Депутат подала до суду на Кіндера за «кнопкодавство» на сесії

03 Березня 2017, 09:43
4584

Депутат Ковельської міської ради з фракції «УКРОП» Галина Стасюк звернулася до міськрайонного суду з адміністративним позовом, в якому просить визнати протиправними дії міського голови Олега Кіндера під час сесії 2 лютого 2017 року.

Це сталося наприкінці пленарного засідання, коли депутати прийняли за основу проект рішення про створення тимчасової комісії з розробки регламенту міської ради VII скликання.

Голосування вже завершилося, як секретар міськради Віра Федосюк зайшла до сесійного залу і швидкими гучними кроками на високих підборах попрямувала до свого робочого місця в президії. Коли ж на електронному табло з’явилися результати поіменного волевиявлення, то «голос» Віри Іванівни, як не дивно, було враховано «За». Біля її карточки для голосування в цей момент на відстані протягнутої руки знаходився тільки міський голова Олег Кіндер. І лише він міг натиснути чужу кнопку. Або результат навмисне «підправив» хтось із секретаріату сесії?

«Я бачила, що Кіндер О.О. скористався карточкою Федосюк В.І. для голосування та проголосував за останню», – вказує у позовній заяві Галина Стасюк.

На справедливе зауваження Галини Стасюк до міського голови: «Олег Олексійович, прокоментуйте, будь ласка, не голосування секретаря ради. Віра Іванівна виходила, йшла. Як так сталося, що голос її був зарахований?», той заявив: «Прийшла і проголосувала… Ви українською мовою зрозуміли? Да? Маєте право подати на мене або в суд або прокуратуру».

Депутат прислухалась до поради мера і подала на нього в суд.



Коментарі
03 Березня 2017, 11:57
Такі фотки Кіндера просто шедевр! https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1865851450352947&id=100007843290097&ref=notif&notif_t=like&notif_id=1488129179045202
03 Березня 2017, 12:10
оця опозиція вже дістала людей і не тільки в ковелі або робіть щось або не мішайте
03 Березня 2017, 12:19
Правда є і за неї варто боротися!!!
03 Березня 2017, 12:38
Якби анологічним чином діяли і інші депутати -вже давно пішов би у небуття злочинний режим Кіндера.Галині Миколаївні респект,уважуха та побажанні успіхів в протидії режиму Кіндера.
03 Березня 2017, 12:40
раніше з нами на поїзді каталася, передачки возила , а тепер по судах бігає.
03 Березня 2017, 12:52
не має чим більше займатись укропівцям. проблем більше не має в місті?
03 Березня 2017, 13:12
Найбільша проблема Ковеля - діяльність організованого злочинного угрупування на чолі з Кіндером.Протидіючи Кіндеру укропівці ідуть в правильному напрямку.Якби і інші депутати протидіяли Кіндеру через рішення судів - з ОЗУ вже було б покінчено.
03 Березня 2017, 13:20
Стасючка бреше.Там хтось з перших рядів зробив зауваження.а тоді вже і Стасючка впряглась.Сама вона нічого не бачили.
03 Березня 2017, 13:35
Там побачити фізично неможливо.Тільки по голосуванні зробили припущення що Вера Іванівна не голосувала,а добігла вона чи недобігла доказати не реально.Питання до Стасюк.А до чого там Янок? Його вроді не було на сесії.
03 Березня 2017, 13:45
Цілком підтримую Галину Миколаївну, нахаб, особливо тих що при владі треба привчати до відповідальності! Щодо Кіндера, то до цього мерзотника треба застосовувати ще більш жорсткі методи!
03 Березня 2017, 13:47
Не варто по відношенню до жінки вживати таке слово як "бреше".Не важливо хто перший зробив заваження.Надзвичайно важливо,що було подано позов до суду.
03 Березня 2017, 14:09
Цілком підтримую і Галину Миколаївну,і Вашу оцінку : "....Надзвичайно важливо,що було подано позов до суду." Тільки через рішення судів реально пришвидшити звільнення з посади мерзотника Кіндера.
03 Березня 2017, 14:17
А на Верховну раду слабо подати в суд.Там не тільки аудіо запис є.Відео,фото і т.д.І всім пофіг.А це просто піар.Головне бути на слуху.А то забудуть.
