Влада у Ковелі або не здатна, або просто саботує розробку «житлової» програми, – заступник голови ОДА

02 Березня 2017, 16:40
2972

На комісії Ковельської міської ради з питань житлово-комунального господарства говорилося про підготовку програми підтримки розвитку житлового будівництва у Ковелі.

Керівник фракції «Солідарність» і заступник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Кошарук розкритикував місцеву владу, бо депутати на сесії запропонували розробити цю програму, а чиновники нічого не роблять.

«Якщо проголосовано рішення ради і цього не робиться, то, відповідно, відповідальність має бути на виконавцях. Значить, вони не відповідають займаним посадам. Перевалювати на депутатів не треба. Якщо депутат ініціює вирішення проблеми, то значить він мусить бути за виконавця і розробляти саму програму? Я вважаю, що це неправильно», – сказав Сергій Дмитрович.

Він також нагадав випадок, коли депутати, щоб допомогти виконавчим структурам, розробили кістяк програми з термомодернізації житлового фонду.

«Міська рада підтримала, але й до досі ми не бачимо самої програми. Вже пройшло, напевно, більше року. Це говорить про що? Або наш виконком не здатний такі речі робити. Хоча ми зробили основу, а їм треба тільки дані ввести та інше. Або немає волі робити. Тоді рада мала би спонукати тих, хто відповідальний за такі програми, за їх підготовку, щоб вони покращили цю ділянку роботи», – переконаний пан Кошарук.

За його словами, у Ковелі слабко розвивається дана галузь. Потрібно вирішувати житлові проблеми насамперед учасників бойових дій, які на Сході відстоюють нашу незалежність. Наголосив він і на внеску забудовника на соціальну інфраструктуру.

«Це може мати і корупційні ризики. Є думка громадських активістів: скажімо, забудовник зайшов до певної посадової особи, яка приймає рішення, вони домовились про те, що така сума коштів буде обміняна на якусь квартиру. Тут може бути корупційний ризик, коли руками депутатів, які голосують на сесії, деякі особи отримують квартири в нових забудовах шляхом певних корупційний дій», – припускає лідер місцевої «Солідарності».

Як він твердить, потрібно зробити програму, яка мала би однакові для всіх правила «гри». А відносно вільних ділянок для житлового будівництва, з його слів, це – фундамент, закладений під нову поліклініку на вулиці Івасюка, хороше місце є на вулиці Кияна (донедавна – вулиця Ватутіна), де руїни колишньої військової частини.

«Я так розумію, що програму мали би робити управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства разом з відділом містобудування та архітектури. Можливо, Олег Олексійович [міський голова Олег Кіндер, – ред.] ще комусь доручить. Дивно, що запит про це був 22 грудня 2016 року. Вже пройшло стільки часу, а віз і нині там. Меру треба активізувати дану роботу та виконувати звернення нашої комісії», – дав настанову градоначальнику заступник голови Волинської ОДА.

Депутатська комісія одноголосно підтримала його пропозицію звернутися до міського голови з тим, щоб той активізував роботу в підготовці проекту «житлової» програми.

