Ковельський депутат у своїх магазинах підняв ціни на продукти

15 Квітня 2020, 18:00
Ігор Пініс 12313
Ігор Пініс

У торговельних закладах міського депутата зросли ціни на продукти харчування.

У той час, як у Ковелі один активіст влаштує біля супермаркету пікет в знак протесту проти підвищення цін на продукти харчування, а волонтери розвозять безкоштовні продуктові набори малозабезпеченим, голова депутатської фракції «УКРОП» у Ковельській міській раді Ігор Пініс у своїх магазинах підняв ціни на продукти.

Про це повідомив у Facebook користувач під ніком «Goga Yurtoc», опублікувавши знімок продуктового магазину обранця громади, що знаходиться у Ковелі на вулиці Брестській.

«Сьогодні багато обговорюється питання підняття цін в магазинах під час карантину. Просимо місцевих депутатів вплинути на це. На фото продуктовий магазин одного з депутатів міськради від Укропу (Ігор Пініс) по вулиці Брестській. Такий самий магазин цього депутата знаходиться в селі Дубове. Під час карантину власник магазину (на фото) і магазину в с. Дубове, депутат міської ради в своїх магазинах підняв ціни на продукти на 30-50 процентів. Виникає питання, до кого ми намагаємось достукатись, щоб місцеві депутати вплинули на ціни в магазинах під час карантину? До тих, хто в своїх магазинах, для своїх виборців під час карантину підвищують ціни?», – риторично запитує автор допису.

Магазин Ігоря Пініса
Магазин Ігоря Пініса

 

Читайте також:

Очільника ковельського «УКРОПу» залишила помічниця

Заступник мера Ковеля згадав очільника місцевого «УКРОПу» і «медальки» за ветсанзавод

«Мої батьки пройшли розстріли», – депутат Ковельської міськради

Головний «укропівець» Ковеля уявив себе міським головою

З горілкою і танцями на гойдалках: ковельські «укропівці» відсвяткували День матері

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
15 Квітня 2020, 21:10
Ось такої, такий патріот і правдолюбець ?
15 Квітня 2020, 22:05
Обещал помочь с автобусом на Машиностроитель!
15 Квітня 2020, 22:29
В мене є магазини і я підняв ціни тому що вони піднімаються у постачальників, весь секрет, новина брєд заказушний
15 Квітня 2020, 23:19
Бродячі патріоти та активісти
15 Квітня 2020, 23:26
Цей екс депутат і так бідний нещасний, схуд напевно під час карантину і змушений був підняти ціни КАЗЛЯРА
15 Квітня 2020, 23:36
Я працюю з виробниками, і ні один виробник харчових продуктів з нового року ціни не піднімав. А пан депутат тільки на камеру дбає про громаду)))
16 Квітня 2020, 00:18
А я казав, що він вас всіх купить і знову продасть, але вже дорожче!)))
16 Квітня 2020, 00:42
Який гидотний тип як БАРИГА ВАЙЦМАН
16 Квітня 2020, 01:24
Аааааа а де ще один патрійот Кастьявят? Де його гучне слово у фісбуці? Чи ві своіх не здає?
16 Квітня 2020, 01:29
Актівіст хай краще гроші заробляє і тоді буде за що купити і дороще,а то клепки не має що і як працює в бізнесі несе фургу,ноги треба таким ламати за наклепи,хай іде під верховну раду покричить.Іди баран кучерявий на опт розкажи щоб не піднімали ціни.
16 Квітня 2020, 01:39
Пініс хуйло...ла-ла-ла-ла-лааа
16 Квітня 2020, 01:40
Перед тим як щось публікувати,раджу давати якісь факти,якийсь активіст,якийсь журналюга,взяли обіср...ли людину.Нехай активіст іде під верховну раду активує за ціни.Немаючи клепки як і що розказують про підняття цін.Він що мав взяти на опті товару,мав продавати дешевше як взяв,чи як?А потім ви скажете про податки а з чого них платити.Тільки люди які далекі від цього можуть прийти в малий магазин ще й в селі,і розказувати про ціни.
16 Квітня 2020, 04:03
Ціни дійсно деякі фірми підняли ,хлібокомбінати бо виросло борошно а також крупи дуже сильно так що підприємці мусили підняти ціни а на інший товар ціни фактично не помінялись .Так само і в даного підприємця!
16 Квітня 2020, 10:32
Будучи депутатом, хіба можна займатись підприємницькою діяльністю, згідно закону?
16 Квітня 2020, 10:39
Це там де ПРОДАЮТЬ все зіпсуте