03 Березня 2017, 14:38
Молодець депутат Стасюк !Відчувається принциповість у вболіванні за справедлиаві рішення.Якби усі так,то жили б в інших умовах.Багато депутатів схильні в примітивному підлабузництві до влади.Сумно.
03 Березня 2017, 15:12
В мене вже бракує сил мовчки спостерігати за тим як влада провокує чисельні скандали,продовжує брехати та красти, "клеїти" із себе дурня,безпідставно ображати та принижувати депутатів.А ще більше мене обурює те,що депутати,члени Громради,керівники громадських організацій замість того щоб припинити свавілля владців,надають перевагу самопіару тим самим заохочуючи місцевих "царьків" до подальших зловживань та свавілля.На яку владу заслуговуємо - таку і маємо.Найбільша відповідальність за такий плачевний стан справ лягає на імітаторів протидії злочинному режиму.Якби і інші депутати та насамперед керівники Громради не на словах,а на ділі,як Стасюк Г.М.,протидіяли свавіллю Кіндера та його найближчого оточення можна було б сподіватися на зміни у владі на краще.
03 Березня 2017, 15:21
так, на безграмотну провідницю ( прибиральницю) та ветеринара ,у владі , ми якраз на жаль і заслуговуємо !
03 Березня 2017, 15:27
Укроп вже в Луцьку в міській раді накерував.
03 Березня 2017, 16:07
Якщо бракує аргументів переходять на особистості.Якби було побільше таких депутатів як Стасюк та Пініс то влада рахувалася б з інтересами ковельчан.Особисто для мене не важливо яка у них освіта та яка спеціальність.Головне щоб люди були порядні та належним чином відстоювали мої інтереси.Як до депутатів у мене до них претензій немає.
03 Березня 2017, 18:05
група Фірташа-Льовочкіна ставить на «президента Тимошенко». Останні політтехнологічні заяви Тимошенко, а також надання їй та її речникам необмеженого в часі ефіру на деяких телеканалах – переконливий доказ, що олігархи йдуть у наступ проти Порошенка. Докладніше видання пише в статті «Комусь із олігархів може полегшати».
03 Березня 2017, 18:18
В ході досудового розслідування встановлено, що він : придбав, зберігав за адресою свого проживання, в ході проведення обшуку за місцем його проживання, виявлено вогнепальний пістолет з трьома набоями, запал УЗРГМ № 87-77 583, чотири патрони різного калібру, вибухову речовину тротилову шашку, вагою 200 г.<br/><br/> Здійснював дії по переміщенню безпосередньо при собі, в барсетці, двох гранат Ф-1 із запалами до них, пістолет марки WALTER з глушником та шістьма набоями до нього, пізніше здійснив збут вказаних вище двох гранат Ф-1 із запалами до них, за що отримав гроші 3400 гривень, пістолет незаконно збув, за що отримав 23600 гривень. Дані гранати відносяться до категорії бойових припасів, придатні до вибуху.<br/><br/>Артюшенко О.В. повідомлено про підозру, доводи сторони захисту про, проживання разом із матірю-пенсіонеркою (Артюшенко Г.О.), яка хворіє, суд не може віднести до вийняткових обставин, враховуючи, що він не вперше притягується до кримінальної відповідальності, суд постановив тримати під вартою.
03 Березня 2017, 18:35
по місцю проживання члена ковельської громради виявлено схрон зброї та боєприпасів?
03 Березня 2017, 18:40
більше інформації у Єдиному державному реєстрі судових рішень справа № 161/3166/17 за інтернет адресою http://www.reyestr.court.gov.ua/ .
03 Березня 2017, 18:43
у сина секретаря ГРОМРАДИ, місцем проживання.<br/>На даний час виповнилося 9 років як Верховний Суд України поставив крапку у кримінальній справі за обвинуваченням Артюшенка Олександра Володимировича у скоєнні злочинів передбачених п.п.6, 9 ч. 2 ст.115 та ч. 4 ст.187 КК України.<br/>більше інформації у Єдиному державному реєстрі судових рішень справа № 161/3166/17 за інтернет адресою http://www.reyestr.court.gov.ua/ .