Коментарі
02 Березня 2017, 19:03
чергова афера Товстиги<br/>21:22 01.03.2017<br/>Чому в Ковелі вночі не горять вуличні ліхтарі?<br/><br/>Ось уже зо два тижні ковельчани в соціальним мережах скаржаться на те, що як тільки-но починає смеркати, їхні вулиці опиняються в повній темряві – не працює вуличне освітлення. Також у своїх дописах люди повідомляють, що жодного попередження чи графіка відключень вони не бачили й не чули, нарікають на погану роботу міської влади. <br/><br/>Цією незрозумілою ситуацією зацікавилися міські депутати, які навіть зініціювали позачергове засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення. <br/>Чому в Ковелі вночі не горять вуличні ліхтарі?<br/>На розмову запросили начальника управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства міськвиконкому Андрія Стернічука, щоб той пояснив ситуацію з віяльним відключення вуличного освітлення. <br/>Андрій Стернічук<br/>Андрій Васильович повідомив, що з 1 березня нинішнього року фактично всі вуличні ліхтарі перейшли під «юрисдикцію» фірми «Верес», яка виграла тендер на цей вид господарської діяльності, і припустив, що ймовірно, поки тривав процес передачі повноважень від попередника КП «Добробут» до «Вереса», могла виникнути ось така нештатна ситуація. Однак про те, що фактично більшість вулиць міста так довго перебуває чи перебувала без світла, він не був поінформований. Посадовець дуже здивувався, коли депутат міської ради Тетяна Кибиш на засіданні комісії довго зачитувала довжелезний список вулиць, серед яких значилися й центральні, де світло не горіло. Секретар міської ради Віра Федосюк також зауважила, що тривалий час парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, який добре видно з вікон Будинку Рад, не освітлювався. <br/><br/>Тоді Андрій Стернічук висловив пропозицію організувати виїзне засідання комісії і на власні очі переконатися, чи освітлюються вночі ті вулиці, про які повідомляється в соціальних мережах. <br/>заступник голови Волинської державної адміністрації Сергій Кошарук<br/>А депутат міської ради, заступник голови Волинської державної адміністрації Сергій Кошарук запропонував своїм колегам ухвалити звернення до керівника фірми «Верес» щодо їхньої роботи стосовно утримання вуличного освітлення, начальника Ковельського відділу поліції Івана Туся щодо того, чи траплялися на дорогах міста під час віяльних нічних відключень ДТП, головного лікаря МТМО Олега Самчука, чи зверталися за наданням медичної допомоги постраждалі в тих ДТП, а також до міського голови Олега Кіндера. Члени постійної комісії звернення підтримали.<br/>прокурор<br/>09:51 02.03.2017<br/>ЙЕС!!! Нарешті комунальні боси признались що фіктивнотздали тендери Вересу. Пан Стернійчук та не передача йде від Добробуту до Вересу, а на Вересі нема кому працювати і немає чим. Як може виграти тендер фірма, яка не має ані штатів, ані обладнання, ані бажання працювати. Хочу повідомити корупціонеру Товстизі - всі ваші корупційні дії фіксуються зпершого дня, як ви здали Вересу управління будинками. Кожен день, кожну хвилину ведеться моніторинг вашої злочинної діяльності. Будуть вам і вивіз сміття, і фіктивне прибирання парків коли Верес отримує гроші, а прибирання роблять ЖЕКи, буде вам і фіктивне освітлення. Не одна подія не залишиться без належної оцінки. На все свій час. Буде вам і помідориха, яка завалила ЖЕК2 і яка заправляє базарні машини жеківським паливом і забезпечує бізнес чоловіка транспортом. Нічого вам не минеться. Слава Україні.
02 Березня 2017, 19:40
Один з коментаторів сайту дуже точно висловився стосовно нинішньої влади:&quot;... Ковель здається опустився нижче нікуди: - секретар ради висловлюється стосовно колеги депутата явно не толерантно з відкритою антипатією, міський голова взагалі дозволяє недопустимі висловлювання, недолугі коментарі щодо виступів депутатів міської ради, відверто критикує дії Прем’єр Міністра та Президента. Це що???? Влада, яка хоче, щоб її поважали?? Хоча, поважати таких завжди будуть виключно такі ж самі «індивідууми» (підлабузники, кар’єристи, люди без совісті і т.п.). Тому вердикт сумний...Куди йдемо, панове??...&quot; Я повністю згідний з процитованим коментатором.Від себе додам : Не набридла Вам, панове депутати, пустопорожня говорільня?Коли ви вже зупините свавілля мера та секретаря ради?
02 Березня 2017, 19:57
Так ! дупатати нічого не повинні робити ! Тілько пи...діти !
02 Березня 2017, 19:59
Банду Геть!!!!!
02 Березня 2017, 20:03
всі ви, депутати, забагато говорите. ви б зробили хоч щось ....
02 Березня 2017, 20:40
Пропоную відловити депутатів говорунів- піарщиків(Кошарука. Пініса) та примусити їх під прицілом телекамер кількох телеканалів, перебуваючи в сміттєвому баку, пообіцяти ковельчанам менше говорити,а більше робити в інтересах виборців.
02 Березня 2017, 21:11
Я не пригадаю жодного випадку щоб хтось із депутів на цьому сайті розмістив якусь статтю щоб порадитися з виборцями стосовно якихось питань.Хто дозволив Вам ігнорувати думки виборців?
02 Березня 2017, 22:10
