Депутат сумнівається в дисертації нового керівника Ковельського МТМО

20 Квітня 2020, 12:16
Валентин Вітер 7679
Валентин Вітер

Обранець громади цікавиться, чи перевірялася наукова робота переможця конкурсу на зайняття посади очільника Ковельського медичного об’єднання.

Депутат Ковельської міської ради від «УКРОПу» Володимир Косцьов’ят звернувся до департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації Міністерства освіти України та ректора Тернопільського державного медичного університету імені Горбачевського з приводу диплома кандидата наук, який отримав тут переможець недавнього конкурсу на зайняття посади керівника Ковельського МТМО Валентин Вітер.

30 червня 2015 року в цьому вищому навчальному закладі Валентину Вітру присвоїли наукову ступінь кандидата медичних наук за спеціальністю «Нормальна анатомія». Він захистив дисертаційну роботу на тему: «Морфологічні зміни серця при експериментальній термічній травмі і застосуванні ліофілізованої ксеношкіри».

Відомо, що Валентин Вітер, як член партії ВО «Батьківщина», був обраний головою Волинської обласної ради 20 лютого 2014 року та пропрацював на цій посаді до обрання депутатського корпусу нового скликання у жовтні 2015 року.

Володимир Косцьов’ят просить ректора університету та департамент атестації кадрів вищої кваліфікації Міністерства освіти України повідомити, чи здійснювалася перевірка даної дисертації на відповідність її всім вимогам чинного законодавства. Зокрема, щодо наявності чи відсутності плагіату, коопілації, новизни та оригінальних наукових висновків.

«Зобов’язуюся не порушувати будь-яких прав інтелектуальної власності Вітра В.С. в результаті ознайомлення з текстом його наукової роботи», – йдеться у заяві депутата.

Читайте також: 

Хто очолить Ковельське медоб’єднання

Новим головним лікарем Ковельського МТМО може стати екс-голова Волиньради

Підписуйтеся на сторінку Район.Ковель у Facebook та слідкуйте за Instagram «rayon.kovel», де оперативно оновлюється інформація.

Коментарі
20 Квітня 2020, 15:24
В ПЕРЕХОДІ В КИЄВІ ПРОДАЮТЬ ДЕСЕРТАЦІЇ ТА ДИПЛОМИ МАЙЖЕ ЗАДАРМА НА ЛЮБУ ТЕМУ
20 Квітня 2020, 15:35
Всі медичні працівники проти такого презначення! Всі люди проти Вітра!!
20 Квітня 2020, 16:13
саме такий потрібен кіндерлогам. не будуть ділитись награбованим
20 Квітня 2020, 16:51
Ого.... Кукукнутий вже у вищу освіту поліз.,... Прикрийте цього дурника в психушку, він вже всім набрид своїми дебільними вибриками.
20 Квітня 2020, 18:05
...тебе вже виписали... і довідк
20 Квітня 2020, 18:19
кукнутий більше дає користі, ніж 99 процентів некукнутих. прікол!
20 Квітня 2020, 18:57
Коцьовят справді один єдиний депутат який щось робить для громади ковельчан, ми тебе підтримуємо успіху тобі у боротьбі
20 Квітня 2020, 18:58
Вітра треба гнати з Ковеля це точно тим паче що Самчук підтримав другу кандидатуру
20 Квітня 2020, 19:09
Невже не має достойного лікаря з місцевих, знову буде керувати "проффессор" зальотний.
20 Квітня 2020, 20:04
Достойний кандидат-він Кіндеру обіцяв 50% злікарняної каси
20 Квітня 2020, 20:10
Незабаром в мера зявиться новий мерседес...
20 Квітня 2020, 20:10
Дави тих корупціонерів Косцьовят
20 Квітня 2020, 20:11
Дави тих корупціонерів Косцьовят
20 Квітня 2020, 20:25
На фото я, бачу Гену Кравчука зятя Кіндера, який раніше працював в РЖКП №2 майстром бригади по ремонту дахів, а зараз працює водієм в міській раді. Чи можливо він так схожий з Валентином Вітром ?
20 Квітня 2020, 22:21
Будем возрождать железнодорожную больницу!
20 Квітня 2020, 22:21
Будем возрождать железнодорожную больницу!
20 Квітня 2020, 23:22
Будем возрождать железнодорожную больницу!
21 Квітня 2020, 00:10
Кукукнутий - почесний доктор всіх наук, почесний академік всіх академій. Йому розгромити любу дисертацію - як два пальці...
21 Квітня 2020, 11:55
Як ви там називаєте депутата -кукнутий чи ще як не важливо.Звичайно він своєрідний,проте він хоч щось хоче висвітлити і якось перешкоджати таким абсурдам.А за ГОЛОВЛІКАРЯ що говорити,ви тільки подивіться на очі цього чоловіка(на цій фото) -вони багато про що говорять .Це не щирість не доброта.Там видно хитрість і ще багато чого... <br/>як шкода Ковельчан...
21 Квітня 2020, 11:55
Як ви там називаєте депутата -кукнутий чи ще як не важливо.Звичайно він своєрідний,проте він хоч щось хоче висвітлити і якось перешкоджати таким абсурдам.А за ГОЛОВЛІКАРЯ що говорити,ви тільки подивіться на очі цього чоловіка(на цій фото) -вони багато про що говорять .Це не щирість не доброта.Там видно хитрість і ще багато чого... <br/>як шкода Ковельчан...
21 Квітня 2020, 12:17
Депутат молодець,має право на запити хай там трохи їх ворошить.Бо цей «сквозняк» він сам про себе говорить.тим більше попередник був проти його кандидатури..
21 Квітня 2020, 12:40
Підтримую Гаврилюк і немає чого керувати тут якомусь Вітрові
21 Квітня 2020, 14:39
Ще раз вангую: все, що зробили Самчуки, піде по Вітру...
21 Квітня 2020, 15:14
Я вам скажу такеє. <br/>Отой правитель міста вельми хоче щоб був не хтось генчий на того дохтора ,а тилько оцьой вітьор.Бо то ж є його одноінтерисант ,а бодай там хтось буде ліпше вибирати,бо цеє діло грошове вельми люблять гороцькі керовніки. <br/>Ліпше то буде
22 Квітня 2020, 01:38
Я вас всіх на списочок взяв. Прийдете ще до мене , я вам все згадаю!
22 Квітня 2020, 01:38
Я вас всіх на списочок взяв. Прийдете ще до мене , я вам все згадаю!