Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир причащав прихожан з однієї ложки

20 Квітня 2020, 10:53
Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир причащав прихожан з однієї ложки 4392
Митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир причащав прихожан з однієї ложки

На Великдень у Свято-Успенському соборі у Володимирі-Волинському причащали прихожан з однієї ложки.

Причастя здійснював митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир (Мельник), – пише видання «БУГ».

Читачі поділилися відео зі сторінки у Facebook «Сайт Володимир-Волинської єпархії», де у прямому ефірі відбувалася трансляція служби у соборі. На одному із відео зафіксовано момент причастя: прихожан причащали з однієї ложки.

Під постом з відео у коментарях люди обговорюють побачене: дехто нарікає на абсурдність ситуації у зв’язку з карантином, а дехто зазначає, що це «наше спасіння».

У виданні зазначають, що у самому храмі прихожан не було – вони були надворі. Проте у самій церкві людей, які здійснюють богослужніння, було більше десятка.

 

Читайте також:

«Відчувається дух свята», – Великдень у селі Воля-Ковельська

Я відбувалося великоднє богослужіння у Люблинці

У селі Воля-Ковельська Великдень відзначили без великої кількості прихожан

«Відповідь від багатотисячної армії фейсбуку: Воістину Воскрес!», – Іван Оринчак

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
20 Квітня 2020, 14:47
Це називається природний відбір...
20 Квітня 2020, 14:52
Як шизоіди будуть здихати,то не давайте ім ніякіх ліків!
20 Квітня 2020, 15:09
Ми В Почаєві причащалися з однієї ложки і нічого ніяка зараза не вчепилася добре себе почуваю навіть паростуда пройшла.Що значать божі дари
20 Квітня 2020, 15:17
Московські попи як злодії ховаються ,як ті палії деверсанти з московії.Відстрілювати як скажених собак за законами воєнного часу за свідому диверсію зараженнч коронавірусом через божі дари...
20 Квітня 2020, 15:27
Посудина та ложка красиві у конченого попа, а шмурдяк як у Червонопикого чи таксистів опівночі повне лайно як і путінська церква
20 Квітня 2020, 15:31
Тут є два варіанти:<br/>1) Людина заразилась і вилікувалась - Бог допоміг.<br/>2) Людина заразилась і померла - На все воля Божа.
20 Квітня 2020, 15:59
Якщо лихий тебе не пускає в канонічну церкву- не заздри іншим, які прийшли. Заздрити-великий гріх.
20 Квітня 2020, 16:09
Бандерня тому так біснується, що нормальні люди не йдуть в бандерівські церкви. Йдуть не в Московську церкву, а в канонічну, дану нам Господом, а не в самозвану, розкольницьку. Тому так і бризгають ядом псевдопатріоти. Бандерня!!!- ви є іуди і слуги диявла.
20 Квітня 2020, 16:20
Шизоїди не від віруса виздихають, а захлинуться своєю жовчю...
20 Квітня 2020, 16:41
ви що незнаєте це завдання кгб виконуєтся , як найбільше заразити українців , вже москалі рупорять що в Україні хужа ситуація ніж в них самих, що Україна замовчує правдиву інформацію. Але якщо поступить пропозиція допомоги то росія допоможе.<br/>Так на вашу думку хто приїде допомагати в білих халатах?
20 Квітня 2020, 16:55
Та скільки ви вже можете дзявкати, пси? Вам тільки бити і стріляти давай, наволоч проклята. Мало людей знищили, собаки бандерівські?
20 Квітня 2020, 17:07
Московія нищить наш край .КГБЕШНІ прхожани з коронавірусом доставленним з лаври з благодатним вогнем йдуть з гордо піднятою головою на Голгофу во імя Путіна...ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!!!
20 Квітня 2020, 17:12
Допоможемо путінським шизоїдам знайти спокій душевний та рівновагу в вічнім царстві.
20 Квітня 2020, 17:45
На все воля божа
20 Квітня 2020, 17:48
Кастрюлька та ложка загального користування нічого у попа на коронавірус
20 Квітня 2020, 19:03
Бандера боровся з москалями які в свою чергу нищили віру православну , розстрілювали тисячі священників, руйнували храми. Тепер козломорді з МП прославляють сталіна і хуйла , тому що під рясами пагони ФСБ.
20 Квітня 2020, 19:18
Для упоротих любітєлєй руського міра нагадую що Бандера три роки перебував в таборі смерті Заксенхаузен, тому що боровся з німцями , боровся і з москальським нкаведешним лайном.
20 Квітня 2020, 19:45
Паша мерседес розказував що коронавірусу не існує, тепер лікується в віп палаті за рахунок держави. Монахи мруть один за одним але клепки &amp;quot;канонічним&amp;quot; не добавилось, шкода що простих людей заражають.
20 Квітня 2020, 19:58
Московські попи пють кров та крадуть душі у істинних вірян за інструкцією від Путіна.Який жах
20 Квітня 2020, 20:06
Батюшка витирали ложку об труси
20 Квітня 2020, 21:01
