Хто очолить Ковельське медоб'єднання

16 Квітня 2020, 16:36
4147

Відбулось засідання конкурсної комісії на зайняття посади керівника Ковельського міськрайонного територіального медичного об'єднання.

16 квітня заслухали пропозиції та провели співбесіду з претендентами. Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

Своє бачення розвитку медичного підприємства представили Валентин Вітер та Світлана Гаврилюк.

Після обговорення, комісія більшістю голосів переможцем визнала Валентина Вітра.

Міському голові рекомендували призначити його генеральним директором Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання.



Коментарі
16 Квітня 2020, 21:02
" Своє БАЧЕННЯ розвитку медичного підприємства представили Валентин Вітер та Світлана Гаврилюк." Бачення - це маячня! Я бачу там площадку для гвинтокрилів; червону ікру на дієтичному столі..... і БАЧУ, що НІЧОГО хорошого не бачу!
16 Квітня 2020, 22:06
Яка всраку комісія ?! Хто вони ці комісіянти ?! Зграйка хабарниківі і корупціонерів з міськвиконкому!!! Ганьба за таке рішення!!!
17 Квітня 2020, 00:26
Це було відомо, відразу як звільнився Самчук,яка комісія))) Зібрались клоуни
17 Квітня 2020, 00:29
Це було відомо відразу як звільнився Самчук
17 Квітня 2020, 01:27
А царь то не настоящий! Ганьба, рішення приймав Кіндер, бо в нього за дві каденції сформувалась "чуйка" , де є можливість поживитись. Хто запитав в колективу МТМО, чи хочуть вони бачити головним лікарем "збитого пілота".
17 Квітня 2020, 10:57
А хто такий цей Вітер,його біографія ,його якісь звитяги? <br/>Може хто знає то поділіться.Бо певно що люди не цікавлять нікого ні тим більше думка громади ,та колективу...
17 Квітня 2020, 11:06
Як тяжко жити... <br/>Читаєш і наскрізь видно оте кодло по відмиванню грошей в «некомерційному» підприємстві.Можеб хто поясний куди та кому ідуть усі побори із цього підприємства враховуючи і ці сумнозвісні добровільні внески.ВІТЕР буде виносити їх .Бо нам відома сила вітру ,з літератури пам’ятаю що вона сильніша навіть від сонця...
17 Квітня 2020, 11:18
Пир -во время ЧУМЫ...
17 Квітня 2020, 16:30
Вангую: піде все за вітром...
17 Квітня 2020, 17:32
Коли приберуть будку нібито з хлібом навпроти Вечірнього біля цурюльні де торгують шмурдяком та білоруськими цигарками.Перебралися від пошти...Хто кришує напівпяних бізнесменів.
17 Квітня 2020, 17:35
Піднімуть благодійні внески на70%-вже є розпорядження...
17 Квітня 2020, 18:42
І буде їздити щодня з Луцька на роботу Ковель і назад ?
17 Квітня 2020, 19:11
Наші гроші на вітер)
18 Квітня 2020, 08:59
Дадим квартиру.
18 Квітня 2020, 09:06
Дадим квартиру.
22 Квітня 2020, 12:59
НОРМАЛЬНИЙ ПАЦИК ПРОФЕСІЙНИЙ ПІДХІД ДО ВІДМИВАННЯ ГРОШЕЙ