03 Березня 2017, 19:00
це мабуть готовали для мавпочки, Там треба цілий під'їзд обшукати, і на 6-тий поверх зайти до його &quot;криші&quot;, до ЖОРИ.
03 Березня 2017, 19:18
В позові не бачу статті, яку порушив кіндер. п.5 ст.59 - не канає. Загальні норми і бла-бла-бла - це добре, але для суду треба конкретика - яку конкретно статтю якого закону порушив. Іначе може пропетляти. Галя, хто з тебе збрив бабоси за такий позов? Фігня якась.
03 Березня 2017, 19:25
Чого ви поперед батька в пекло спішите,в судовому засіданні все вирішиться.А за то,що Кіндер проголосував за свою коханку,то це правда,бо про це кажуть і прихвостні мера,ті котрі одною рукою його топлять реально.
03 Березня 2017, 19:29
В позові не бачу статті, яку порушив кіндер. п.5 ст.59 - не канає. Загальні норми і бла-бла-бла - це добре, але для суду треба конкретика - яку конкретно статтю якого закону порушив. Іначе може пропетляти. Галя, хто з тебе збрив бабоси за такий позов? Фігня якась.
03 Березня 2017, 19:32
Тепер будуть писати будь-що,але хоч один депутат подала позов до суду.А яку ще потрібно аргументацію,всі в сесійній залі бачили,що секретар була відсутня,тоді хто проголосував.
03 Березня 2017, 20:11
проголосував якраз Кіндер за це Стасюк і хоче щоб суд визнав його дії протиправними
03 Березня 2017, 20:15
п. 2, п. 9 ПЛЕНУМ ВСУ П О С Т А Н О В А 12.06.2009 N 5 ,<br/><br/>Готуючи справу до розгляду, суд повинен визначити: <br/> характер спірних правовідносин і зміст правової вимоги; матеріальний закон, який регулює спірні правовідносини .<br/>Уточнюючи позовні вимоги або заперечення проти позову, суд визначає характер спірних правовідносин сторін, зміст їх правових вимог і матеріальний закон, що їх регулює, і яким належить керуватися при вирішенні спору.<br/><br/>- порушення Конституції України (ст. 84) та європейських стандартів (рішення Європейського суду з прав людини у справі &quot;Олександр Волков проти України&quot;).
03 Березня 2017, 20:17
За кнопкодавство потрібно судити мера ,побачимо,що скажуть свідки,якщо підтвердять,то Кіндеру ганьба.А не підтвердити не можуть,бо це правда,от тоді ми і побачимо,хто з депутатів відстоює справедливість за яку колись казала леді ЮЛЯ.
03 Березня 2017, 20:25
В нашому місті вже всі знають,що пан мер не голосував за дане питання.Працівники міськради вже прослуховували запис сесії і говорять,що мер попав точно,а тепер хай іде до суду та доказує,що це не так.
03 Березня 2017, 20:32
Позовна заява подана згідно вимог чинного законодавства. Звичайно,це не на руку меру та його команді.Дуже цікаво,хто буде представником Кіндера в суді.Надіюсь,що далі буде ще цікавіше,адже Кіндер змушений буде прийти до суду .
03 Березня 2017, 20:41
Дії Кіндера тут є протиправними,позов юридично правильно поданий.Успіху Вам шановна депутат,ще ніхто з депутатів не подавав на мера до суду.Тут бачу вашу правильну позицію,і повірив,що у нашій раді є чесні,незалежні від влади депутати,які прийшли захищати права людей. Підтримую вас повністю і буду слідкувати за судами.
03 Березня 2017, 21:07
Кіндера треба подавати в суд.Він падло за нашу зароблену кровю землю гад торгує немає совісті ніякої.Скоро він прославиться на цілу Україну,як приїдуть журналісти,вже забув,як Балака виводили.
03 Березня 2017, 21:07
Підтримую повністю вашу позицію.Ключовими словами вважаю: &quot;...ще ніхто з депутатів не подавав на мера до суду...&quot;Прецедент створено.Вважаю прийшла пора позовів по дерибану землі.
03 Березня 2017, 21:20
і не тільки по землі,далі буде ще цікавіше.
