2017, 09:41
медичні радники зявилися ще до кошика, коли проект світового банку координував ващенюк, проект писався з 2012 року коли ще боря живий був. давайте ще кошику припишемо трампа чи циган на базарі. шо небудь, їй богу.
28 Лютого 2017, 14:13
Кошику!!! де базар біля Слайги, який ти обіцяв відкрити перед виборами?