Хочу порадитись з виборцями відносно питання розміщення овочевого ринку біля магазину Слайга. В своїй передвиборчій програмі Кошарук з Шавою обіцяли навести порядок на привокзалці. А щоб селянам було зручно - обіцяли відкрити ринок на площі біля Слайги. А возик і до цього цасу з місця не зрушений. А виборці чекають - пане Сергій Дмитрович.
02 Березня 2017, 22:23
Бути вашому Кіндеряці у клітці з товстими прутами
02 Березня 2017, 22:43
Я також &quot;за&quot;.Депутати,члени громради не хочуть аж кричать цього робити.Як їх можна заставити робити те, що вони зобовязані робити???
02 Березня 2017, 22:56
Якщо земельна ділянка вартує 10 000 американських гривень,то чому бютівська банда не в клітці.
02 Березня 2017, 22:57
Розпродали Україну бютівські Мойши
02 Березня 2017, 23:33
...ЗА РЕЗУЛЬТАТОМ<br/>16:38 16.01.2017<br/>самий ефективний спосіб протидії злочинному режиму у даному випадку переобрання членів громради, як це їм не прикло чути, обрати людей, які зможуть приймати (ухвалювати) рішення, які є обов'язковими для розгляду Органом ( у письмовому вигляді, а не усно).... взаємодіяти із засобами масової інформації, ініціювати та проводити в установленому законом порядку громадську експертизу діяльності Ковельської міської ради та її виконавчих органів, громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів (рішень, розпоряджень сесії та Кіндера), ініціювати до Органу (Кіндеру, депутатам) розгляд будь-яких питань, що стосуються життєдіяльності міста та громади м. Ковеля, подавати проекти рішень на сесію Ковельської міської ради, брати участь у політичній діяльності, ініціювати і проводити масові заходи (збори, громадські «Віче», тощо). В разі виявлення корупційних дій або порушення законних прав і свобод громадян Органом, Громадська рада невідкладно повідомляє правоохоронні органи та здійснює громадський контроль за розслідуванням. Д И В Н О, але ці повноваження у них є згідно Положення, а діють лише у спосіб &quot;поговорити та розійтися&quot;. Схоже формула купи+продай= вигода.... - для них більш приємна ?...&quot;
03 Березня 2017, 00:19
а ти що, не влада? у місті ковель .
03 Березня 2017, 00:42
Вибирите меня.Троль Вася раньше торговал спиртом с мусорами
03 Березня 2017, 00:45
«Земельне питання ми не піднімаємо, це окрема тема розслідування в діях міського голови. На сьогоднішній день ситуація протистояння між діями на посаді голови м. Ковеля пана Кіндера О.О. та громадою міста загострюється, і тому мешканці Ковеля вимагають від громадських діячів почати безстрокову акцію: «Ковель – без Кіндера», – зазначається у зверненні до Юлії Тимошенко.<br/>Всі факти, які викладені вище, озвучені в багатьох засобах масової інформації.<br/>«Юліє Володимирівно! Нам би не хотілося настільки загострювати ситуацію. Покладаємо надію, що ви, як мудрий політик, втрутитеся в розв’язання конфліктної ситуації та вирішите проблемне питання мирним шляхом. Ми не бажаємо подальшого погіршення стосунків влади та громади, знімаємо з себе будь-яку відповідальність за можливі негативні ексцеси, які будуть виникати в процесі подальшого протистояння жителів міста, представників громади та самопроголошеного місцевого царя та хана, яким вважає себе ваш однопартієць п. Кіндер О.О.», – наголошує Микола Печенюк.(стаття на сайті від 21.11.2016 року )
03 Березня 2017, 01:19
Пропоную запросити громадських активістів з інших міст.Вони,як і у випадку зі звільненням Балака, дуже швидко розберуться в ситуації:когось примусять написати заяви на звільнення ,а когось пердадуть в правоохоронні органи для оформленням путівки до буцигарні.На своїх депутатів і громрадовців нема чого сподіватися - крім балачок вони більш ні до чого не здатні.
03 Березня 2017, 05:47
Я ходил просил у мера дай милион или хотя би участок около речки,я там двухэтажную землянку построю-не дал крохобор.Все себе любимому
03 Березня 2017, 08:32
Серьога Кошарук в школі був активним і на олімпіадах і в спорті і в туризмі і в літературно-музичному клубі і в шкільному самоврядуванні. На зустріч випускників збираємося і згадуємо. У нас з Кошаруком все добре.
03 Березня 2017, 11:23
Можу повірити,що в вшкільні роки Кошарук був таким позитивним.На сьогоднішній день в Кошарука зявилися такі негативні риси як самовпевненість,зверхність,неповага до виборців,не бажання вникати в суть ініціатив,які виходять з низів та робити вірні висновки із критики.
03 Березня 2017, 11:40
А я памятаю Кіндера з його деревяним пеналом та завжди відкритим ротом -жах.І ТАКА ЛЮДИНА ПРИТЕНДУЄ НА ЛІДЕРА НАЦІЇ
03 Березня 2017, 13:27
В мене вже бракує сил мовчки спостерігати за тим як влада провокує чисельні скандали,продовжує брехати та красти, &quot;клеїти&quot; із себе дурня,безпідставно ображати та принижувати депутатів.А ще більше мене обурює те,що депутати,члени Громради,керівники громадських організацій замість того щоб припинити свавілля владців,надають перевагу самопіару тим самим заохочуючи місцевих &quot;царьків&quot; до подальших зловживань та свавілля.На яку владу заслуговуємо - таку і маємо.Найбільша відповідальність за такий плачевний стан справ лягає на імітаторів протидії злочинному режиму.
05 Березня 2017, 13:08
тю дурню, депутати то теж влада !
06 Березня 2017, 06:16
Кіндер дуже хоче у Верховну Раду