03 Березня 2017, 21:47
Бачу дуже сумне майбутнє в мера.Невже в його оточенні нема притомних людей щоб порадили йому добровільни піти з посади та десь затаїтися на певний час?
03 Березня 2017, 22:06
Кажуть у мера хворе серце чи то дупа
03 Березня 2017, 22:07
Честь і хвала тим депутатам,які протистоять орді мера.Ми надіємось,на справедливе рішення суду,адже це великий резонанс.Якщо депутат подала до суду міського голову,значить він на то заслуговує,а депутат права на сто відсотків.Наші чиновники з ради тішаться тим,що мер піде до суду та буде давати покази.
03 Березня 2017, 22:13
Хто має координати активістів,які потурили Балака з посади -негайно запрошуйте їх повторно в Ковель щоб не дати змоги втекти від віповідальності головному мафіозі міста.
03 Березня 2017, 22:15
А які в нього притомні,це Конащук-вор,Логвінов-рішала,Мурай-взяточниця,та інші бандити при владі.Ковельчани заслуговують на порядного та чесного мера,а не Кіндерів-злодіїв,які забирають в громади все,що можуть.
03 Березня 2017, 22:57
Не лише чиновники з ради,а і всі ковельчани будуть тішитися з того,що процедуру вигнання Кіндера з посади побачить вся Україна.
03 Березня 2017, 23:16
Шановні депутати! Громада зачекалася на порядного мера.Прискорюйте процес переобрання секретаря ради - в дуже близькій перспективі це виконувач обовязків міського голови.Дайте змогу майбутньому очільнику міста в спокійній обстановці ввійти в курс справ.
03 Березня 2017, 23:17
В першу чергу з ганьби для мера тішитимуться працівники ради,яких мер перевіряє наскоком.Він втратив честь,гідність,порядність.То за що стояв майдан,хай пояснить Кіндер,та що він змінив.Почав ще більше красти з братком.
03 Березня 2017, 23:32
Артюшенко усе вірно робила зброя ,щоб без шума і пилі Кіндерлога валюнути,а Печенюк що робить?
03 Березня 2017, 23:33
Чому Кошарук не подає позов на Федосюк?Таким кроком він суттєво прискорив би переобрання секретаря ради.
03 Березня 2017, 23:46
1.Щоб поливати брудом когось іншого багато розуму не потрібно. 2. Хто б ти не був,але ти не вартуєш навіть мізинця цієї героїчної жінки. 3. Не став під загрозу майбутнє своїх дітей та внуків.Зло,як бумеранг, завжди повертається.
03 Березня 2017, 23:49
до дебілів шоб зняти секретаря ради треба 24 голоса.
04 Березня 2017, 00:12
Провести належну виховну роботу з членами фракції &quot;Самопоміч&quot; і вони проголосують за краще майбутнє міста.Та і в самій &quot;Батьківщині є розумні люди,які розуміють,що треба вже втікати зі злочинної організації.Необхідна кількість голосів набереться.
04 Березня 2017, 00:18
На даний час,в Ковелі стільки зброї продається,Наші АТОШНИКИ,в яких КІНДЕР землю краде навозили!!Люди,війна в країні!!!Ніяке не АТО!!!!Зараз зброя,це такий же товар як м&quot;ясо чи молоко.Ніхто не знає що буде завтра.І до чого тут Артюшенко?,що Кіндер зі своїми шавками по своєму мстять?Може це провокація щоб їм з Стасюк Г. роти закрити.Ніхто не знає правди
04 Березня 2017, 00:28
киндера на мыло!!!!!!Всю землю в городе продал!!!!!!
04 Березня 2017, 00:35
Зброя Артюшенко у її мужності, порядності і готовності прийти на допомогу людям, які її потребують. Чистої води підстава, щоб не заважала дерибанити, а завалить вона кіндера в суді доказами. Добре всім понятно що адміністративний позов на Кіндера написала Артюшенко - помічник депутата Стасюк Галини. То й скільки буде Кіндер терпіти над собою таке знущання, треба якось від тих Галюнь захищатися. То їм декларацію подавай, не вдалося затягти його до суду по земельних ділянках атовців, то вже й зовсім здуріли, потягли кнопкодавом, а там дивись ще щось придумають.