Такого шабашу в період великодних богослужінь вночі біля храму Воскресіння Словущеє УПЦ в м. Ковелі машканці Сільмашу ще ніколи не бачили, щоб біля трьох годин ночі на протязі півгодини проводився такий гучний феєрверк. Пенсіонерів покинув спокій і появився новий страх, що почалася війна від московських попів для українського народу. Після цих гучних вистрілів утворилась велика хмара сірого диму над будинками і в окремих людей сталась реальна задишка. Інтересно чи погоджувався цей шабаш московських попів з міською радою і в яку суму обійшовся цей феєрверк та хто його проплачував.
20 Квітня 2020, 21:03
Такого шабашу в період великодних богослужінь вночі біля храму Воскресіння Словущеє УПЦ в м. Ковелі машканці Сільмашу ще ніколи не бачили, щоб біля трьох годин ночі на протязі півгодини проводився такий гучний феєрверк. Пенсіонерів покинув спокій і появився новий страх, що почалася війна від московських попів для українського народу. Після цих гучних вистрілів утворилась велика хмара сірого диму над будинками і в окремих людей сталась реальна задишка. Інтересно чи погоджувався цей шабаш московських попів з міською радою і в яку суму обійшовся цей феєрверк та хто його проплачував.
20 Квітня 2020, 22:09
І ЧОГО ЦІ СУКИ ЦЕРКОВНІ ТАК ЛЮБЛЯТЬ ПУТІНА
21 Квітня 2020, 02:52
Путін кожному московському попу який плює на державу та карантин виділив по1000 доларів
21 Квітня 2020, 12:14
Зробіть запит у гугл про Філарета. Він теж причащав у Пасхальну ніч з одної ложки всіх і без маски служили у нього. То мабудь Путя йому цілий мільйон дав.<br/>До речі, скільки років Філарет очолював українську церкву? То ще той кгбіст.<br/>,
21 Квітня 2020, 12:14
Зробіть запит у гугл про Філарета. Він теж причащав у Пасхальну ніч з одної ложки всіх і без маски служили у нього. То мабудь Путя йому цілий мільйон дав.<br/>До речі, скільки років Філарет очолював українську церкву? То ще той кгбіст.<br/>,
21 Квітня 2020, 16:39
Зробіть гапит в гугл де зараз Онуфрій і Паша мерседес. Ще ті кгбісти.
21 Квітня 2020, 20:44
Мені начхати де Паша чи хто там, я до них ніякого відношення не маю.<br/>Не розумію однобокого висвітлення. Філарету можна людей заражати бо він свій, чи ти як маєш спригнути з відповіді?)))
21 Квітня 2020, 23:10
Філарет гарно спалився, показав кгбістський оскал. Що поробиш, старість - не радість, мізки всохли...
21 Квітня 2020, 23:10
Філарет гарно спалився, показав кгбістський оскал. Що поробиш, старість - не радість, мізки всохли...
21 Квітня 2020, 23:49
Та тобі чучало начхати не тільки на пашу мерседеса і онухрія, а і на церкву до якої тобі ні якого діла.Тобі сучара лиш би обісрати все Українське.
22 Квітня 2020, 00:39
А я не маю відношення до Філарета . А заразу розносять всім відомо хто. Просто ФАКТ.
23 Квітня 2020, 13:17
А тебе я бачу церква дуже виховала, та і Україна такими кадрами пишатися має як ти.)))<br/>Коли нема аргументів то відразу гівно лізе з усіх дір!))) Ну правильно, хто чим багатий, то з того те й лізе.)))
23 Квітня 2020, 13:51
Приємно що ти козломорде чучало відгукуєшся на своє поганяло.Це дійсно говорить що ти підар козломордий. Про які аргументи ти варнякаєш.Скількох заразили Новінський і Павло з онуфрієм всім відомо - понад 200 монахів із печерської, почаєвської, св.гірської лавр,12 монахів - тільки вчора в одному з монастирів Києва,а ще іонівський на чолі з намісником.Та і в Ковелі Вербський варлаам скількох заразив. А кого заразив Філарет?
23 Квітня 2020, 18:44
Давайте почекаємо з тиждень
24 Квітня 2020, 01:12
А може, кримінальну справу відкрити на цього ушльопка за навмисне зараження і провокацію? ;)
24 Квітня 2020, 01:12
А може, кримінальну справу відкрити на цього ушльопка за навмисне зараження і провокацію? ;)
24 Квітня 2020, 20:59
Ти всіх тут у козломорді не записуй, сину мій. Від тебе як від параші тхне. За церкву він бач заступатися став. Церкві такі опудали не потрібні. Давно з будуна вийшо, лайно безграмотне?
25 Квітня 2020, 16:09
Чучало козломорде! Та тут більше ніхто крім тебе не обсирає людей і церкву.Я вже не кажу чим від тебе збоченця - вафліста тхне.Ну добре скажу - козлятиною! Напевно таке чучало як ти, козломорде, найбільше потрібне РПЦ в Україні, а можливо і там такий їбанчук не потрібний.Такі як ти,хворі на всю голову старі маразматики, тільки і здатні гадити на всіх. Іди хильни бояришника - може попустить, бо кожен по собі судить на рахунок будуна.А на рахунок грамотності,то почитай свою мазню із пропущенними буквами.Грамотій хуйов!
25 Квітня 2020, 17:52
О знову козломорде чучало відповіло. Бояришника хильнуло і знову давай обсирать. Припіздку іди подрочи,бо на більше ти не здатне.І в своєму висері помилки повиправляй.Грамотєй хуйов.
26 Квітня 2020, 20:08
А що то за даунів ви тут розводите на сайті?<br/>Модерація я бачу на найвищому рівні, як і культура.))