Секретар Ковельської міськради порівняла депутата з мавпою

28 Лютого 2017, 15:10
3901

Під час обговорення на пленарному сесійному засіданні звернення міськради до Верховної Ради, Президента України та Кабміну щодо підтримки торговельної блокади на Сході лідер фракції «Солідарність» і заступник голови Волинської ОДА Сергій Кошарук запропонував внести до нього додаток.

«Наш голова фракції «Солідарності» робить якийсь новий додаток, який хоче… хоче себе посадити і, може я, знаєте, як та мавпа, і красівим, і розумним. І туда бігає, і туда бігає. І він не може зрозуміти, що він хоче», – сказала у мікрофон з президії секретар ради Віра Федосюк, назвавши додаток «брєдом».

«Віра Іванівна, ідіть у відставку! Вона має йти у відставку!» – крикнув з місця депутат з фракції «УКРОП» Володимир Косцьов’ят.

Лідер місцевої «Солідарності» попросив у головуючого Олега Кіндера дозволу виступити, той не відмовив, мовляв «да, будь ласка».

«Шановні колеги, я уже звик, як і більшість у залі, до різких висловлювань цих людей, які в президії. Сьогодні підтвердження тому було не один раз. Наче й звик, але з другої сторони й не можу звикнути, щоб… хтось порівнював з тваринами…», – мовив Сергій Кошарук і розкритикував владу міста за різні дуже сумнівні дії.