04 Березня 2017, 00:41
Не всім же чиколадними канхфетами, палєтами чи земельними ділянками торгувати.
04 Березня 2017, 00:58
ясное дело подстава, у чувака в прошлом году с двух гаражей камаз оружия и боеприпасов вывезли за условку и десять тыщ штрафа, http://vol.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&amp;_t=rec&amp;id=182663
04 Березня 2017, 01:01
Переконайте Сергія Дмитровича подати негайно позов до суду на Федосючку.Не зробить він цього - перекреслить своє політичне майбутнє.
04 Березня 2017, 01:02
Та полюбому підстава,Кіндер боїться прибуткове крісло втратити,а дівчата з ним не шутять,всю правду матку рубають,скільки він місто і людей грабувати може!!???Досить,вже не один мільйон вкрав,в тюрмі його місце ,обнаглів вже геть!!!!
04 Березня 2017, 01:09
Як накличеш біду на найближчих тобі людей - от тоді буде не до сміху.Будеш лікті кусати,але буде пізно.
04 Березня 2017, 01:29
Щоб підтримати Галин(Стасюк і Артюшенко ) в їхньому протистоянні з негідником Кіндером необхідні ще позови до суду.Невже серед депутатів більше нема справжніх чоловіків?
04 Березня 2017, 01:59
Було б дуже добре якби якась авторитетна організація взялася за збір коштів на пальне та на харчування для громадських активістів з Києва та інших міст,які мають примусити Кіндера написати заяву на звільнення.
04 Березня 2017, 03:09
&lt;p&gt;частина коментаторів навіть статті не прочитала ! дебіли бл.!&lt;/p&gt;
04 Березня 2017, 12:17
&quot;На даний час виповнилося 9 років як Верховний Суд України поставив крапку у кримінальній справі за обвинуваченням Артюшенка Олександра Володимировича у скоєнні злочинів передбачених п.п.6, 9 ч. 2 ст.115 та ч. 4 ст.187 КК України.&quot;<br/>За цими статтями кримінальне покарання тягне на довічне увязнення і ви подали цю інформацію так щоб заінтригувати читачів, мовляв ось хто є цей чоловік. Справедливо було б вказати що крапкою у Верховному Суді України була відмова прокурора від обвинувачення і залишення Верховним Судом України виправдувального вироку без змін.<br/>Те що Артюшенко Олександр Володимирович не використав зброю, яка потрапила до його рук незалежно від кого і з якою ціллю, а продав є доказом того, що злих намірів проти життя людей у нього ніколи не було й немає.
04 Березня 2017, 14:08
Прочитайте статтю,а потім коменти пишіть.Артюшенко О.В. тут яким боком!???Навіть не важливо чи є судимість,чи не має її в нього, ЦЕ НЕ МАЄ НІЯКОГО ВІДНОШЕННЯ ДО ЦІЄЇ СТАТТІ.!!!!!ЛЮДИ ТУТ ГОЛОВНИЙ ГЕРОЙ КІНДЕР!!!!!
04 Березня 2017, 15:20
Саме Кіндерові прихвостні поливають брудом авторитетних людей.Нехай стараються далі.Все те зло повернеться до них з чималими процентами.
04 Березня 2017, 18:18
Всю увагу дебілу Кіндеру
04 Березня 2017, 23:15
Приналежність до БЮТ ,то вже є злочин
05 Березня 2017, 00:23
Ганьба такому керівнику громади і все.
05 Березня 2017, 10:57
Пропоную обєднатися та і гнати з посади Кіндера по прикладу активістів з Києва та з Луцька.
05 Березня 2017, 11:28
Ніякий він не&quot; керівнику громади&quot;,Відповідно до Конституції він всього-навсього. лише тимчасово найнятий громадою працівник для управління майном громади( до наступних виборів або до оголошення недовіри)Наголошую:управління майном,а не розкрадання.
06 Березня 2017, 06:15
Кажуть Кіндер має процент з нелегального грального бізнесу
08 Березня 2017, 11:44
І необхідно для підримки запросити обох Артюшенків (маму з сином), щось тай вийде.