Новий хворий на коронавірус – житель села Вербка

18 Квітня 2020, 17:58
Коронавірус/ Фото ілюстративне 9948
Коронавірус/ Фото ілюстративне

Хворий, у якого 18 квітня підтвердили захворювання на COVID-19, є жителем села Вербка.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповів голова Дубівської ОТГ Роман Троцюк.

«На жаль, сьогодні лабораторно підтверджено захворювання корновірусом в селі Вербка. Будьте обачні та відповідальні, бережіть себе. Від Вашого здоров'я великою мірою залежить здоров'я Ваших близьких, з якими Ви контантуєте. Сьогодні незначні обмеження можуть призвести до ефективної боротьби з епідемією. Випустити Джина з пляшки значно легше ніж потім повернути його назад. Тільки разом ми зможемо ефективно боротись з пандемією», – закликав жителів громади Роман Троцюк.

Читайте також:

Перший хворий на коронавірус у Ковелі не мав клінічних ознак, – МТМО

У Ковелі зареєстрували перший випадок коронавірусу COVID-19

У Ковелі на коронавірус COVID-19 захворів медпрацівник МТМО

За останню добу у Ковелі – 4 нових хворих на коронавірус

У Ковелі підтвердили ще один випадок COVID-19

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
19 Квітня 2020, 12:54
Як би то він один був, а там вже вірус гуляє!
19 Квітня 2020, 22:04
Зате у них вірус не свій, а з Почаєвської лаври привезений моахом. Радуємось!Це вам не вогонь з Ієрусалиму, а своє, рідне!
21 Квітня 2020, 18:15
не чіпай монаха антихристе!!!
22 Квітня 2020, 12:03
А з Вербки хто в Ковельському МТМО в реанімації лежить? Микола - водій монаха! Ти його знаєш? У нього було тільки два контакта - монах та жінка. Звідки в нього та біда взялась? Якщо ти дурнуватий телепень то помовч та йди швидше шмурдяка випий, він вбиває вірус! А перед цим Сергій Конограй монаха возив в Почаїв! А всі поперлися на Вербну на спорвідь до нього! І подумай, хто в нашому селі Антихрист?
22 Квітня 2020, 12:20
Якраз антихрист - ти, який бажає всім смерті. А людина все написала грамотно. З-за таких як ти з своїм монахом передохните всі як мухи! Давай в неділю вперед на кладовище з монахом попереду. Чогось Батюшок з Української церкви вірус минає, а московські розносять заразу по всій Україні!
22 Квітня 2020, 12:42
Твій монах лише капітан ФСБ раши. Дійсно має псевдонім "монах" і виконував завдання зібрати гроші для війни в Донецьку. Щоб за ваші гроші вас вбивати. Завдання виконав і тепер може повертатися в Московію.
22 Квітня 2020, 16:24
Якось дивно виходить. В Лаврах на нараді московський резидент заразив вірусом монахів, а ті, не знаючи цього, розвезли хворобу по всій Укураїні. Ото вам і ніякі Італії не потрібні коли в своїй хаті ворогів маємо!
22 Квітня 2020, 18:20
Нічого дивного тут нема! В Україні була смута зелені чоловічки появились, Криму не стало. Порошенко почав будувати Україну появивися Зелений вартий всіх зелених чоловічків. В світі епідемія москоіський кирил використав це і вірус прислав - біологічна віна розпочата. Жодного пострілу не було, а Україна пропадає!
24 Квітня 2020, 12:57
Ще один доказ правоти дописувачів! Думай-те!<br/><br/><br/>Жителі Маневиччини заразилися COVID-19 від московських попів, – ЗМІ<br/><br/>Маневичани ймовірно інфікувалися короновірусом у Києво-Печерській лаврі.<br/><br/>21 квітня в Маневицькому районі офіційно зареєстрували перший лабораторно підтверджений випадок захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19 у жителя смт Маневичі. 22 квітня цей діагноз підтвердили і у його дружини.<br/><br/>У Маневицькому міжрайонному відділі ДУ «ВОЛЦ МОЗ України», встановили, що ймовірно інфікування чоловіка відбулося в Києво-Печерській лаврі.<br/><br/>Станом на 22 квітня із 8 зареєстрованих в районі підозр на COVID-19 отримали 5 від’ємних результатів, ще 3 дослідження в роботі.<br/><br/>З появою клінічних симптомів, подібних до коронавірусної інфекції, 19 квітня маневичанина відразу госпіталізували до луцького медзакладу, що забезпечує лікування хворих на коронавірусну інфекцію. Із 20 квітня у медзакладі перебуває і хвора жінка.<br/><br/>Джерело: Газета &amp;quot;Волинь&amp;quot;.
24 Квітня 2020, 14:01
Від вірусу всі як один помрем, а від російської мови нашого братнього народу не відмовимся. А то ще проклянуть, що їх без грошей залишили. Дійсно! Мабуть монахів використали як гарматне м,ясо в темну. Баби еще нарожают!
24 Квітня 2020, 14:46
Задачка для залякувачів населення:<br/>Якщо у селі, для прикладу, проживає 500 чоловік, то разом з &amp;quot;хворим&amp;quot; фейковим захворюванням, який не має прізвища, імені та по-батькові, їх буде 501?
24 Квітня 2020, 14:47
Задачка для залякувачів населення:<br/>Якщо у селі, для прикладу, проживає 500 чоловік, то разом з &amp;quot;хворим&amp;quot; фейковим захворюванням, який не має прізвища, імені та по-батькові, їх буде 501?
24 Квітня 2020, 15:02
То їдь в реанімацію Ковельського МТМО провідай жителя с.Вербка з вул.Зарічна Миколу. Всі докази є, тільки в тебе розуму нема!
24 Квітня 2020, 15:03
То їдь в реанімацію Ковельського МТМО провідай жителя с.Вербка з вул.Зарічна Миколу. Всі докази є, тільки в тебе розуму нема!
24 Квітня 2020, 15:03
То їдь в реанімацію Ковельського МТМО провідай жителя с.Вербка з вул.Зарічна Миколу. Всі докази є, тільки в тебе розуму нема!
24 Квітня 2020, 15:21
Будеш в МТМО запитай лікарів від чого помер водій з швидкої допомоги Старої Вижви!
24 Квітня 2020, 17:12
Можуть не сказати. Треба щоб їхав спілкуватися з дружинами померлого і Вербського Миколи. Так надійніше буде. Та не робив там &amp;quot;маски-шоу&amp;quot;, а спілкувався без маски. А через 2 тиждні нам дасть відповідь!