На Ковельському хлібокомбінаті не будуть освячувати паски

14 Квітня 2020, 16:05
Паска 6943
Паска

На Ковельському хлібокомбінаті почали випікати паски на Великдень.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила комерційна директорка ТОВ «Ковельський хлібокомбінат» Вікторія Кондратюк.

Однак, через релігійне протистояння прихожан УПЦ Московського патріархату і Православної церкви України тут вирішили продавати паски не освяченими.

«Була ідея освятити. Але виникли різнобічні регілійні думки... українська церква, російська, віруючі. Тому вирішили не святити, – зазначила у коментарях Вікторія Кондратюк.

 



 

Читайте також: В Україні визначили порядок святкування Великодня та освячення пасхальних кошиків

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
14 Квітня 2020, 19:33
ну скажіть, як може бути освячена паска розкольницьким бандерівським попом? Не смішіть людей.
14 Квітня 2020, 20:05
Нехай освятять московиті монахи з Києво - Печерської лаври з коронавірусом від Путіна
14 Квітня 2020, 20:52
Так само , як і ФСБешним московським.
14 Квітня 2020, 21:00
Гарні пасочки. А вже хто як захоче - нехай той так і освячує. Добра і здоровя всім..... З наступаючим святом!
14 Квітня 2020, 21:28
ти безмозгла дурепа, і антихристка. Тому так наша ненька Україна і страждає, що розвелось багато дияволів в бандерівських рясах.
14 Квітня 2020, 21:50
Комуноблазень смітюх послухав ряжених фсбшників із ТзОВ "РПЦ", які не мають до Бога ніякого відношення. А хіба від нього можна було чекати іншого?
15 Квітня 2020, 00:07
Дурний ти, гетю, але ж це вже не лікується.... Змирись...
15 Квітня 2020, 10:26
Геть з української землі московських холуїв. Подобається Расєя так їдьте туди , а якщо ви тут то закрийте рот і поважайте Україну і все українське !
15 Квітня 2020, 10:34
Незважаючи на карантин Онуфрій вирішив провести богослужіння на вулиці. Йому мало Києво печерської лаври , гундяй дав команду потрібно виконувати.
15 Квітня 2020, 14:22
Ти ні як козломорде чмо не вгамонишся.Який ти на хєр вірянин? Ти вилупок ФСБешний
15 Квітня 2020, 14:41
Навчись для початку поважати людину, *справедливий*. А хто *холуй* - не тобі казати.
15 Квітня 2020, 16:44
Монахів з московії, що осіли в Києво-Печерській лаврі З КОРОНАВІРУСОМ, мають перевірити на СНІД
15 Квітня 2020, 16:54
Чому ти не в кацапстані? Та тому, що ти там нікому не потрібний. Ворог любить зраду, але не любить самого зрадника. Для обох сторін зрадник - це сміття, витратний матеріал...
15 Квітня 2020, 17:37
Про яку повагу можна говорити ? Коли ходять по українській землі, їдять український хліб, користуються якими не є але українськими благами і при цьому рятувати за російську церкву за царя російського.... .<br/>Ніколи поваги до вас не буде !!!! Не заслуговуюте !
15 Квітня 2020, 18:58
І витрусити в цих ряжених фсбшників наркотики, пропагандистську макулатуру та іншу гидоту...
15 Квітня 2020, 21:33
Люди, скоро таке свято!<br/>Не треба сваритися. А Смітюх правильно зробив. Кому куди треба, той туди ха,й і йде.<br/>Чому хтось має розказувати куди йти святити?<br/>Люди! Живіть в мирі!
15 Квітня 2020, 23:25
Нащо мені коронавірус від Онуфрія та Гундяя
16 Квітня 2020, 00:47
Всі у Михайлівську церкву там вже московити віконця фіранками на паску затулили будуть як килька в банці- з балкону все видко
16 Квітня 2020, 02:21
Саме такі пришиблені, як ти у 30-60 з храмів хрести скидали і в церквах танцювали..... А потім не знали, де від біди подітися....
16 Квітня 2020, 02:29
Смітюху слід було організувати посвячення всіх пасок, щоб люди менше по місту ходили в період карантину. А хто бажає ходити ще в храми святити паски, то нехай собі ідуть.
16 Квітня 2020, 10:39
В монахів Києво печерської лаври короновірус а вони замість того щоб користуватись перевіреними методами(хресний хід, молитва і т.д) побігли в лікарню. Ну є в них розум?
17 Квітня 2020, 13:27
Ви або хрестик зніміть або труси вдягніть. Найбільша християнська традиція освячувати язичницький символ врожаю.
17 Квітня 2020, 18:43
Якщо я вдягну труси, то як тобі впірю?..