Коментарі
28 Лютого 2017, 17:40
Не треба Сергію Кошаруку бути таким падким на чужі репліки. А ну, уважніше: "Наш голова фракції «Солідарності» робить якийсь новий додаток, який хоче… хоче себе посадити (і може Я, знаєте, як та мавпа) і красівим, і розумним". По іншому зазвучало? Написано ж:"...може Я, знаєте, як та мавпа..." - виглядає, що самокритично зізналася Віра Федосюк, коментуючи красоту і розум непосидючого лідера ковельської фракції "Солідарності". А так, дійсно секретар Ковельської міськради порівняла депутата з мавпою. Бо ж секретар теж депутат.
28 Лютого 2017, 17:50
та Кошарук навіть до мавппи не досягає по своєму розумовому складу а Коцьовят то взагалі клоун на подобії Ляшка і яка скотиняка їх обрала в міську раду? що ці депутати срані зробили тільки піаряться і бігают по судах. прийде час і їх будуть тяати в суди і сподіваюсь що поміняють місця в залі на увмеру в сізо.
28 Лютого 2017, 18:46
а мені федосючка подобається. Нехай тільки скаже хто її ображає - то я всіх порву за неї. віра ти мій кумир. Я тебе люблю
28 Лютого 2017, 19:40
А Кошаруку так треба,бігав,як всраний ,коли обирали виконком,так вибирав Вєру-видру секретарем,а ось зараз чого і кому жаліється.ГАНЬБА.
28 Лютого 2017, 19:48
Тут ти прав на 100 відсотків,зараз хай пожинає свої плоди.
28 Лютого 2017, 19:50
істеричний пініс , підприємливий кошарук та неадекватний косцовят кого хочеш доведуть до нервового зриву ! я б їх не обзивав , а мовчки пи..див !
28 Лютого 2017, 20:16
підтримуємо
28 Лютого 2017, 20:21
Запрошую однопартійців до себе
28 Лютого 2017, 20:59
Видно добре Кошарук з Пінісом доводять Кіндера до нервового зриву тим,що красти не дають.Молодці,честь і подяка вам за те,що ви робите,ми виборці це все оцінимо.
28 Лютого 2017, 21:28
Нащо одному бютівському падлу десять земельних ділянок-повернути у властність громади та віддати участникам АТО
28 Лютого 2017, 21:36
ти думаєш що в кошика менше ?
28 Лютого 2017, 21:37
а може й менше, бо вже попродавав .
01 Березня 2017, 00:27
А ви її вмийте. Без косметики мавпа мавпою. Ха. Знайшли розочку
01 Березня 2017, 00:28
На превеликий жаль маємо те, що маємо. Недолуга виборча система за партійними списками приводить до влади людей з вкрай низькими інтелектуальними здібностями та моральними цінностями. Це простежується на всіх рівнях- від сільрад до ВР. Постійні чвари, образи, договорняки, бійки та прогули без поважних причин це типове обличчя нинішньої так званої «еліти». Заради справедливості вважаю, що Волинська обласна рада скоріше виняток із правил, там цього напевно найменше. Думаю, що це пряма заслуга Палиці. Зумів все ж таки об’єднати більшість заради рідної Волині. Ну а Ковель здається опустився нижче нікуди: - секретар ради висловлюється стосовно колеги депутата явно не толерантно з відкритою антипатією, міський голова взагалі дозволяє недопустимі висловлювання, недолугі коментарі щодо виступів депутатів міської ради, відверто критикує дії Прем’єр Міністра та Президента. Це що???? Влада, яка хоче, щоб її поважали?? Хоча, поважати таких завжди будуть виключно такі ж самі «індивідууми» (підлабузники, кар’єристи, люди без совісті і т.п.). Тому вердикт сумний...Куди йдемо, панове??
01 Березня 2017, 00:50
А чого костьовятий кіпішує-це ж не про нього. Чи про нього...
01 Березня 2017, 01:13
МЫ БУДЕМ МУРКУ ПЕТЬ
01 Березня 2017, 10:10
Цілком поділяю такий погляд. Палиця не допрацював над політичними кадрами (лідерами) у Ковелі.
01 Березня 2017, 11:24
Маємо всі перелічені Вами негаразди лише тому,що в Ковелі не діють механізми свідомого гроиадянського суспільства:"... Марія Доманська: відстояли честь і гідність. Хто б подумав, що в якомусь Ковелі треба цілий десант київських активістів, щоб переламати гомосовєтікус. Революція Гідності? Ні, не чули про таке в Ковелі..... Roman Lysyuk: Громадянське суспільство міцно спить в Ковелі... Я родом з тих країв, виріс там і розумію місцеву специфіку, в Ковелі буваю проїздом кілька разів на рік, .... Люди нічого, абсолютно нічого не роблять, щоб хоч якось контролювати чиновників. .... на вибори ніхто не ходить - а чого туди ходити, хапуга як сидів так і сидітиме... Торгують чим хто може, купують авто, яке хто зможе, будують хати, роблять автономне опалення, збирають гроші і відправляють дітей вчитися ...кожен собі старається, і я нікого ні в чому не засуджую. Це право людини жити як вона вибирає. Але люди живуть за принципом моя хата скраю. ..... Менталітет - заробити, домовитися, зберегти гроші і каналізацію в річку пустити... Наступним етапом років через 20 буде усвідомлення, що не хазяйством і збиранням грошей єдиними можна жити...."(кінець цитат).В котрий уже раз хочу запитати місцевих депутатів, очільників громадських організацій та осередків політичних партій про таке: Чи не виникала у Вас думка, що саме ви винні в тому, що наше славне місто має таку лиху славу?Може вже варто перейти від набридлого багатьом дешевого піару до реальних кроків по створенню в місті свідомого громадянського суспільства ?На превеликий жаль не бажає мене почути місцева еліта.Тому запрошую Вас пийняти участь у створенні в мережі ФБ постійно діючого дискусійного майданчика по пропоганді свідомого громмадянського суспільства.
01 Березня 2017, 11:58
А це вам не дискусійний майданчик, правда, анонімний? І ви також приймаєте участь у дискусіях не анонімно? Кого ви закликаєте створити дискусійний майданчик ФБ? Треба починати з себе! Ви ж до цього закликаєте? Вчите всіїх не бути байдужими? Почніть з себе, якщо не вдається вам достукатися до інших, до місцевих депутатів, очільників громадських організацій та осередків політичних партій і створіть дискусійний майданчик будь-де: у ФБ, однокласниках, в контакті, відкрийте свою сторінку на цьому сайті, обєднайте навколо себе людей які захочуть з вами дискутувати у відкритому режимі, тобто: ви створюєте дискусійний майданчик під своїм справжнім іменем з фото і всі бажаючі також відкрито приєднуються до вас, обговорюються проблеми у владі, місті відкрито, щоб видно було хто про що думає і хто на що здатний, а інакше, це чергове бла-бла з вашого боку і не більше. Покажіть що ваша хата не скраю...
01 Березня 2017, 12:30
Дякую за повчання, але Ви запізнилися з ними.Я вже створив в мережі ФБ дискусійний майданчик під своїм справжнім іменем з фото.Проблема в тому,що я не можу знайти бодай кількох однодумців для того щоб почати повноцінно працювати в напрямку пропоганди переваг свідомого громадянського суспільства в здійсненні контролю за місцевою владою.Тому і змушений робити "вилазки" на сайт для пошуку однодумців.Мої намагання поки-що безрезультатні.Може навчите в який спосіб можна підвищити ефективність моїх пошуків?
01 Березня 2017, 13:11
А хто ж їх обирав. Попроходили по партійних списках. Як Литвин у верховній раді. Його партія не пройшла, а він сидить.
01 Березня 2017, 13:42
Ваше справжне ім'я "Віртуальний Майдан" ? Я не знайшов дискусійного майданчика у ФБ з таким іменем. Якби ви насправді створили у ФБ такий майданчик, то де тоді логіка? Чому не підписуєтесь тут своїм справжнім іменем? У відкритій дискусії я готовий взяти участь під своїм справжнім іменем у відкритій і відвертій дискусій з будь-яких питань. Вам же ніхто не перешкоджає залишити пост з ФБ або залишити посилання на свою сторінку для переконливості ваших благих намірів?
01 Березня 2017, 14:32
Я не підписуюся своїм справжнім іменем тут тому що не підписуєтеся Ви як і 99%інших коментаторів.Назвіть прізвища 3-5 знайомих Вам відомих в місті людей опозиційно налаштованих до нинішнього правлячого режиму-думаю,що хтось із них може нас познайомити.Згідний розглянути зустічні пропозиції.
01 Березня 2017, 15:20
правильно зробила, бо ж він сам її до влади привів
01 Березня 2017, 16:11
найшли кого хвалити, палицю ! цей вилупок олігарха коломойського вам ще дасть закусити ! і пініс- істеричка, на місцевому рівні !
01 Березня 2017, 22:22
1) Мій коментар 22:28 28.02.2017. Після цього я нічого не писав! Чому до мене апелюють? <br/>2) Скажу &quot;реальному&quot;: Стосовно Палиці. Я лише констатую факт. На сесіях Волинської облради бійки були?-НІ. Договорняки були?-НІ. Відсутність кворуму була?-НІ. Хамство було? -НІ. Стосовно Вашого висловлювання &quot;дасть закусити&quot; скажу, що він і сьогодні людям дає (читай допомагає), а декому дійсно дає закусити (читай &quot;прикурити&quot;). Все нормально поки що, а там побачимо...
02 Березня 2017, 00:26
Повністю підтримую.